Vasaros tarptautinių mokslininkų institutas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie mus

Tarptautinės mokslininkų programos „Tufts“ vasaros institutas paruoš jus aukštesniųjų mokyklų programoms, teikdamas tikslinius rašymo ir bendravimo įgūdžius. Šešių savaičių programos metu įgysite įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, reikalingų sėkmei abiturientų mokykloje ar profesinės patirties, tyrinėdami Didįjį Bostono rajoną.

Reikalavimai programai

Norėdami kreiptis dėl šios programos turite turėti:

  • Užbaigtas bakalauro laipsnis
  • Ketinimas tęsti studijas universitete ar kolegijoje
  • Mažiausias TOEFL balas yra 71 (internetas) arba 197 (kompiuteris

Programos datos

2020 vasara
Atvykimo data Birželio 27–28 d
Programos datos Birželio 28 – rugpjūčio 7 dienos
Išvykimo data Rugpjūčio 8 d

123832_JunTsutsui.png

Programos studijų programa

Tarptautinis mokslininkų kursas rengiamas darbo dienomis nuo 9 iki 12.30 val. Intensyviame kurse yra dvi pagrindinės sritys.

Akademinis kalbėjimas

Savo klasėje lavinsite ir patobulinsite savo komandos įgūdžių, diskusijų, diskusijų ir kitų žodinių sąveikų įgūdžius. Mes pritaikome gramatikos ir tarimo instrukcijas, kad atitiktume jūsų įgūdžių lygį.

Mokslinių tyrimų rašymas

Savo klasėje išmoksite kurti baigiamojo lygio tiriamąjį darbą. Jūs susitiksite su savo rašymo instruktoriumi, norėdami gauti individualių atsiliepimų ir išmokti sustiprinti savo klausymo, pastabų rašymo, rašymo ir seminaro pristatymo įgūdžius.

Tutoring

Jei jums to reikia, mūsų programos darbuotojai gali organizuoti konsultavimo sesijas, kad papildytų mūsų intensyvią akademinę programą.

123829_Yuheng22JoJo22Zhou.png

Programos veiklos

Kiekvieną trečiadienį vasaros instituto mokslininkai yra kviečiami dalyvauti instruktorių vadovaujamose „Discover America“ ekskursijose. Į „Discover Discover America“ ekskursijas įeina apsilankymai „DeCordova“ meno muziejuje ir skulptūrų parke, Lowell Mills nacionaliniame istoriniame parke, Johno Josepho Moakley federalinio teismo rūmuose, Bostono arbatos vakarėlių muziejuje ir laivuose bei „Fenway“ stadione - Bostono „Red Sox“ namuose.

Kiekvieną savaitgalį numatomi užsiėmimai ir ekskursijos Didžiojo Bostono apylinkėse ir apylinkėse į vietinius paplūdimius, prekybos vietas ir bendruomenės renginius.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

Tufts is a leader in American higher education, distinctive for its success as a mid-sized university that excels at research and providing students with a personal experience. Our unique combination ... Skaityti daugiau

Tufts is a leader in American higher education, distinctive for its success as a mid-sized university that excels at research and providing students with a personal experience. Our unique combination of research and liberal arts attracts students, faculty, and staff who thrive in our environment of curiosity, creativity, and engagement. Skaityti mažiau