Read the Official Description

Gyvenk ir studijuojate viename iš labiausiai gerbiamų pasaulio miestų - Florencijoje.

Nors jūs daugiausiai išnaudosite Italijos kultūros ir gyvenimo stiliaus, gausite perleidžiamus kreditus.

Brangakmeniai

Tik 2 ar 4 savaites galite pasimėgauti ir mokytis pasirinktos italų kultūros. Praktinių užsiėmimų kursai neabejotinai sustiprins jūsų karjeros perspektyvas.

Šis linksmas, praktinis kursas yra mokomas anglų kalba.

Kurso apžvalga

Brangakmeniai

Išbandykite savo meninį skonį per praktinę patirtį Florencijos, Renesanso meno centre

Aksesuarai su brangakmeniais (įskaitant kai kuriuos apdorotus brangakmenius), drąsiai akcentuojami natūraliu atspalviu (sidabru, naudojamu grandinei ir detalėms). - Ką apie dizainą ir sukurti savo ir tik vieną pasaulyje juvelyrika su savo gimtiniu ar mėgstamais akmenimis?

Nereikia nerimauti, jei prieš tai neturite patirties projektuojant. Mūsų dėstytojai, kurie yra aktyvūs juvelyriniai meistrai, išmokys jus iš ABC. Ateikite, prisijunkite prie mūsų Italijoje ir atraskite tradicinius italų menus!

Florencija vasarą plunksnos žmones iš viso pasaulio. Susipažinkite su skirtingų kultūrinių grupių žmonėmis ir sužinokite apie mažmeninės prekybos patirtį.

Jūs galite paimti savo sukurtas papuošalus namuose! Florencija, Renesanso kultūros gimtinė, laukia tavęs, turtingas menas ir prisiminimai.

Barista

Tikras praktinis patyrimas Italijos kavinėse. Tapk tikra barista!

Į turtingą aromatą šviežio espreso supa saldžiųjų briochų, surinktų ant baro stalo - įprastą itališką dieną prasideda tokia kavinė arba kavos baras. Ateikite ir pasimėgaukite unikalia, turtinga Italijos kavos kultūra patys!

Kaip Italai sako - jei yra dešimt žmonių, kiekvienas iš dešimties espreso yra paruoštas skirtingai. Tikras baristas yra tas, kuris gali pasitikėti įvairiais espreso užsakymais.

Pirmąją savaitę pamokysite, kaip paruošti itališką kavą, žinias apie kavinę, kaip padaryti kapučino ir kaip piešti latte meną. Nuo antrosios savaitės ir po to, jūs įstojote į stažuotės mokymus.

Svetingumas ir stilingas pokalbio menas taip pat yra pagrindinės baristinės sudedamosios dalys. Geriausias būdas tapti puikia barista yra tiesiogiai bendrauti su klientais autentiškoje kavinės aplinkoje, kurioje galite gauti tikrą praktinę patirtį. Jūs netgi galite mokytis vienoje iš istorinių kavinių Florencijos centre.

Gelato

Sužinokite, kaip pagaminti autentišką itališką gelato, naudodami šviežius, natūralius ingredientus savo gimtinėje!

Kas nemėgsta gelato Italijoje? Jūs matote visų amžiaus grupių ir lyčių žmones, laikančius "Gelato" rankomis, esančią karštuoju saule, nepriklausomai nuo sezonų Italijoje.

Yra beveik šeši šimtai skirtingų gelato receptų. Pasak profesionalių gelato meistrų, gelato gaminimas reikalauja kruopštaus matavimo ir dėmesio detalėms. Tai užima nepriekaištingą receptą ir išskirtinius patarimus, kaip gaminti skanų gelato.

Su mūsų koncentruotu ugdymo turiniu galite sužinoti gelato meistro paslaptis ir techniką maždaug 1-3 savaites.

Pirmąją savaitę pamokysite, kaip gaminti gelato rankomis. Įvairūs gelatos, pavyzdžiui, pieno pagrindu pagaminti, šokolado pagrindu, skrudinti riešutai, švieži vaisiai ir tt, bus jūsų.

Nuo 2-osios savaitės ir po to jūs padėsite "gelateria", norėdami sužinoti verslo aspektus, susijusius su gelato gamyba ir mažmenine prekyba. Jūsų unikali ir jaudinanti patirtis Italijoje!

Krepšelis / Juvelyrika Rinkodara, Mažmeninė prekyba ir Parduotuvė Atelier parduotuvėje

Patirkite praktinius mokymus apie mažmeninės prekybos technologijas ir rinkodarą Floridos parduotuvėje!

Stažuotės treniruotės mažoje ateljeje, kurią valdo šeima iš Ekvadoro. Parduodami originalius krepšelius ir aukso aksesuarus, jūs patiriate mažmeninę prekybą, rinkodarą ir parduotuvių pristatymą.

Florencijoje labai populiarios ir subtilus juvelyriniai dirbiniai, padengti 24K auksu, taip pat stilingi odiniai krepšiai, kuriuos parduoda ši parduotuvė.

Mėgaukitės mokydamiesi iš savo širdies šildančių klientų aptarnavimo, labai būdingos mažoms Italijos parduotuvėms, kurias valdo šeima. Jūs gausite išsamias instrukcijas apie rinkodaros patarimus ir mažmeninės prekybos metodus. Ateities parduotuvėje galite pamatyti patrauklių amatininkų darbą iš arti. Ir patirties parduotuvė rodyti sužinoti, kaip sunku tai tikrai, nors jis gali atrodyti lengva. Nepraleiskite šios nuostabios galimybės išmokti naujų dalykų!

Kurso aprašymai

2 savaičių kursas

  • 1 savaitė: paskaitos
  • 2-oji savaitė: Praktika (2-4 valandos per parą) x 5

* Gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

4 savaičių kursas

  • 1 savaitė: paskaitos
  • 2-oji - 4-oji savaitė: Praktika (2-4h per dieną) x 5 / savaitė

* Gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

* Visi kursai siūlomi tik anglų kalba. Italų kalbos mokymas nėra įtrauktas į kursus, tačiau yra galimybė gauti papildomą mokestį. (45 minučių privati ​​pamoka x 8/400 eurų) Prašome susisiekti su mumis.

* Vienu metu galite užsiimti iki 2 kursų.

Program taught in:
Anglų

See 14 more programs offered by Accademia Riaci »

Last updated June 18, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
2 - 4 savaites
Ištęstinės
Price
2,800 EUR
2 savaites 2 800 € Komunalinės paslaugos (įskaitant dujų / vandens / elektros) 16 € / savaitė
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date