Vasaros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Briuselyje, „Europos sostinėje“, įsikūręs „ Vesalius College siūlo unikalią vasaros patirtį. Vykdydama vos 7 savaites, „VeCoSummer“ programa siūlo apie keliolika anglų kalbos mokomų kursų, kuriuos galite pasirinkti iš tokių, kaip meno ir kultūros, verslo, komunikacijos ir žiniasklaidos, vadybos, politikos ir tarptautiniai reikalai. Be to, dalyviai gauna galimybė patirti ir ištirti geriausias Europos kultūros ir kelionių galimybes!

*** „ Vesalius College atidžiai stebi vykstančią COVID-19 pandemiją. Kadangi padėtis ir toliau greitai keičiasi, svarbiausias prioritetas išlieka mūsų bendruomenės sveikata, sauga ir gerovė. Atkreipkite dėmesį, kad dėl esamos situacijos 2020 m. Vasaros kursų siūlymas vyks internetu.

Studentai gali pasirinkti šią vasaros programą arba su kreditais, arba be jų. Galite registruotis ne daugiau kaip 2 kursams (6 ECTS vienam kursui). Bet koks derinys yra įmanomas! Abi akivaizdžios, tokios kaip Vakarų demokratija krizės metu ir ES požiūris į demokratizaciją ir žmogaus teises , ir ne tokios akivaizdžios, kaip patys praktiniai kursai Vaizdo įrašų gamybos teorija ir praktika bei Belgijos alaus daryklos pramonė globaliame kontekste . Paskutiniame kurse garsioji Belgijos alaus pramonė laikoma įvairialypiu pavyzdžiu nagrinėjant pagrindinius verslo procesus ir tarptautinės rinkos pokyčius. Be to, jūs taip pat gausite galimybę patys išmokti alaus darymo veržles ir varžtus!

Kitas puikus šios vasaros programos dalykas yra tas, kad jei nenorite kiekvieną darbo dieną praleisti klasėje, stažuotę taip pat galite pasirinkti kaip vieną iš dviejų pasirinktų kursų. Tada jūs iš tikrųjų galėsite įgyti darbo patirties su vienu iš „VeCo“ pasirinktų stažuotės partnerių!

Kursai

Prašome apsilankyti mūsų interneto svetainėje čia už Išsamų kursų.

Visi mūsų kursai mokomi anglų kalba.

Kaip taikyti

Studentų vizos nereikia dalyvauti vasaros programoje. Daugeliu atvejų pakanka turistinės vizos. Tačiau studentai turi turėti galiojantį asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Visi studentai, norintys dalyvauti vasaros programoje, privalo pateikti vasaros programos paraiškos formą. Studentai, norintys atlikti stažuotę vasarą, privalo užpildyti dvi paraiškos formas (vieną - vasaros programai, kitą - stažuotei). Už vasaros programos taikymo terminas yra už 22 gegužės 2020 ir stažuotės taikymas terminas balandžio 24 d. Studentai, negalintys atitikti paraiškų pateikimo termino, turėtų susisiekti su Vesalius .visiting @ vub.be (Studijų užsienyje studentai) arba Vesalius .college.admissions @ vub.be (Išoriniai studentai).

Studijos užsienyje (partnerių institucijos ir ne partnerės institucijos)

Galutinis terminas, iki kurio studentai gali kreiptis į užsienį, yra 2020 m. Gegužės 3 d.

Stažuotė (studentams studijuoti užsienyje)

Jei norite kreiptis dėl stažuotės vasarą, turite pateikti atskirą paraiškos formą. Stažuotės paraiškos pateikimo terminas yra balandžio 24 d. Norėdami gauti daugiau informacijos apie stažuotės programą, apsilankykite mūsų svetainėje čia .

Išoriniai pareiškėjai

Norėdami būti tinkami, turite būti įstoję į bakalauro programą ir mokėti gerai mokėti anglų kalbą. Priėmimas priimamas kiekvienu atveju atskirai.

Galutinis paraiškos pateikimo terminas yra 2020 m . Gegužės 22 d .

Mokestis už mokslą

  • Studijų mokestis už kursą (6 ECTS) yra 1300

Jei esate studijų partneris iš universiteto partnerio, susisiekite su apsilankymu. Vesalius @ vub.be sužinoti daugiau apie nuolaidas, kurias gali suteikti tavo studentai.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Vesalius College is one of the few higher education institutions in Brussels that offers European-focused Bachelor’s degrees solely taught in the English language. Founded in 1987 by the Vrije Univers ... Skaityti daugiau

Vesalius College is one of the few higher education institutions in Brussels that offers European-focused Bachelor’s degrees solely taught in the English language. Founded in 1987 by the Vrije Universiteit Brussel and Boston University, Vesalius College offers American-style education that includes small classes, low student-teacher ratios and participatory classroom experiences. Vesalius College takes full advantage of its location in the Capital of Europe with guest lectures from European policymakers, diplomats, business leaders, journalists and other experts. With a diverse student body drawn from all corners of the globe (50 + nationalities), Vesalius College provides an enriching academic and cultural experience. Skaityti mažiau