Kodėl jums įdomi vasaros mokykla?

„ Fundesem Business School čia sukūrėme novatorišką trijų savaičių programą studentams ir neseniai baigusiems studentams, kuri leidžia studentams per trumpą laiką įgyti verslo žinių ir tobulinti savo asmeninius įgūdžius.

Klases teikia tie patys mokytojai, kurie dirba FBS MBA programose ir vadovaujasi ta pačia atvejo analizės metodika. Klasės dėstomos anglų kalba dėl didelio užsienio studentų skaičiaus, kurį traukia mokykla. Aptariami ir analizuojami atvejų tyrimai yra geriausių pasaulio verslo mokyklų, tokių kaip Harvardo, MIT, IE, Stanfordo, IESE, Kelloggo ir kt.

Kodėl verta rinktis FBS?

FBS yra mokykla, turinti daugiau nei 50 metų patirtį, turinti pripažintą „Prestige“, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Mokykloje yra aukščiausios klasės įrenginiai su paskaitų salės klasėmis, didelėmis lentomis ir daugialypės terpės technologija, reikalinga studentų, norinčių studijuoti aukščiausioje verslo mokykloje, poreikiams tenkinti.

Be to, FBS yra Alikantėje, viename iš geriausių Europos gyvenimo kokybės miestų. Alikantė turi puikų klimatą ir yra laikoma Europos Majamimi. Miestas siūlo didelius paplūdimius ir unikalią aplinką, todėl tai yra kitų Viduržemio jūros miestų pavydas.

Vasaros mokyklos lankytojai gali mėgautis kosmopolitišku miestu, unikaliu Ispanijoje ir Europoje. Alikantė yra ketvirtasis Ispanijos miestas pagal BVP.

Vasaros mokyklos programa apima tiek akademinius, tiek aktyvinimo dalykus, pavyzdžiui, asmeninių įgūdžių tobulinimą ir mokymąsi, taip pat karjeros planavimą ir vertinimą, kad būtų galima pasiūlyti pirmąjį darbą.

Kokios vasaros mokyklos datos?

Vasaros mokykla prasideda liepos 8 d., O liepos 26 d. Baigiama diplomo pristatymo ceremonija.

Kiek kainuoja vasaros mokykla?

€ 2.000

Įskaitant: teorines klases, seminarus ir išorinę veiklą. Ankstyvo paukščių paraiškos nuolaida: 500 EUR nuolaida bus taikoma, jei iki 2019 m. Gegužės 31 d.

Ar yra mokinių apgyvendinimo įstaigų?

Taip, FBS gali padėti studentams, turintiems apgyvendinimą (netoli mokyklos esančiuose apartamentuose), sudarant sutartis su nekilnojamojo turto agentais.

Vasaros mokyklos lankytojai gali mėgautis kosmopolitišku miestu, unikaliu Ispanijoje ir Europoje.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta May 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 savaites
Dieninės
Price
2,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Liepa 26, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 26, 2019