Vasaros mokykla Paryžiuje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apie Paryžių

Paryžius yra miestas, kuriam nereikia jokio prisistatymo - Šviesų miestas . Neginčijama pasaulio sostinė, kurioje pasirašomi patys ambicingiausi tarptautiniai susitarimai dėl klimato kaitos pažabojimo, 2016 m. Paryžiaus susitarimai ir vyksianti 2024 m. Olimpinės žaidynės. Čia gyvena vieni didžiausių kūrybinių talentų ir kritinių mąstytojų per visą šiuolaikinę istoriją. . Kas galėtų būti geresnė vieta praleisti 2 savaites, kad įgytumėte žinių apie sutrikdančias technologijas ir jų poveikį įmonėms ir vadybininkams, kurie jas naudoja?

eiffel tower, paris, france

Mūsų programa

Mūsų vasaros programa Kedge Business School miestelyje Paryžiuje suteikia tarptautiniams studentams galimybę plėsti žinias ir supratimą apie ardančiąsias technologijas ir jų įtaką šiuolaikiniam valdymui Paryžiaus centre.

Per 2 savaičių vasaros mokyklą siūlome:

 • 2 kursai, kiekvienas iš jų 5 ECTS
 • Kiekvienas kursas yra intensyvus, 1 savaitės modulis
 • Verslo vizitas į Paryžiaus įmones, naudojančias dirbtinio intelekto ir „Blockchain“ technologijas.
 • Ekskursija po Paryžių po upę Seine
 • 1 pusryčiai, 1 pietūs ir 1 vakarienė
 • Oficialūs dokumentai ir sertifikatas

Tinkami dalyviai: Labai motyvuoti ir atviri bakalaurų ar magistrantų studentai, turintys gerą akademinę būklę ir pakankamai gerai mokantys anglų kalbą.

Programos

1 paketas: Žlugdančios technologijos ir modernus valdymas

 • 1 kursas: Žlugdančios technologijos
  Kurso formatas: 6 valandos per dieną per 1 savaitę; nuo 2020 m. birželio 29 d. iki liepos 3 d
 • 2 kursas: Kliento vertės kūrimas naudojant novatoriškas technologijas
  Kurso formatas: 6 valandos per dieną per 1 savaitę; nuo liepos 6 - 10 dienos

132967_pexels-photo-1595385.jpeg

Kodėl verta rinktis šią programą?

2 intensyvūs kursai

Galite praleisti tik vieną kursą per savaitę, palikdami 5 ECTS kreditus arba abu paketo kursus (10 ECTS). O jei norite maišyti ir suderinti su kitomis „Kedge“ vasaros mokyklos programomis, galite stebėti net 6 klases nuo birželio 8 iki liepos 17 dienos. „Hop-On“ - užsiimkite užsiėmimu 2 savaites - tada „Hop-Off“ ir dvi savaites keliaukite po Europą, tada grįžkite ir leiskitės į kitą klasę. Yra daugybė galimybių pritaikyti programą pagal jūsų poreikius, pomėgius, laiką ir biudžetą!

Visi kursai pristatomi anglų kalba

įvairių tarptautinių aukštos kokybės fakulteto narių

Socialiniai ir įmonių apsilankymai

Kiekvieną savaitę mes įtraukiame įmonės vizitą ar socialinę veiklą (įskaičiuota į studijų kainą). Mūsų programoje Paryžiuje bus apsilankymas Paryžiuje įsikūrusioje įmonėje, naudojant AI ir „Big Data“ valdymą, ir ekskursija po Paryžių palei Seinų upę!

Pritaikykite savo vasaros programą pagal jūsų interesus

Mūsų lankstus formatas leidžia jums sekti mūsų programų paketą Paryžiuje arba pasirinkti kursus mūsų Bordo ir Marselio miesteliuose, kurie jus labiausiai domina, kad sukurtumėte savo „hibridinį“ variantą.

Uždirbkite pervedamus ECTS kreditus

Kiekvienas „Kedge“ vasaros mokyklos kursas turi 30 kontaktinių valandų, yra oficialiai įvertintas, jam suteikiami 5 perkeliami ECTS kreditai ir gaunamas baigimo pažymėjimas bei oficialūs nuorašai. Jei perkėlus į lygiavertį kursą jūsų šalies įstaigoje kyla 5 ECTS kreditų, susisiekite su mumis ir pasidomėkite, kokias galimybes galima panaudoti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Skaityti daugiau

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Skaityti mažiau
Bordo , Marseilis , Paryžius , Tulonas , Šanchajus , Dakaras + 5 Daugiau Mažiau