Vasaros kursas: " Wellesley College vasaros kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Wellesley College vasaros kursas suteikia studentams unikalią galimybę bendrauti su kai kuriomis geriausiomis "Wellesley" mokslininkėmis ir profesoriais glaudžiai bendradarbiaujančioje aplinkoje.

Vasara yra puikus laikas ieškoti sudėtingų temų ir naujų sričių. Wellesley College vasaros terminas sujungia akademinę kompetenciją su madingomis klasėmis ir laboratorijomis su įspūdingu ežero kampeliu, esančiu netoli Bostono. Vasaros kursas apima pilna kredito klases, paimtas iš "Wellesley" akademinių metų dėstomų kursų atrankos.

Žvilgsniu

  • Programos trukmė: 4 ar 8 savaitės (siūlomi 2 vasaros kursai, kiekviena - keturios savaitės)
  • Tinkamumas: turi būti moterys ir 18 metų gyventi miesteliu; Vyrai gali mokytis kursų, tačiau negali gauti būsto ar imigracijos paramos
  • Kreditai: Visą akademinių kursų kreditą
  • Gyvenamasis salė: istorinė Wellesley gyvenamoji salė (atskirai nuo studijų)
  • Maitinimo planas: savaitės maitinimo planai (atskirai nuo apmokymo)
  • Tarptautiniai studentai: Turi imtis 2 kursų (su vienu vasaros laikotarpiu) ir gyventi miesteliu, kad galėtų gauti imigracijos paramą

Vasaros mokestį

Mokymas:

  • 1.0 vienetas | 2 800 USD
  • 1,25 vienetai | 3,380 dol

Būstas: 150 USD / savaitė (Svarbu: norint prisiregistruoti šioje programoje, jums turi būti 18 metų.)

Maitinimas: 245 $ per savaitę

Vasaros kursai

Kaip " Wellesley College vasaros termino studentas, jūs patirsite tą pačią dėstymo kokybę, kurią "Wellesley" bakalauro studijas gaus per akademinius metus. Mūsų kursai yra patvirtinti reguliariai kolegijos kredito. Vienas Wellesley College kursų skyrius (1.0) yra keturių semestro valandų ekvivalentas (4 kursų kreditai kitose institucijose). Tiems, kurie nori pervesti kreditus iš "Wellesley", prašome iš anksto susisiekti su savo kolegijos ar universiteto sekretoriumi. Atkreipkite dėmesį, kad galutinis kredito apdovanojimų nustatymas priklauso nuo jūsų namų įstaigos. Jei vasaros sąlygomis esate įregistruotas mažiausiai 2 klasėse, " Wellesley College galės pasiūlyti imigracijos paramą.

Campus ir gyvenamasis gyvenimas

"Wellesley" jūsų gyvenimą ir gerovę palaikys gyvenamieji darbuotojai. Gyvenamieji direktoriai yra administratoriai, mokytojai ir mentoriai, kurie skatina stiprias ir integracines mokymosi bendruomenes gyvenamosiose patalpose. Be gyvenamųjų namų direktorių, gyvenamieji konsultantai galės mokytis už visą programos paramą. Gyvenamieji patarėjai yra dabartiniai "Wellesley" studentai, kurie gyvens toje pačioje gyvenamojoje salėje kaip ir studentai, organizuoja įvairius studentų renginius, įskaitant ekskursijas, ir teikia neakademines konsultacijas.

Laisvalaikis:

Savo laisvalaikio metu mokiniai yra skatinami ištirti visą tai, ką siūlo "Wellesley" miesteliukai: studentai gali pasivaikščioti Waban ežero takais, apsilankyti universiteto "Davis" muziejuje, žaisti golfo aikštyną "Wellesley" istoriniame Neikeseno golfo aikštyne, greitai pailsėti "Snake Bar" arba "Clapp Library". Vos per 10 minučių kelio pėsčiomis nuo universiteto yra "Wellesley" miesto centras, kurį švelniai vadina "Wellesley" moksleiviai "Ville". Čia siūloma daugybę parduotuvių, restoranų ir kavinių, kuriuos mokiniai gali mėgautis ir laisvalaikiu. Studentai yra raginami aplankyti netoliese esančius miestus, tokius kaip Bostonas ir Niujorkas.

Campus Ameni:

  • Studentai turės "WiFi" prieigą visame universiteto mieste.
  • "Lulu Chow Wang Campus" centre yra visos patogios parduotuvės ("The Emporium"), knygynas ir bankomatai, kurie visi yra atidaryti visą vasarą.

Studentai taip pat turės galimybę patekti į Campus fitneso centrą, "Keohane" sporto centrą, kuriame siūlomos treniruoklių salės, šokių studijos, daugiafunkcinės gimnazijos, taip pat sporto inventorius.

Paslaugos Wellesley sveikatos priežiūros įstaigose, akmens konsultavimo centre ir Religinio ir dvasinio gyvenimo tarnyboje bus lengvai prieinamos studentams, siekiant palaikyti jų fizinę ir emocinę gerovę.

Studentų negalios paslaugos:

"Wellesley" teikia visapusišką paslaugų ir paslaugų įvairovę žmonėms su negalia. Studentai, turintys dokumentais pagrįstą negalią, kuriam reikia apgyvendinimo, turi prieigą prie neįgaliųjų paslaugų.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

The world’s preeminent college for women, Wellesley is known for intellectual rigor, its belief in the enduring importance of service (and putting that belief into practice), and its cultivation in st ... Skaityti daugiau

The world’s preeminent college for women, Wellesley is known for intellectual rigor, its belief in the enduring importance of service (and putting that belief into practice), and its cultivation in students of an inclusive, pragmatic approach to leadership. Skaityti mažiau