Filter
Vasaros kursai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Nuotolinis mokymas vasaros kursų Jungtinėje Karalystėje

 Vasaros kursus studentai dažniausiai renkasi tam kad įgytų papildomų kreditų ar kvalifikacijų ir galėtų stoti į juos labiausiai dominančias akademines studijų programas. Priklausomai nuo jūsų poreikių bei interesų tikrai atrasite jums geriausiai tinkančius vasaros kursus, nes būtent šio pobūdžio studijų programas siūlo įvairiausi pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos.

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Geriausi Nuotolinis mokymas vasaros kursai Jungtinėje Karalystėje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Magistras, Jungtinė Karalystė, Nuotolinis mokymas

Global Banking School

2 mėnesių Elite Global Investicinės bankininkystės Stažuotė yra unikali galimybė įgyti klientų atsukta patirtį realaus pasaulio sandorių ir darbo žinias investicijų banki ... [+]

2 mėnesių Elite Global Investicinės bankininkystės Stažuotė yra unikali galimybė įgyti klientų atsukta patirtį realaus pasaulio sandorių ir darbo žinias investicijų bankininkystės ir privataus kapitalo ir rizikos draudimo fondų karjerą. Ši stažuotė vieta suteiks jums platų sandoris darbo patirtį.

Pirmą mėnesį (4 savaites) programa suteikia už Investicinės bankininkystės pramonės patirtį mokymo kursą:

Analizė Londono akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje išvardyti įmonės Pasirengimas pirkti ir parduoti pusėje sandorio ištempė, erzinti, ir raštu konfidencialią investicijų atmintinę "Excel Finansų modeliavimas ir vertinimas viešųjų listinguojamų bendrovių naudojant" panašus comps "metodas "Excel Finansų modeliavimas ir vertinimas viešųjų listinguojamų bendrovių naudojant" diskontuotų pinigų srautų metodą " "Excel Finansų modeliavimas ir nustatymas priemokos pirkėjas verslo sumokėta naudojant" Sandorio comps "metodą "Excel Finansų modeliavimas ir skolintomis išpirkimo bendrovės pagal Private Equity rėmėjas Pasirengimas M & A sandorių paruoštas modelis su Akrecinis / skiedimo analizė sandorį Pagrindinis diskusijų pateikimas ir uždarymas investicinės bankininkystės sandorio ... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 2 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba