Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Medijos studijos

Yra keletas priežasčių, kodėl studentai pasirenka imtis vasaros kursus, skaičius. Jis gali padėti sujungti skirtingų etapų akademinių studijų spragą, ar studentai gali imtis kursus įgyti papildomų kvalifikacijų ar mokymus.

Kas yra vasaros kursai Media? Ši tema apima labai daug temų, įskaitant filmo, socialinės žiniasklaidos, dizainas, naujienos, žiniasklaidos technologijų ir žiniasklaidos istorijoje. Kai kurie kursai gali sutelkti dėmesį į juos visus bendrai, ar sutelkti dėmesį į vieną ypač. Žiniasklaidos Žinoma tinka su studijų mokymo programas, pavyzdžiui, grafinis dizainas, reklamos, rinkodaros, žurnalistikos, ir fotografijos aikštelė. Studentai gali pasirinkti imtis šio vasaros kursus papildyti savo studijas, o sutrumpinti savo bendrą programos trukmę.

Studentai, kurie imasi žiniasklaida vasaros kursus dažnai turi geresnių mokymosi patirtį, nes klases paprastai yra mažesnės ir labiau intymus. Ši klasė gali padėti studentams nuspręsti, kuri žiniasklaidos dėmesio jie norėtų rasti karjeros.

Išlaidų, susijusių su atsižvelgiant vasaros kursus gali labai skirtis iš vienos vietos į kitą. Vieta ir reputacija mokykloje yra dideli veiksniai, taip pat programos trukmę. Mokiniai yra skatinami užmegzti ryšį su mokyklos išsiaiškinti, kokių konkrečių finansiniai įsipareigojimai bus tikimasi.

Atsižvelgiant žiniasklaidos kursas yra naudingas žingsnis laipsnių skaičių. Priklausomai nuo studento interesų sritis, individas gali pasirinkti toliau savo žiniasklaidos tyrimą tokiose srityse, kaip žiniasklaidos komunikacijos, žiniasklaidos technologijų, spaudos ir skaitmeninės žiniasklaidos, žiniasklaidos inžinerijos ir interneto žiniasklaida. Absolventams, turintiems bakalauro ar magistro laipsnį gali pasirinkti iš karjeros grafinio dizaino, animacijos, komunikacijos, reklamos, ar žurnalistika.

Galite pradėti lyginti žiniasklaidos kursus dabar. Naudojant mūsų duomenų bazėje, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Medijos studijos

Summer School at Bauhaus University Weimar

Šio kurso pradžioje mes aplankyti meno paroda ir mokslinių tyrimų pridedamos žiniasklaidos, pavyzdžiui, katalogai, interneto svetainės, skrajutės ir tt Remdamiesi savo pa ... [+]

»RE.ACTION - MENO DIALOGAI«

BE įkvepiantis Pasisemkite įkvėpimo - pasidalinti savo žiniomis - ir gauti naujų darbo padaryta!

Šio kurso pradžioje mes aplankyti meno paroda ir mokslinių tyrimų pridedamos žiniasklaidos, pavyzdžiui, katalogai, interneto svetainės, skrajutės ir tt Remdamiesi savo patirtimi jums sukurti meno kūrinį, reaguojant į parodą. Jūs esate laisvai pasirinkti pageidaujamą laikmeną, pavyzdžiui, piešimo, tipografijos, fotografijos, montavimo ir tt, ir yra skatinamos juos maišyti.

Šiuo žingsniu kiekvienas darbas sukasi į kitą studentas ir veikia tuoj po to, kaip atspirties taškas jo / jos naujos meninės atsakymą. Ši rotacijos principas skiriasi pagal nustatytą grafiką per 2 savaičių laikotarpiu dėl vietos, laiko, ritmas, žiniasklaidos priemonėse ar komandos partneriais. Mes svarstome, kaip rezultatai tarpusavyje, kas atsiranda žiniasklaidos savybes, ir kaip sukurti paveikslėlių dokumentacija proceso, kurio pakanka atskirų rezultatų.... [-]

Vokietija Veimaras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Helsinki Summer School

Šis kursas siekiama suteikti kelis kanalus besimokančiojo valdomas žinių kūrimo, naudojant skaitmeninį pasakojimas kaip priemonė. Kursų dalyviai bus užsiima autentiškų pa ... [+]

21-ojo amžiaus Alles

Organizatorius:

CICERO Mokymasis ir žiniasklaidos ugdymo mokslinis centras, Helsinkio universitetas

Susijusios studijų programos:

Varhaiskasvatus

Datos:

9.-2017/08/18

KAINOS:

600-900 eurų Sužinokite daugiau

Kreditai:

6 ECTS

KOORDINATORIUS:

Profesorius Hannele Niemi

Tikslinės studentai

Kursas skirtas magistro ir doktorantūros studentų iš kelių disciplinų (pavyzdžiui, socialiniai mokslai, edukologija, humanitarinių ir gamtos mokslų). Dalyviai turi turėti tam tikrą skaitmeninių technologijų ir / ar palūkanų integruoti internetą ir jo teikiamas paslaugas ir žiniatinklio aplinkoje mokslinių tyrimų ir studijų reikmėms patirtis (pvz, už duomenų rinkimą, atspindys, individualaus ir bendro darbo, ir tt).... [-]

Suomija Helsinkis
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
17 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Šis kursas - tai vienos savaitės seminaras, susijęs su vizualiais menais. Sužinokite, kaip kurti vizualines koncepcijas ir kurti turinį skaitmeninėms laikmenoms! ... [+]

ŠIU KURSAI LAIKYTI ANGLŲ KALBOJE Sąvoka "pasakojimo" vartojama siaurąja prasme, konkrečiai kalbant apie žodinį pasakojimą, ir dabar ji taip pat nurodo pasakojimo metodus kitose žiniasklaidos priemonėse.

Mes gyvename pasaulyje, apsuptas istorijų. Visi mūsų gauti vaizdai sudaro istoriją, skirtą sukurti ryšį su mumis ir padaryti juos įsimintinus. Kiekviena kampanija, kiekvienas plakatas, kiekviena nuotrauka, kiekvienas logotipas, gali pasakyti puikią istoriją.

Šis vienos savaitės seminaras padės studentams įgyti gilų supratimą apie vizualinę kalbą ir išmokti kurti koncepciją, kuri gali būti pateikiama įvairiose platformose.

Tikslai

Suprast... [-]
Ispanija Madridas
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Skaitmeninės strategijos ir socialinės žiniasklaidos vasaros kursai suskirstyti į dvi dalis, kurių kiekviena trunka dvi savaites. ... [+]

Šią PROGRAMĄ SKIRTAS Ispanijoje Skaitmeninės strategijos ir socialinės žiniasklaidos vasaros kursai yra suskirstyti į dvi dalis, kurių kiekviena trunka dvi savaites.

Kurso tikslai:įgyti gilų supratimą apie strateginio planuotojo ir socialinės žiniasklaidos vadybininko atliktą darbą.išmokti plėtoti „alt =“ socialinės žiniasklaidos strategiją bet kuriam prekės ženklui ar institucijai.išmokti naudotis reikiamomis priemonėmis, kad būtų sukurtas ženklo pranešimas socialiniuose tinkluose ir stebėti esamas pamokas ir pokalbius.įsiskverbti į esamus kanalus ir sužinoti apie reglamentus bei profesinę deontologiją.

Socialiniai tinklai tapo ta vieta, kur prekės ženklai sąveikauja su savo tiksliniais klientais ir sudaro puikią galimybę dalyvauti kliento gyvenime. Todėl įmonės globoja savo bendravimo strategiją „alt“ „socialinės žiniasklaidos“. Socialinės žiniasklaidos vadybininkas yra interneto prekės ženklo atstovas ir turėtų būti patyręs bendravimo ekspertas, galintis kurti turinį, bendrauti su bendruomenėmis. alt = "socialinės žiniasklaidos ir kvalifikacijos stebėti žiniatinklio reakcijas, naudojant specialias priemones, leidžiančias jam išnagrinėti informaciją, kurią jis gali perduoti ryšių ir rinkodaros vadovams. Programa: „Web 2.0“ ir socialiniai tinklai. Kaip sukurti „alt =“ socialinės žiniasklaidos strategiją. Stebėsena: analitinės priemonės ir ataskaitos. Socialiniai tinklai: „Tuenti“, „Twitter“, „LinkedIn“. Naudotojų sukurtos turinio platformos: „YouTube“, „Flickr“. Įmonių tinklaraščiai. Geografinė padėtis ir mobilumas, reputacija internete, kaip vertinti IG ir ROR Galutinis projektas.... [-]

Ispanija Madridas
Liepa 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Mokykla ketina pristatyti keletą pasirinktų priemonių, kurios gali padėti humanistams atlikti tyrimus ir vykdyti veiklą, pasinaudodamos skaitmeniniu posūkiu ir naujosiomi ... [+]

Apie

Pizos universiteto organizuotose vasaros mokyklose, vadovaujant „Laboratorio di Cultura Digitale“ (Skaitmeninės kultūros laboratorija, žr. Svetainę italų kalba), ketvirtasis vasaros mokyklos leidimas „Skaitmeniniai įrankiai humanistams“. vyks Pizoje 2020 m. birželio 8–12 d.

Mokykla ketina pristatyti keletą pasirinktų priemonių, kurios gali padėti humanistams atlikti tyrimus ir vykdyti veiklą, pasinaudodamos skaitmeniniu posūkiu ir naujosiomis technologijomis. Ypatingas dėmesys skiriamas naudingoms tekstų apdorojimo priemonėms.

AIM

Tikslas yra apmokyti specialistus, gebančius tobulinti skaitmenines technologijas ir humanistinius įgūdžius kuriant ir plėtojant sprendimus verslui, kultūros operatoriams ir viešosioms įstaigoms. Tuo pačiu metu mokykla nori skatinti skaitmeninę humanitarinių mokslų kultūrą ir padėti humanistams (jauniems ir seniems) pereiti nuo tradicinio pasaulio prie dabartinio, žiūrint į ateitį.... [-]

Italija Piza
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba