Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Lingvistika

Studentai, ieškantys papildomų kreditų arba kažko akademinio, norėdami užpildyti vasaros atostogas, gali būti naudingi, jei priimsite vasaros kursą. Šio tipo kursai gali padėti įgyti daugiau įgūdžių ir praktikos tam tikru klausimu. Kursai taip pat gali pasiūlyti įvadą į naują studijų sritį.

Kas yra vasaros kursas lingvistikoje? Kalbotyra yra mokslas, skirtas kalbai ir žmonėms kalbėti, todėl kalbos kursai bus moksliškai pagrįsti šio reiškinio supratimu. Studentai gali sužinoti apie kai kuriuos konkrečius tyrimo pagrindus, išsamiai išnagrinėję kai kuriuos įdomiausius šios srities klausimus, pvz., Kaip vaikai mokosi kalbos, kalbos struktūros ir modelių, kaip kalbos skiriasi tarp skirtingų kultūrų ir kaip šios konkrečios kalbos kiekviena forma kultūros mąstymas ir gyvenimo būdas.

Viena iš didžiausių naudos, kurią įgijo kalbotyros mokytojai, yra didesnis gebėjimas bendrauti su didesne aiškumo ir išraiškingumu. Gera formuluotė yra beveik kiekvienoje galimo įsivaizduojamo lauko palaima, taigi nauda yra toli siekianti. Lingvistikos studentai taip pat gali rasti savo įgūdžius kritiškame mąstymo ir sampratos, yra gerokai patobulinti.

Nors daugelis kalbų studijų programų pasidaro panašios klasių struktūros ir dėmesio, išlaidos gali skirtis vasaros kursams, priklausomai nuo kurso trukmės ir universiteto siūlomo prestižo. Todėl studentams patariama tyrinėti norimas programas prieš pateikdami paraišką.

Lingvistikos absolventai turi daugybę karjeros galimybių. Daugelis studentų ketina užsidirbti aukštesnius lingvistikos ar kitose srityse, tokiose kaip psichologija, kognityvinė neurologija ar anglų kalba. Tie, kurie nori užsiimti karjera po mokyklos, paprastai gali rasti darbą kalbos srityse, tokiose kaip kalbos terapija, dirbtinis intelektas ir kalbų mokymasis. Kai kurie studentai gali dirbti kaip vertėjai ar vertėjai vyriausybės, medicinos ar teisės. Kiti gali būti suinteresuoti dirbti kaip mokytojai ir pedagogai anglų kalba, užsienio kalbomis ar kitomis temomis, susijusiomis su kalba.

Nesvarbu, kokia vieta, lingvistikos programos visame pasaulyje siūlomos visų lygių studentams. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Lingvistika

Helsinki Summer School

Šis intensyvus pagrindinis mokymo kursas apie suomių skirtas studentams 2017 rudenį priimtų į Helsinkio universitetas magistro programas. Ji siūlo atvykstantiems studenta ... [+]

Intensyvus Suomijos kursai

Organizatorius:

Helsinkio universitetas, Kalbų centras

Datos:

8.-2017/08/24

KAINOS:

850-1400 eurų

Kreditai:

4 ECTS

KOORDINATORIUS:

Leena Evesti

Tikslinės studentai

Tarptautiniai studentai, prasidedantys savo magistro laipsnį studijas 2017 metų rudenį Helsinkio universitete.

Trumpa apžvalga

Šis intensyvus pagrindinis mokymo kursas apie suomių skirtas studentams 2017 rudenį priimtų į Helsinkio universitetas magistro programas. Ji siūlo atvykstantiems studentams galimybę studijuoti suomių kalbos Prieš universiteto rudens kadencijos pradžioje. Kursas apima 50 valandų mokymo plius nepriklausoma / grupinio darbo (šešių studijų valandų per dieną vidutiniškai). Prieš prasidedant Žinoma, dalyviai turėtų imtis internetinis kursas priklausanti Suomijos (http://tasteoffinnish.fi/~~HEAD=pobj) skonio, kad jie bus mokytis pagrindinio žodyno ir gramatikos, taip pat įvairias frazes ir elementus Suomijos kultūros ir visuomenę. Internetinė kursas suteikia pagalbą anglų kalba.... [-]

Suomija Helsinki
Susisiekti su mokykla
Anglų,Suomių
Dieninės
17 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Helsinki Summer School

Šiais neramiais laikais, svarbu atkreipti dėmesį į steigėjų procesų ir pamatų mūsų socialinės ir politinės egzistencijos. ... [+]

Po pamatiniai diskurso teorija Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai

Organizatorius:

Departamentas politinių ir ekonominių tyrimų

Susijusios studijų programos:

Magistro programa Global Politics ir komunikacijos Magistro programa Europos ir Skandinavijos studijų

Datos:

8.-2017/08/24

KAINOS:

850-1400 eurų

Kreditai:

5 ECTS

KOORDINATORIUS:

Taavi Sundell

Tikslinės studentai

Išplėstinė bakalauro, magistro ir doktorantūros studentai. Jokių sąlygų, tačiau ankstesni tyrimai socialiniuose ar humanitariniuose moksluose, yra rekomenduotini.

Trumpa apžvalga

Šiais neramiais laikais, svarbu atkreipti dėmesį į steigėjų procesų ir pamatų mūsų socialinės ir politinės egzistencijos. Daugelis konstrukcijos, tapatumai ir idėjos mes savaime suprantamu dalyku, nuo demokratijos ir lygybės pati idėja pati tiesa, buvo ginčijamas per pastaruosius metus. Per teorinių diskusijų ir empiriniais pavyzdžiais, šis kursas tyrinėja būdus, kuriais po pamatu mintis gali būti naudojama socialinių ir humanitarinių mokslų spręsti tokius reiškinius. Dėmesys diskurso ir reikšmė priimant yra šiuolaikinis megatrend per humanitarinių ir socialinių mokslų. Per šį didesnės tendencijos, po pamatais diskursas teorija suformuoja kritinį sistemą, per kurią suprasti politinę ir ginčijamą pobūdį įvairių reiškinių. Nukreipia dėmesį nuo priimant politinius, ekonominius ir socialinius koncepcijas jų nominaliąja verte į būdus, kuriais tai reiškia, priimančių visada vyksta per neapibrėžtųjų koncepcijų, diskursų ir statinių mes gyvename, po pamatais diskursas teorija bus suteikti studentams atskira ir produktyvus perspektyva, iš kurios požiūris savo aktualiomis temomis. Žinoma, aptaria skirtingus požiūrius į post-foundationalism ir leidžia studentams plėtoti savo perspektyvą per šio augančio srityje.... [-]

Suomija Helsinki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
17 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba