ACADEMICCOURSES

Geriausi vasaros kursai - Kūrybinio rašymo studijos

Vasaros kursai dažnai siūlomi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio studentams Šiaurės pusrutulyje. Tai yra tradiciškai, kai daugelis universitetų pereina pertrauką, todėl tai puikus laikas pasivyti ar eiti į priekį jūsų studijų metu.

Galbūt norėsite sužinoti: kas yra vasaros kursas kūrybiniame rašyme? Ši klasė moko studentus, kaip kurti kūrinius, tokius kaip romanai, pasakojimai, esė, scenarijai, eilėraščiai ir dar daugiau. Galite mokytis būdų, kaip pritaikyti savo kūrybiškumą į pramoginius ir meninius kūrinius. Daugelis programų suteikia galimybę pradėti kurti portfelį, taip pat gauti atsiliepimus iš savo bendraamžių ir pateikti atsiliepimus apie save. Tai puiki programa tiems, kurie nori ištirti naują meno kryptį ar sužinoti daugiau apie rašymo procesą.

Vienas iš šių kursų gali įgyti įgūdžių, kurie yra svarbūs tiek profesiniame, tiek privačiame gyvenime. Tai apima vaizduotę ir kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir analizę bei gebėjimą aiškiai bendrauti. Tai puikus pasirinkimas, jei norėtumėte rašyti.

Jei esate susirūpinę kūrybinio rašymo klasės kaina, kreipkitės tiesiogiai į savo pasirinktą instituciją. Galutinė kaina gali turėti įtakos keletas veiksnių: nuo programos struktūros iki galimybės gauti finansinę pagalbą.

Rašymo srityje yra keletas karjeros galimybių. Jūs galite tapti autorius, dramaturgas, romanistas, poetas, esėistas ar scenaristas. Jūs taip pat galite rasti darbą kitose srityse, tokiose kaip leidyba, literatūrinė analizė, žurnalistika, švietimas, pramogos ar net rinkodara. Rašymo įgūdžiai ir kūrybiškumas yra labai vertinami įvairiose srityse, o tai reiškia, kad turite turėti daugybę galimybių.

Ar esate pasirengęs pradėti kurti kūrybinį rašymą? Ši duomenų bazė gali padėti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su jūsų pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Kūrybinio rašymo studijos Filter

Kūrybinio rašymo seminaras

Summer at Smith College
Vasaros kursai
<
Dieninės
<
14 dienos
Anglų
Internetinės

"Smith" "Jaunųjų moterų rašymo seminaras", kuriame pateikiamos tiek daug rašytinių programų, kurios patenkina tik aukštųjų mokyklų mergaites, leidžia jums ištirti jūsų rašymą ...

Skaityti daugiau

Kūrybinio rašymo vasaros mokyklos programa Sent Andrjuso ar Jeilio mieste

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎
Vasaros kursai
30 Bir. 2021
<
Dieninės
<
3 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

ISSOS kūrybinio rašymo vasaros mokyklos kursas skirtas visų lygių ir interesų studentams, norintiems ištirti savo potencialą ir kūrybiškai iššūkį, mokytis rašyti labiausiai įk ...

Skaityti daugiau

Vasaros kursai: Kūrybinis rašymas (16-18 metų)

Immerse Education
Vasaros kursai
<
Dieninės
<
2 savaitės
Anglų
Internetinės

Dviejų savaičių programa, skirta norintiems 16–18 metų rašytojų, skatina dalyvius peržengti dabartinių rašymo sugebėjimų ribas, dirbti su ekspertų universiteto dėstytojais ir ...

Skaityti daugiau