Filter
Vasaros kursai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti vasaros kursų - Humanitariniai mokslai Vokietijoje - 2019

 Vasaros kursus studentai dažniausiai renkasi tam kad įgytų papildomų kreditų ar kvalifikacijų ir galėtų stoti į juos labiausiai dominančias akademines studijų programas. Priklausomai nuo jūsų poreikių bei interesų tikrai atrasite jums geriausiai tinkančius vasaros kursus, nes būtent šio pobūdžio studijų programas siūlo įvairiausi pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos.

Humanitarinių ir socialinių mokslų sritis yra gana plati, tad šios srities akademinę studijų programą pasirinkę specialistai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris gali būti pritaikomas įvairiose darbo industrijose. Paprastai, šias studijas pasirenka tie studentai, kurie nori tapti socialiniais darbuotojais, pedagogais ar menininkais.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausi vasaros kursai - Humanitariniai mokslai Vokietijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Vokietija

IES Abroad

Ši programa jungia kalbos įgūdžių ugdymą su angliškai ir vokiškai mokomais kursais, kurie parodo jums įdomią istoriją ir šiuolaikinę kultūrą bei visuomenę. Vokiečių kalbo ... [+]

Apžvalga

Ši programa jungia kalbos įgūdžių ugdymą su angliškai ir vokiškai mokomais kursais, kurie parodo jums įdomią istoriją ir šiuolaikinę kultūrą bei visuomenę. Vokiečių kalbos kursai yra prieinami pradžioje ir tarpiniame lygyje. Aukštojo lygio studentams siūloma literatūrinė literatūra Vokietijoje. Su kursu susijusios ekskursijos atlieka pagrindinį vaidmenį programoje, perkeliantiems jus už pamokų ribų, kad atrasti turtingą paveldą ir šiuolaikinę Berlyno ir Vokietijos kultūrą. Studijuokite Berlyne šią vasarą!

Gyvenimo akcentai

Pagerinkite savo vokiečių kalbos įgūdžius per IES Abroad pradinio ir vidurinio lygio IES Abroad kalbų kursus. Vokiečių kalbos patirtis nereikalinga.Prisijunkite prie srities studijų kursų, skirtų meno istorijai, kino studijoms, vokiečių kalbos ir literatūros, žydų studijoms ir politinei mokslai.... [-]
Vokietija Berlin
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
7 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Ši vasaros mokykla apima intensyvų 3 savaičių kursą iš vokiečių kalbos; jo kreditai gali būti integruoti į studentų studijų programas Japonijoje. Šiais metais mes džiaugi ... [+]

Nuo 2007 m. Rugpjūčio mėn. RWTH Aachen universitetas ir Keio universitetas Japonijoje surengė vasaros mokyklą maždaug 20 atrinktų studentų iš Keio Mokslo ir inžinerijos mokyklos baigimo mokyklos.

Ši programa yra bendradarbiavimas tarp mašinų ir gamybos inžinerijos laboratorijos (WZL), Neorganinės chemijos instituto (IAC), fizikos instituto (Physikzentrum), Aachen Chemical Engineering (AVT), kalbos centro ir Tarptautinės akademijos RWTH .

Ši vasaros mokykla apima intensyvų 3 savaičių kursą iš vokiečių kalbos; jo kreditai gali būti integruoti į studentų studijų programas Japonijoje. Šiais metais mes džiaugiamės galėdami atidaryti programą visiems mūsų partneriams Japonijoje:... [-]

Vokietija Aachen
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba