Filter
Vasaros kursai
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti vasaros kursų - Humanitariniai mokslai Taivane - 2019

Įvairiausios pasaulio kolegijos bei universitetai studentams siūlo vasaros kursus, kurie jiems suteikia galimybes įgyti papildomų kreditų ir kvalifikacijų. Šio tipo programas paprastai renkasi studentai, kuriems trūksta tam tikrų kreditų, arba jau dirbantys specialistai siekiantys įgyti papildomų kvalifikacijų.

Humanitarinių ir socialinių mokslų studijų programos studentams suteikia įvairių žinių bei įgūdžių ir taip jiems suteikia gana platų karjeros pasirinkimą. Šių studijų metu įgytos kvalifikacijos gali būti pritaikomos daugybėje itin sparčiai augančių ir besivystančių sričių organizacijose.

Taivanas (tradicinė kinų: 台湾 arba 台湾, supaprastinta kinų: 台湾 Tai Wan) yra tauta, kuri gyvena daugiau nei 23 milijonų žmonių ir yra viena iš tankiausiai apgyvendintų vietų pasaulyje. Prestižiškiausių universitetų nacionalinis Taivanas universitetas.

Geriausi vasaros kursai - Humanitariniai mokslai Taivane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Taivanas

Kitos šios studijų srities programos:
National Central University

Kinų kalba ir kultūra Panardinamas Taivano intensyvi programa sukurta Kalbų centras NKI. Mokymo apima klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo, ir mes taip pat siūlome kel ... [+]

Išleisk savo vasarą Taivanas

Kinų kalba ir kultūra Panardinamas Taivanas intensyvi programa sukurta Kalbų centras NKI. Mokymo apima klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo, ir mes taip pat siūlome keletą pamoka valandas ir išvykas dalyviams sužinoti apie Taivano kultūrą ir galės praktikuoti tai, ką jie mokosi realiame pasaulyje. Už mūsų programoje dėmesys yra sukurti studento bendrą kinų gebėjimą. Kai dalyviai įvesti į programą, jie išbandė savo Kinijos lygio ir įdėti į kursą, kuris geriausiai atitinka jų poreikius.

Ši programa siūlo

pažyma su 3 kreditus arba 8 kreditai užsakymą pagaminti Kinijos klases 3 dienų kultūros kelionė į Rytų Taivane ... [-]
Taivanas Hsinchu
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 5 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba