Filter
Vasaros kursai
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti vasaros kursų - Humanitariniai mokslai Lenkijoje - 2019

Vasaros kursai dažnai atveria naujas akademines bei profesines galimybes. Be to, vasaros kursus vis dažniau pasirenka ir jau dirbantys specialistai, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip paspartinti savo karjeros eigą ar pakreipti ją kiek kita linkme. 

Humanitarinių ir socialinių mokslų studijų programos studentams suteikia įvairių žinių bei įgūdžių ir taip jiems suteikia gana platų karjeros pasirinkimą. Šių studijų metu įgytos kvalifikacijos gali būti pritaikomos daugybėje itin sparčiai augančių ir besivystančių sričių organizacijose.

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Geriausi vasaros kursai - Humanitariniai mokslai Lenkijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Lenkija

Collegium Civitas

Lenkija kartą įsikūręs Pasaulio žydų dauguma ir šiandien, 70 procentų pasaulio žydų gali atsekti savo protėvius atgal į Lenkiją. ... [+]

Apžvalga

Lenkija kartą įsikūręs Pasaulio žydų dauguma ir šiandien, 70 procentų pasaulio žydų gali atsekti savo protėvius atgal į Lenkiją. Į Lenkijos žydai sukūrė turtingą, įvairialypę ir unikalią kultūrą, pėdsakai, kurie vis dar galima rasti visoje Lenkijoje, nepaisant nacių fleksyjnych tragedijų Antrojo pasaulinio karo.

Šis kursas bus išnagrinėti triumfuoja ir tragedijų Lenkijos žydų ir supažindinti Jus su klestinčią atgimimo žydų kultūra dabar vyksta demokratinėje Lenkijoje. Taip pat bus išnagrinėti Lenkijos žydų įtaką Amerikos kultūros ir jų indėlį formuojant Izraelio tapatybę.

Žinoma, yra parengta bendradarbiaujant su naujai įsteigta Polin muziejus Lenkijos žydų istorijos Varšuvoje. Tai bus bendrai vadovauja dr Maciej Kozlowski, buvęs Lenkijos ambasadorius Izraelyje ir dr Jolanta Zyndul, vyresnysis Istorikas tuo Polin muziejus Lenkijos žydų istorijos. Abu šie asmenys turi autorius daugelio publikacijų apie Lenkijos žydų santykiais, įskaitant Antrojo pasaulinio karo ir holokausto istorijos tema.... [-]

Lenkija Warsaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
28 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Collegium Civitas

Rytų Europos buvo pliūpsnio temperatūra pasaulio istorijoje šimtmečius. Valdymo srityje buvo ginčijamas tiek imperijos įgaliojimais - visų pirma Rusijos, Austrijos, Vokie ... [+]

Apžvalga

Rytų Europos buvo pliūpsnio temperatūra pasaulio istorijoje šimtmečius. Valdymo srityje buvo ginčijamas tiek imperijos įgaliojimais - visų pirma Rusijos, Austrijos, Vokietijos - ir mažesnių tautų tarp. Du pasauliniai karai prasidėjo regione. Iki šios dienos, šių konfliktų palikimas ir atsiradę požiūriai vis dar turi didelę įtaką šalių politikai iš Rusijos į Lenkiją į Vokietiją.

Mes keliauti į Krokuva, Lenkija kultūros sostinės, ir kai dėl laipsniško Lenkijos Karalystės kapitalo, kad kai kalbama apie patalpose laikomus pasaulio žydų daugumą. Studentai lankysis Kazimierz, Krokuvos žydų kvartalą, kuris yra vienas iš geriausiai išlikusių Europoje. Mes pamatysite buvusių geto teritoriją, garsaus Schindler Factory, ir kelionių Auschwitz-Birkenau. Mes taip pat aptarti dabartinę atgimimą, kad žydų kultūra išgyvena Lenkijoje, nes naujos festivaliai pradėjo ir vietos žydų bendruomenė auga, vystosi ir tampa didesnės, sėkmingai Lenkijoje. Mes taip pat keliauti į Berlyną aptarti, kaip Vidurio Europos klausimais ir toliau daryti įtaką saugumo politiką visame pasaulyje. Berlynas giliai įtakojo kultūrą ir politiką 20 a. Dienos Berlyne bus įtraukti keliones į Reichstago, "Stasi" būstinėje, Bauhaus muziejus, buvusios sienos ir Checkpoint Charlie. Alexandra Richie, autorius Faustas anketa Metropolis, lems studentus į kelionę per miestą parodydama abu tragedija ir Vokietijos sostinėje triumfą.... [-]

Lenkija Warsaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
22 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba