Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Filosofija

Dauguma koledžų ir universitetų siūlo vasaros kursus studentams, kurie nori užpildyti savo vasaros atostogas su kažkuo, kas gali būti naudojama ateityje. Šie kursai puikiai tinka studentams, kurie vis dar turi atitikti akademinius reikalavimus ar studentus, kurie nori papildyti savo studijas, uždirbdami kreditą.

Kas yra vasaros kursas filosofijoje? Filosofija siekia ištirti ir suprasti visatos žmonių patirtį per racionalius įrankius, tokius kaip logika ir samprotavimai. Nors kartais tai gali būti sunkus ir gilus dalykas, yra vasaros kursai, kurie gali pasiūlyti įžanginį ar kryptingesnį mokymąsi tokiose temose kaip praktiniai samprotavimai, logika, klasikinės filosofijos istorija ar šiuolaikinė etika. Studentai turėtų labai tikėtis, kad studijuodami gerai žinomų filosofų, tokių kaip Platonas, Aristotelis, Marksas ir Nietzsche, darbus kritiškai mąstys ir analizės įgūdžiai.

Studijuojant filosofiją studentai verčia paklausti idėjų, kuriems žmonės nori būti ramūs. Sokratinio apklausos metodo mokymasis leis studentams ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius, padėdamas jiems išspręsti sudėtingas problemas, tuo pat metu suteikiant jiems priemonių etikos problemoms spręsti. Studijų filosofija taip pat gali padėti mokiniams rašyti aiškiau ir logiškai.

Vasaros kursas filosofijoje gali tapti nuolat besikeičiančia patirtimi, o daugelis mokyklų siūlo programas, prieinamas visų lygių studentams. Programų rūšys - ir jų trukmė bei sąnaudos - skiriasi priklausomai nuo universiteto ar koledžo.

Nors filosofijos prigimtis yra abstrakta, įgūdžiai, įgyta siekiant šio intereso, yra labai vertingi XXI amžiaus darbo jėgoje. Filosofijos studentai dažnai ieško karjeros teisės, medicinos, politikos, valstybės tarnybos ar švietimo. Filosofija yra puikus pasirengimas teisės karjerai, ir daugelis studentų gali rasti karjerą kaip advokatai ir advokatai. Kiti studentai gali tapti psichiatrais ir sveikatos tyrėjais, administratoriams, vertybinių popierių makleriais ir rizikos kapitalistais, vadovais ir leidėjais tarp daugybės kitų pareigų. Kai kurie filosofijos studentai gali svarstyti galimybę tęsti studijas kitoje institucijoje.

Filosofijos kursai taip pat yra tarptautiniu mastu, ir rasti kelias minutes užtruks tik kelias minutes. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Filosofija

Novosibirsk State University

Kursas skirtas sukurti naują studijų sritį, pagrįstą Vakarų ir Rytų kultūros modelių lyginamojoje analizėje. Tarpkultūrinės dinamikos tyrimas bus įtvirtintas pagal senovė ... [+]

Kas mes esame?

Novosibirsk State University įsikūręs pačiame Akademgorodoko centre, visame pasaulyje žinomame Rusijos mokslų akademijos tyrimų centre. Ji buvo įkurta 1960-aisiais Sibiro taigoje kaip naujų idėjų ir technologijų gimimo vieta. Dabar tai yra pasaulinio lygio mokslinių tyrimų ir švietimo grupė, kurioje yra 35 mokslinių tyrimų institutų, novatoriškų Technoparko ir universitetų, kurie yra šios subalansuotos sistemos pagrindas.

Pagrindinės mokymo ir tyrimų sritys:

Elementarioji dalelių fizika, fotonika ir kvantinė optika, Arkties tyrimai, vėžio terapijos naujovės, chemija, medžiagos ir technologijos, genominės technologijos, biologiniai žymenys ir socialinė elgsena, archeologija, informatika, ekonomika ir sociologija... [-]

Rusija Novosibirsk
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of St Andrews - International Summer Programmes

... [+]

Iš pradžių pastatytas kaip viešbutis, jis buvo neatskiriama universiteto dalis nuo 1921 m.

Likutis turėtų būti sumokėtas iki 2018 m. Balandžio 2 d., Pirmadienio.

[-]
Jungtinė Karalystė Saint Andrews
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Summer Boarding Courses

Mūsų filosofija pasirenkamasis pristato studentams su abiejų klasikinių ir šiuolaikinių filosofinių temų ir koncepcijų diapazonas. ... [+]

Sveiki atvykę į turtingą ir dinamišką vasaros kolegijoje. Mūsų kursai suburti kultūrų, idėjų ir studijų suformuoti laipteliu už savo ateitį akademinės ir profesinės sėkmės.

Oksfordo gyvena nuostabų architektūros, istorijos ir kai kurie iš didžiausių mąstytojų pasaulyje, esate kviečiami tapti dalimi tą nuostabų paveldą.

Studentai keliauti iš viso pasaulio tapti mūsų akademinės šeimos, formuojant nepaprastą bendruomenės kiekvieną su kultūrų, aistrų ir idėjų pasiūlyti ir mokytis.

Tai Oksfordo koledžo vasaros mokykloje.

FILOSOFIJA

Mūsų filosofija pasirenkamasis pristato studentams su abiejų klasikinių ir šiuolaikinių filosofinių temų ir koncepcijų diapazonas. Temos apima žinių ir tikrovės, etikos esmė, proto pobūdį, logikos ir kalbos filosofiją ir pagrindinių filosofų, pavyzdžiui, Kanto ir Hegelio tyrimą. Pervedamieji studijų įgūdžiai yra neatskiriama programos ir susimąstyti klasės diskusijos leis mokiniams plėtoti savo gebėjimą analizuoti, priežastis ir formuoti savo sprendimus. Kaip kurso dalis mokinių dalyvaus užduoties, kurioje jie tyrimai, įvertinti ir pateikti filosofinę temą jie domina. ... [-]

Jungtinė Karalystė Oxford
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge Immerse

Pasinerkite - tai apdovanojimų pelnęs dviejų savaičių gyvenamosios patirties teikėjas, turintis įvairialypę ir praturtinančią mokymo programą, kurią sukūrė ir dėsto ekspe ... [+]

Kembridžo filosofijos vasaros mokyklos santrauka

Filosofija yra platus dalykas, peržengiantis daugelį humanitarinių ir socialinių mokslų sričių, o vidurinės mokyklos moksleiviai ne visada turi galimybę įvertinti. Kembridžo filmo suvokimo vasaros mokyklos kursas leidžia dalyviams įgyti įžvalgos apie tai, ką reiškia filosofijos tyrimas universiteto lygmenyje: nuo naujos medžiagos įvedimo, rašyti geras esė, argumento formavimui ir ginimui.

Daugelio vidurinių mokyklų moksleivių filosofijos studija universitete yra nauja ir potencialiai bauginanti. Per „Imers Education“ filosofijos vasaros programą, kurią sukūrė ir moko pirmaujančių pasaulio universitetų ekspertai, dalyviai bus supažindinami ne tik su pagrindinėmis filosofinių diskusijų temomis ir sritimis, bet ir į žinomų filosofų teorijas, kurios prisidėjo prie tokių diskusijų. Be to, nepaisant to, kiek dalyvių praeityje patyrė filosofijos patirtį, mūsų filosofijos vasaros programos nedideli klasių dydžiai užtikrins, kad jie bus iššūkiai ir palaikomi kruopščiai suplanuotose klasėse, skatinančiose mokytojų ir studentų dalyvavimą bei diskusijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Cambridge London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba