Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Etika

Vasaros kursas yra mokymosi vienetas, kuris yra prieinamas vasaros mėnesiais. Daugelis koledžų ir universitetų siūlo vasaros kursus įvairiose disciplinose, kad kiekvieno akademinio lygio studentai galėtų greitai baigti savo studijas.

Kas yra vasaros etika? Ši mokymosi seka skirta padėti studentams geriau suprasti, kas yra etika, o kas įtakoja ir kontroliuoja etišką elgesį. Studijuodami etiką, studentai gali padėti kurti, apibrėžti ir suprasti etikos standartus srityje. Etikos kursų studentai gali sužinoti apie šiuolaikines etikos problemas, visuomeninę etiką, globalias problemas ir tai, kaip ekonomikos augimas veikia etiką. Studentai gali naudoti etikos kursą, kad geriau suprastų savo etines problemas, tokias kaip verslo etika, žurnalistikos etika, aplinkos etika ir bioetika.

Studentai, vykstantys vasaros kursuose etikos srityje, dažnai tobulina savo kritinį mąstymą, analitinius įgūdžius ir rašymo įgūdžius dėl reikalingų kursų ir projektų. Šie patobulinti įgūdžiai gali paskatinti moksleivių pageidavimus potencialiems darbdaviams ir padėti jiems suteikti daugiau galimybių įsidarbinti.

Mokestis už vasaros etikos kursus gali skirtis kiekvienam studentui ir priklauso nuo įvairių veiksnių. Asmenys, besidomintys vasaros kursu, turėtų kreiptis į savo pasirinktas mokyklas ir paprašyti, kad būtų pateikta naujausia informacija apie mokslą.

Vykdant vasaros etikos kursą, studentai gali įgyti profesinę kvalifikaciją verslo, konsultavimo, mokslinių tyrimų, pardavimo, gamybos ir ne pelno sektoriuose. Jie gali dirbti kaip etikos konsultantai, atitikties pareigūnai, žmogiškųjų išteklių atstovai, komunikacijos specialistai, prižiūrėtojai ir etikos bylų valdytojai. Daugelis studentų taip pat nusprendžia pasinaudoti kreditais, kuriuos jie gavo savo vasaros kursuose, kad padėtų jiems nedelsiant užbaigti savo laipsnį.

Vasaros kursas gali padėti jums pradėti važiuoti iki baigto laipsnio ir naudingos karjeros. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Etika

Helsinki Summer School

Šis kursas yra įvadas į aplinkos etika kaip filosofinės disciplinos naudinga analizuoti aplinkos atvejų tyrimus. Juo siekiama didinti informuotumą apie pagrindinę ir etik ... [+]

Aplinkos Etika pasauliniame kontekste

Organizatorius:

Departamento Politinio ir ekonominiai tyrimai (Socialinė ir moralinė filosofija drausmė), Socialinių mokslų fakultetas, Helsinkio universitetas.

Susijusios studijų programos:

Magistro programa filosofijos

Datos:

8.-2017/08/24

KAINOS:

850-1400 eurų

Kreditai:

5 ECTS

KOORDINATORIUS:

Corinna Casi

Tikslinės Studentai

Šis kursas yra skirtas studentams, kurie domisi aplinkos ir etikos klausimus. Jis rekomenduojamas studentus filosofijos, socialinių mokslų, sociologijos, aplinkos tyrimai, politika ir ekonomika. Ankstesni tyrimai filosofijos ir / arba etika yra naudinga, bet nereikia.... [-]

Suomija Helsinki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
17 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba