Filter
Vasaros kursai
Ekvadoras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus geriausius vasaros kursus Ekvadore - 2019/2020

Vasaros kursai - tai itin patogus būdas įgyti reikiamų kreditų prieš ateinančius akademinius metus. Šios studijų programos taip pat gali itin pasitarnauti ir tiems, kuriems reikia perlaikyti tam tikrai studijų dalyką. Be to tam tikrus vasaros kursus gali rinktis ir tie studentai, kurie norėtų anksčiau pabaigti jų studijuojamas programas.

Kai kurie iš seniausių universitetų Amerikoje yra įsikūrusi Ekvadoras, suteikiant studentams galimybę susipažinti su švietimo galimybių pakilti į istoriją. Tuo pačiu metu, Ekvadoras padarė didelę sėkmės į technologijų naujoves. Studentai mokslo, matematikos ir technologijų gali rasti, mokytis šioje šalyje ypač naudingas.

Prašyti daugiau informacijos apie Geriausias vasaros kursus Ekvadore - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IES Abroad

Ši programa, įsikūrusi Kito mieste, kurioje yra trijų savaičių ekskursijos į Galapagų salas, leidžia jums studijuoti aplinkosaugos vadybos ir išsaugojimo problemas, ieška ... [+]

Apžvalga

Nors Ekvadoras yra tik apie Kolorado dydį, tai yra viena iš ekologiškai įvairesnių planetos šalių. Keturi ekologiniai regionai - Amazonės baseinas, Didieji Andai, pakrantės lyguma ir Galapagos salos - siūlo daugybę floros ir faunos, kuri pritraukia biologus, botanistus ir aplinkosaugininkus iš viso pasaulio. Be natūralių šalies turtų, Kitas yra architektūros brangakmenis, žinomas dėl jo gyventojų šilumos ir svetingumo.

Ši programa, įsikūrusi Kito mieste, kurioje yra trijų savaičių ekskursijos į Galapagų salas, leidžia jums studijuoti aplinkosaugos vadybos ir išsaugojimo problemas, ieškant Ekvadoro turtingos ekologijos. Programa organizuojama bendradarbiaujant su Galapagos menų ir mokslo akademiniu institutu (GAIAS) ir Universidad San Francisco de Quito (USFQ). Visi aplinkosaugos studijų kursai yra mokomi anglų kalba, o ankstesnis ispanų tyrimas nėra būtinas.... [-]

Ekvadoras Kitas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
7 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba