Filter
Vasaros kursai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti vasaros kursų - Ekonomika Vokietijoje - 2019

Įvairiausios pasaulio kolegijos bei universitetai studentams siūlo vasaros kursus, kurie jiems suteikia galimybes įgyti papildomų kreditų ir kvalifikacijų. Šio tipo programas paprastai renkasi studentai, kuriems trūksta tam tikrų kreditų, arba jau dirbantys specialistai siekiantys įgyti papildomų kvalifikacijų.

Ekonomikos mokslas yra ypatingai naudingas šiandienos visuomenėje, todėl gerų ekonomikos specialistų paklausa nuolat auga kone visose pasaulio šalyse. Ekonomikos principai gali būti pritaikomi visose industrijose ir darbo srityse, tad šias studijas baigę specialistai gali dirbti sveikatos priežiūros įstaigose, vyriausybinėse institucijose, bankuose, versle, politikoje ar netgi religinėse bendruomenėse. Kadangi visų tipų organizacijos, institucijos bei įstaigos turi tvarkyti savo finansus ir fiksuoti ekonominę veiklą, būtent ekonomikos principus išmanantys žmonės yra ypatingai paklausūs įvairiose industrijose.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Geriausi vasaros kursai - Ekonomika Vokietijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Results in Ekonomika, Vokietija

University of Bayreuth

Nuo 2018 m. Liepos 1 d. Iki liepos 14 d. Bayreuth tarptautinė vasaros mokykla (BISS) sveikina studentus iš viso pasaulio prisijungti prie mūsų kursų " University of Bayre ... [+]

ApžvalgaPrisijunkite prie Bayreuth tarptautinės vasaros mokyklos 2019 m.!

Nuo 2019 m. Liepos 1 d. Iki liepos 14 d. Bayreuth tarptautinė vasaros mokykla (BISS) sveikina studentus iš viso pasaulio prisijungti prie mūsų kursų " University of Bayreuth " University of Bayreuth miesteliu.

Organizuoja Campus-Akademie bendradarbiaujant su Tarptautiniu biuru, septyni kursai yra siūlomi žinomų nacionalinių ir tarptautinių dėstytojų.

Per šį 2018 m. Siūlomi kursai:

EkonomikaAfrikos studijosVisuomenės sveikataEnergijaPolimero mokslasPolimero mokslasTarptautinis lyginamosios teisės

Trumpai apie faktus

Paraiška galioja nuo sausio 15 d. Iki 2018 m. Balandžio 30 d.... [-]

Vokietija Bayreuth
June 2019
15 dienų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Julius-Maximilians-Universität Würzburg

Šis modulis skirtas pažengusiems bakalauro ir magistro studentams, besidomintiems tarptautine ekonomika ir tarptautiniu valdymu. Tai suteikia unikalų verslo ir ekonomikos ... [+]

Šis modulis skirtas pažengusiems bakalauro ir magistro studentams, besidomintiems tarptautine ekonomika ir tarptautiniu valdymu. Tai suteikia unikalų verslo ir ekonomikos derinimą paskaitose, kuriose daugiausia dėmesio skiriama būsimiems vadovams ir politikams visame pasaulyje.

Ekonominės paskaitos atliks europiečių makro, klimato, prekybos ir konkurencijos politiką bei Rytų Sąjungos plėtrą. Verslo paskaitose bus nagrinėjama tarptautinė finansinė atskaitomybė ir apmokestinimas, pasaulinės tiekimo grandinės ir žmogiškųjų išteklių valdymas, atsižvelgiant į demografinius pokyčius.

Paskaitas rengia ir pateikia Vyrsburgo universiteto Verslo vadybos ir ekonomikos fakulteto profesoriai bei partnerių universitetai, kurie yra visi jų sričių ekspertai. Paskaitos yra derinamos su ekskursijomis į tarptautiniu mastu orientuotoms įmonėms ir viešosioms institucijoms, kurios leidžia diskusijas iš praktinės perspektyvos.... [-]

Vokietija Würzburg
July 2019
Dieninės
10 dienų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba