Vasaros kursai - Ekonomika Kolumbijoje

Ieškoti vasaros kursų - Ekonomika Kolumbijoje - 2018

Ekonomika

Studentai, kurie siekia žengti kelis žingsnius link jų svajonių karjeros, dažnai pasirenka įvairius vasaros kursus. Šio tipo akademinės programos taip pat puikiai tinka ir jau dirbantiems specialistams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip paspartinti savo karjeros eigą ar pakreipti ją kiek kita linkme.  

Į ekonomikos studijas įstoję studentai pirmiausia yra išmokomi skirti mikro ir makro ekonomikos teorijas bei niuansus. Mikroekonomika yra susijusi su individualių asmenų, bendrovių ar šeimos vienetų ekonomine veikla bei jų tarpusavio sąveika. Tuo tarpu makroekonomika yra orientuota į ekonomines sistemas ir ekonominę veiklą platesniu mastu.

Kolumbija yra tikrai įvairi ir unikali šalis, įsikūręs šiaurės vakarų kampe Pietų Amerikoje. Su draugiškų žmonių, egzotiškų peizažų ir kosmopolitinių miestų, Kolumbija yra tikrai vieta mokytis ispanų kalbos.

Geriausi vasaros kursai - Ekonomika Kolumbijoje - 2018

Skaityti Daugiau

Įvadas į Empirinio Pramonės Ekonomikos

Universidad del Rosario - Summer School
Su bendrabučiu Dieninės 20 valandos January 2019 Kolumbija Bogotá

Šis kursas yra įvadas į šiuolaikinių modelių ir įrankiai Empiriniai pramoninės organizacijos. Kurso tikslas yra praktiškas ir idealiu atveju, studentai baigti elementarių įvertinant modelių kiekvieno tipo. bus su sąlyga, pavyzdžiai su realiame duomenų bazių kiekvienu atveju. Kursas organizuojamas šešių sekcijų tris valandas. [+]

Šis kursas yra įvadas į šiuolaikinių modelių ir įrankiai Empiriniai pramoninės organizacijos. Kurso tikslas yra praktiškas ir idealiu atveju, studentai baigti elementarių įvertinant modelių kiekvieno tipo. bus su sąlyga, pavyzdžiai su realiame duomenų bazių kiekvienu atveju. Kursas organizuojamas šešių sekcijų tris valandas. Pirmoji dalis kiekviename skyriuje bus skirta įvesti modelius, antroji dalis pristatyti programavimą ir įvertinimais naudojimą ir trečioji dalis bus aptarti rezultatus, praktines problemas ir plėtinių.

Profesorius dr Jordi Jaumandreu dr. Bostono universitetas (JAV) Darbo laikas: 8 - 12 m. Iš kur: Universidad del Rosario, Bogota - Kolumbija Laikas Intensyvumas: 20 val Pasiulymo tipas: Kursas homologiczne UR 2 kreditai (3,4 ECTS kreditai) Kalba: Ispanų Investicijos: COP $ 1.440.00 Birželio 12 birželio 16, 2017 Ekonomikos fakultetas Bendrosios paskirties ... [-]