Vasaros kursai - Ekonometrijos studijos

Geriausi vasaros kursai - Ekonometrijos studijos

Ekonometrijos studijos

Galite vaikščioti vasaros kursu, norėdami ištirti naują dalyką arba specializuotis profesinėje disciplinoje. Įvairios institucijos siūlo šias klases įvairioms temoms.

Kas yra vasaros kursas ekonometrijoje? Nuo pat savo įkūrimo, kaip studijų srities, ekonomika išsivystė į keletą skirtingų disciplinų. Ekonometrija dažniausiai laikoma filialu, skirtu matematinių modelių panaudojimui turtų elgesiui apibūdinti. Šie kursai greičiausiai apimtų didelį dėmesį tikimybių teorijai, regresijos modeliavimui ir klaidų analizei. Bendrieji mokymosi taškai yra realių duomenų analizė, duomenų rinkiniams būdingų problemų sprendimas ir naujų analizės metodų įgijimas.

Per vieną iš šių kursų studentai gali tikėtis įgyti kompetenciją įvairiais verslo duomenų interpretavimo metodais. Tai, kartu su organizaciniais įgūdžiais ir problemos sprendimo metodais, įgytais akademinėse studijose, gali paruošti mokinius atlikti sudėtingesnę analizę ateityje.

Vienas iš svarbiausių vasaros kursų pasirinkimo elementų yra mokymosi sąnaudų nustatymas, kuris skiriasi. Patikrinkite mokykloje naujausią informaciją apie vadovėlius, kursų mokesčius ir kitas galimas išlaidas.

Ekonometrija yra viena iš varomųjų jėgų, kuriomis grindžiamas rinkos pranešimų ir analizės priemonių kūrimas. Kvalifikuoti absolventai gali tikėtis rasti darbą finansų įstaigos plėtros departamente kaip kiekybinis analitikas, duomenų mokslininkas ar ekonomistas. Šie skyriai sutelkia dėmesį į naujų modelių, skirtų padidinti rinkos stebėsenos veiksmingumą ir tikslumą, tyrimui ir įgyvendinimui. Ekonometrikos ekspertai gali dirbti su matematikų, programinės įrangos inžinierių ir finansų specialistų komanda siekdami įmonių vadovų nustatytų tikslų. Mokymo, profesoriaus ir mokslinių tyrimų pozicijas taip pat gali turėti daugiau akademiškai orientuoto asmens. Tai apima tokius uždavinius kaip teorijų testavimas, žinių skleidimas ir paraiškų dėl dotacijų teikimas.

Pasiruoškite veikti, kai tik atsiras registracija. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

EKSPERIMENTINĖ EKONOMIKA. Empirinės priemonės ir metodai ekonominio elgesio tyrimui

Paris School of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 5 dienų June 2019 Prancūzija Paris

Šios programos tikslas yra pasiūlyti eksperimentinių metodų ir metodų, skirtų ekonominio elgesio supratimui, išbandymas: kaip kurti, įgyvendinti ir analizuoti eksperimentą, kad būtų galima atsakyti į tyrimo klausimą. Profesoriai aptars šias temas: bendrą metodologiją (teorija, pagrįstumas, laboratorija ir sritis, replikacija ir tikslai), įrankiai (paskatos, rizika ir laikas, projektavimas ir instrukcijos, programinė įranga, fiziologinės priemonės, eksperimentai ir kt.) Bei programos ( atvejo analizė ir dalyvių projektai). [+]

Geriausi vasaros kursai - Ekonometrijos studijos 2019.

Nors eksperimentai jau seniai buvo vertinami kaip konkreti ekonomikos sritis ("eksperimentinė ekonomika"), eksperimentinis metodas dabar plačiai laikomas įrankiu, be kitų tipiškų ekonomisto įrankių rinkinio. Jo naudojimas atsispindi daugelyje sričių, teorinėje pusėje (sprendimų teorijoje, žaidimų teorijoje, rinkose), kaip ir taikomiems ir apibūdinamiesiems (politika, plėtra, darbo jėgos ekonomika, IO, sveikatos būklė ir kt.). Tai paskatino "elgesio ekonomikos" klestėjimą, tačiau jo svarba yra daug gilesnė už tą. Šios programos tikslas - suteikti jauniesiems mokslininkams metodologinius įgūdžius, reikalingus eksperimentams atlikti savo tyrimus, daugiausia dėmesio skiriant laboratoriniam eksperimentui .... [-]


MIKROEKONOMETRIKA ir politikos vertinimas

Paris School of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 5 dienų June 2019 Prancūzija Paris

Mikroekonometrijos ir politikos vertinimo programa pateikia naujausius poveikio vertinimo mikroekonominės analizės pokyčius, du kursus, kuriuos moko jų srities specialistai. [+]

Mikroekonometrijos ir politikos vertinimo programa pateikia naujausius poveikio vertinimo mikroekonominės analizės pokyčius, du kursus, kuriuos moko jų srities specialistai.

Teigiamas priezastinio poveikio vertinimas yra ekonomin je analizje standartas tiek mokslinių tyrimų dokumentuose, tiek politikos ataskaitose. Tačiau taip pat svarbu įtraukti įvertintą poveikį į ekonominius modelius, siekiant pagerinti politikos formavimą. Todėl programoje siūlomas išsamus politikos analizės metodas.

Pirmasis kursas, "Politikos vertinimo metodai", nurodo pagrindinius metodus, kurie šiuo metu naudojami programos vertinimui, o praktinės užduotys vadovaujasi mokiniams, įgyvendinant skirtingus "Stata" metodus. Kitas žingsnis toliau, antrasis kursas, susiejant programos įvertinimą su ekonomikos teorija, rodo neseniai pasiektą mikroekonomikos pažangą, kuri visiškai integruoja poveikio vertinimą į ekonominę analizę.... [-]


Barselonos makroekonometrijos vasaros mokykla

Barcelona Graduate School of Economics
Su bendrabučiu Ištęstinės 5 - 10 dienų September 2019 Ispanija Barcelona

Makroekonometrija yra svarbi ekonomikos tyrimų sritis. Empirinės makroekonomikos laiko sintezės metodai tapo labai populiarūs ir plačiai naudojami akademinėje, viešosiose ir privačiose įstaigose. [+]

Apie

Makroekonometrija yra svarbi ekonomikos tyrimų sritis. Empirinės makroekonomikos laiko sintezės metodai tapo labai populiarūs ir plačiai naudojami akademinėje, viešosiose ir privačiose įstaigose.

Barcelona GSE makroekonometrijos vasaros mokyklos tikslas - pasiūlyti kursus, apimančius įvairias makroekonometrijos temas. Kursai turi šiuos tikslus:

Suteikti studentams žinių apie modernių laiko eilučių rinkinius, reikalingus makroekonomikos empiriniams tyrimams.Pateikti įvairias empirines programas makroekonomikoje.Apžvelgti kai kuriuos naujausius makroekonometrijos pokyčius.

Apskritai kursai turės empirinę orientaciją. Nors ekonometrinė teorija turės pagrindinį vaidmenį, ypatingas dėmesys bus skiriamas programoms ir duomenims. Kursų lygis turėtų būti panašus į Barcelona GSE magistrantūros studijų programas.... [-]


Barselonos mikroekonometrijos vasaros mokykla

Barcelona Graduate School of Economics
Su bendrabučiu Ištęstinės 5 - 10 dienų September 2019 Ispanija Barcelona

Barcelona GSE mikroekonometrijos vasaros mokykla specializuojasi taikant ekonometrinius metodus ir moko šios srities specialistai. [+]

Apie

Barcelona GSE mikroekonometrijos vasaros mokykla specializuojasi taikant ekonometrinius metodus ir moko šios srities specialistai.

Atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau individualių apklausų duomenų pasiekia ne tik žymiai išaugę empirinio pobūdžio akademinių darbo vietų, naudojančių tokios rūšies informaciją, bet ir daugybę viešųjų ir privačių institucijų užsakytų studijų, kuriuose tokios rūšies duomenys yra naudojami.

Šio tipo duomenų ypatumai yra tokie, kad jų gydymui tinkami statistiniai ir ekonometriniai metodai yra specifinio pobūdžio, dažniausiai skiriami nuo laiko eilučių duomenų. Daugelio informacijos kokybinis pobūdis, naudojamų imčių reprezentatyvumas ir su priklausomiais kintamaisiais susiję cenzūros klausimai, be kitų dalykų, yra ir tie aspektai, kurie išskiria šiuos metodus ekonometriniu požiūriu.... [-]