Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Aviacija

Vasaros kursus aviacijos galite suteikti studentams laikas plėsti savo pilotavimo įgūdžių ir vytis ant reikiamos in užsiėmimuose. Jis taip pat gali padaryti juos labiau paklausios potencialiems darbdaviams.

Studentai gali prašyti, kas yra į vasaros kursus aviacijos? Tai gali apimti leisti laiką ore, arba sužinoti daugiau apie vieną iš svarbiausių aspektų aviacijos pramonės mokosi internetinėje žinoma, ar dalyvaujant klasės į mokyklą.

Yra keletas pašalpų, į įtraukiant į vasaros kursus aviacijos jei nieko ji gali suteikti studentams galimybę geriau sutelkti dėmesį savo veikloje, jei jų grafikas yra mažiau džiovos vasarą. Oras yra taip pat nuolat geriau ir labiau nuspėjami vasarą, o tai gali padaryti jį idealus laikas prisijungti skraidymo valandas.

Iš vasaros kursai aviacijos kaina svyruoja pagal programą ir šalyje.Rekomenduojama, kad būsimi studentai tyrinėti bet kurią mokyklą jie rimtai svarsto patvirtinti kursas atitinka jų reikalavimus. Jie taip pat turėtų kalbėti su mokyklos raštinės patvirtinti visas registracijos mokesčius ir programų išlaidas.

Aviacija yra gyvybiškai pramonė, ir yra daug įvairių skirtingų galimybių žmonėms su laipsniais šioje srityje. Vasaros kursus aviacijos gali jums vieną žingsnį arčiau savo karjeros tikslų. Jūs taip pat gali tiesiog nori gauti savo lakūno mėgėjo licenciją. Kai kurios įdarbinimo galimybės pabūti komercinės piloto, kosmoso ar skrydžio inžinierius, techninės priežiūros vadybininkas, oro eismo kontrolierius, Oro pajėgų maršalas ar orlaivio mechanikas. Taip pat yra darbo su organizacijomis, pavyzdžiui, FAA (Federalinės aviacijos administracijos.)

Yra daug puikių mokyklų visame pasaulyje, kurios siūlo akredituoti aviacijos klases.Mūsų išsamus duomenų bazė yra puiki priemonė suinteresuotų studentų pradėti tirti platų galimybių spektrą. Negalima atidėlioti savo išsilavinimą ilgiau. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aviacija

ESTACA

Sužinokite ir valdykite CFD (skaičiuojamojo skysčio dinamikos) įrankius, kad suprastumėte ir prognozuotumėte aeronautikos sistemų veikimą ir elgseną. ... [+]

Išmokite ir praktikuokite skysčių dinamikos modeliavimo metodus

Mokykitės anglų kalbos ir atraskite Paryžių!

Tikslas

Sužinokite ir valdykite CFD (skaičiuojamojo skysčio dinamikos) įrankius, kad suprastumėte ir prognozuotumėte aeronautikos sistemų veikimą ir elgseną.

Programos privalumaiDirbti su pramoniniu požiūriu tinkama skaičiavimo programine įranga ir metodais;Studijuokite daugiakultūrėje aplinkoje.ĮgūdžiaiSkysčių mechanikos svarba aeronautikos reikmėms;CFD modeliavimas;Supratimas apie skaitmeninių įrankių vaidmenį projektavimo procese.KursaiAeronautikos istorija (6 val.)Skysčių mechanika (15h)Įvadas į neramumus (14 val.)Aerodinamika (20 val.)Skaičiavimo skysčių dinamika (24 val.)Konferencijos ir vizitai (12 val.)Kurso suskirstymasPaskaitos.Laboratorinis darbas.Įmonės vizitai: „Latmos“, „Ariane Space Launchers“, „Dassault“ ir kt.Kultūriniai vizitai: "Bâteaux-mouches" ir "Château de Versailles"Konferencija "Global Air Transport Market"Praktinė informacijaAkademinis laikotarpis: 2019 m. Liepos 1-26 dAtvykimo data: birželio 28 dKreditų skaičius: 10 ECTSKaina: 3 600 € (įskaitant būstą)Būtinas lygis: Mažiausiai trejų metų bakalauro laipsnį inžinerijos (ar susijusiuose srityse) ir pagrindines žinias apie skysčių mechanikąParaiškos pateikimo terminas: gegužės 1 d2019 m. Vasaros programos programa:Aviacijos istorija:... [-]
Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba