Filter
Vasaros kursai
Argentina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti geriausius vasaros kursus Argentinoje - 2019

Studentai gali rinktis iš itin didelės įvairovės vasaros kursų, kuriuos siūlo įvairiausios pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vienos iš populiariausių sričių, kuriose studentai ieško vasaros kursų, yra humanitariniai mokslai, matematika bei įvairūs socialiniai mokslai. Be to, kai kurios aukštosios studentams siūlo ir verslo bei vadybos vasaros kursus.

Argentina yra aukštojo mokslo širdis ypač iš savo mokslinių tyrimų orientuota programa. Tai leido studentams gauti praktinių žinių ir įgūdžių, bet ir sustiprinant praktinį žinių taikymą. Tai padėjo mokslininkams suteikti sprendimus šalies problemų.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausią vasaros kursus Argentinoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IES Abroad

Studentams, turintiems visų Ispanijos įgūdžių, ši programa suteikia jums galimybę pasinerti į Argentinos kultūrą, imantis ispanų kalbos kursų, taip pat įvairiomis dabarti ... [+]

Apžvalga

Su savo įtakingą istoriją, gražią europietišką architektūrą ir turtingą kultūrinį gyvenimą Buenos Airės siūlo jaukią atmosferą, skirtą gyventi ir mokytis užsienyje. Turtingas kultūros minties teatras, tango šokiai, muziejai, sportas ... ir maistas! "-" Buenos Airės "bus jūsų jausmų šventė ir nepamirštamas edukacinis nuotykis.

Studentams, turintiems visų Ispanijos įgūdžių, ši programa suteikia jums galimybę pasinerti į Argentinos kultūrą, imantis ispanų kalbos kursų, taip pat įvairiomis dabartinėmis temomis. Jūs taip pat galėsite mėgautis kultūriniais renginiais ir su kursais susijusiomis ekskursijomis, kad apibendrintumėte savo akademinę patirtį ir atliktumėte studijas į gyvenimą.... [-]

Argentina Buenos Aires
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba