Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Apskaita

Daugelis studentų, dirbančių visą darbo dieną, ne visą darbo dieną arba visiškai nauji, norėtų užsiimti vasaros kursais, kad užpildytų tam tikras spragas tarp semestrų. Vasaros kursai yra puikus būdas ugdyti įgūdžius ir talentus ir dažnai naudojami baigus laipsnį.

Kas yra vasaros kursas apskaitos srityje? Apskaitos kursai gali supažindinti studentus su pagrindinėmis finansinėmis koncepcijomis, tokiomis kaip sąnaudų analizė, biudžeto balansavimas, gamyba, standartinės išlaidos ir kiti apskaitos principai. Studentai gali tikėtis išmokti šių metodų per praktinius mokymus ir klasės užduotis, daugiausia dėmesio skiriant buhalterijos ir biudžeto problemoms. Kursai taip pat gali apimti platesnes finansines ir valdymo temas, siekiant geriau suprasti apskaitos praktikos ir pramonės idėją.

Per mokymą ir praktiką studentai gali įgyti daug dėmesio detalėms ir analitiniam požiūriui, reikalingam daugeliui finansinių, valdymo ir apskaitos pozicijų. Nepriklausomai nuo ateities planų ir karjeros tikslų, mokymosi pagrindai biudžeto valdymo gali padėti bet kuriam asmeniui valdyti savo darbą ir asmeninį gyvenimą.

Vasaros kursas apskaitos srityje gali būti puikus būdas žengti pirmyn, nedidinant išlaidų. Tačiau mokiniai turėtų žinoti, kad kiekviena universitete vasaros kursai bus skirtingi, atsižvelgiant į mokyklos programą ir reputaciją.

Mokydamiesi virvių apskaitos srityje, galite sukurti reikiamą patirtį sėkmingai karjerai finansuoti. Apskaitos studentai dažnai gali rasti darbo vietų apskaitos firmose arba auditorių, buhalterių ar konsultantų. Tai gali paskatinti konsultacijas ar apskaitos užduotis daugelyje įvairių pramonės šakų, pavyzdžiui, pramogų ir drabužių, ar kitose įmonėse. Daugelis apskaitos studentų taip pat susiranda darbą su vyriausybe mokesčių konsultacijose. Vasaros programa taip pat gali būti naudinga siekiant apskaitos laipsnio.

Mokyklos siūlo daugiau apskaitos programų vietos ir tarptautiniu mastu. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą. 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Apskaita

SOAS Summer School

Šis kursas skirtas suteikti dalyviams teorines žinias ir kritines priemones, skirtas suprasti Blockchain technologijos poveikį įvairioms ekonomikos ir visuomenės dalims. ... [+]

Programos aprašymas

Šis kursas skirtas suteikti dalyviams teorines žinias ir kritines priemones, skirtas suprasti Blockchain technologijos poveikį įvairioms ekonomikos ir visuomenės dalims.

Nuo 2008 m. „Bitcoin“ pasirodymo „Blockchain“ buvo palaipsniui praturtinta papildomomis skaičiavimo funkcijomis, kurios atvėrė daugybę galimų taikomųjų programų. „Blockchain“ ir, apskritai, paskirstytos elektroninės knygos buvo naudojamos įvairiose įmonėse ir eksperimentuose tokiose įvairiose srityse kaip „fintech“, viešieji registrai, tiekimo grandinės ir decentralizuotos rinkos. Vis dėlto šių technologijų poveikis verslui, finansams, vyriausybei ir visuomenei vis dar turi būti visapusiškai išnagrinėtas ir suvokiamas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AUIA International Summer School

Būdamas universitete tarptautinės perspektyvos, ECNU didelę reikšmę jos plėtros internacionalizacijos ir sukūrė strateginio bendradarbiavimo partnerystę su daugeliu pasau ... [+]

AUIA Rytų Kinija: ECNU Tarptautinė vasaros sesija

Rytų Kinijos pedagoginiame universitete (ECNU) buvo įkurta 1951 m. Būdamas universitete tarptautinės perspektyvos, ECNU didelę reikšmę jos plėtros internacionalizacijos ir sukūrė strateginio bendradarbiavimo partnerystę su daugeliu pasaulinio garso universitetų visame pasaulyje. Dabar ECNU nuolat ir entuziastingai siekti savo tikslo sukurti save kaip tarptautiniu mastu pripažintų aukšto lygio mokslinių tyrimų universitete, todėl atliks svarbesnį vaidmenį Kinijos augimas 21 amžiuje.

ECNU 4weeks Dalyko kodas Kurso pavadinimas EKO 11 Mikroekonomika FIN 21 Įvadas Finansai JO 17 Amerikos istorija nuo 1865 ... [-]
Kinija Beijing Shanghai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 - 5 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Oxford Royale Academy

Nuo pieno kainos Britanijoje daug diskutuojama narystės Europos Sąjungoje, keletas akademinių disciplinų turėti kaip didelį poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui, kaip ekon ... [+]

Apžvalga

Nuo pieno kainos Britanijoje daug diskutuojama narystės Europos Sąjungoje, keletas akademinių disciplinų turėti kaip didelį poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui, kaip ekonomikos. Šis kursas nušvis šviesa teorine pusėje šioje sudėtingoje ir dažnai nesuprastas tema, atsižvelgiant į jų taikymo realiame gyvenime kartu su daugiau praktinių disciplinų Finansų ir apskaitos. Nesvarbu, ar norite pagerinti savo bendrąsias žinias ar esate svarsto karjerą susijusioje srityje, žinoma, yra įspūdingi įvadas į tema.

Akademinis turinys

Apie šį kursą jūs pažvelgti pagrindinė ekonomikos teorija ir kaip ji taikoma per temomis per mikroekonomikos, makroekonomikos ir tarptautinės ekonomikos. Dangos modeliai, kaip antai rinkos struktūrą, tarptautinę prekybą ir valiutų kursų jums apsvarstyti pagrindinius ekonominių problemų, tokių kaip trūkumo ir pasirinkimo ir pasiūlos ir paklausos. Jūs papildomai apsvarstyti dabartines ekonomines problemas, tokias kaip nedarbas ir privalumus ir trūkumus narystės ES, artėja juos iš intelektinės perspektyvos ir užsiima diskusijų su kolegomis studentais.... [-]

Jungtinė Karalystė Oxford Yarnton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba