Filter
Vasaros kursai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi vasaros kursai - Administravimo studijos

Vasaros kursai suteikia daug galimų naudos studentams, labiausiai žinomi yra tai, kad jie yra prieinami už įprastų mokslo metų ribų. Galima tikėtis rasti šiuos kursus, siūlomus bet kokiam dalykų skaičiui.

Kas yra vasaros kursas administravimo tyrimuose? Administracija apskritai yra grupės kasdienės veiklos valdymas ir organizavimas. Tai yra labai bendro pobūdžio sąvoka, todėl akademinis šios temos tyrimas beveik visada yra orientuotas į konkretų organizacijos tipą. Pavyzdžiui, švietimo administravimo kursai bando paruošti studentus sėkmei kaip mokyklos ar universiteto lyderis. Šios temos užsiėmimai gali būti etika, ugdymo tobulinimas, bendruomenės įtraukimas ir pedagogika. Verslo administravimas taip pat yra bendras šių vasaros kursų dėmesys. Tokie dalykai kaip organizacinė teorija, finansai, verslumas ir valdymas apibūdina šią administravimo kursų specializaciją.

Organizacija dažnai yra pagrindinis įgūdis, sukurtas šiose klasėse. Taip pat galima tikėtis išnaudoti vienus tinklo įgūdžius. Šie du veiksmai gali sustiprinti studento sugebėjimą vadovauti kartu su strategijos įgūdžiais, įgytais administravimo studijoje.

Kursai paprastai turi skirtingas išlaidas iš vienos mokyklos į kitą. Patartina su kiekviena institucija patikrinti, ar mokytis yra įvertintas prieš įstojant į vasaros programą.

Išsilavinimo administravimo programos absolventai dažniausiai nustato mokyklos vadovo pareigas kaip pagrindinį karjeros tikslą. Šie asmenys valdo studentų, mokytojų ir tėvų konfliktus, veikia kaip ryšiai su bendruomene ir prižiūri institucines operacijas. Verslo administratoriai galbūt norės tapti bendrovės vadovu. Šie specialistai parengia strategiją, formuoja partnerystę ir tiesiogiai skiria lėšas. Abi šios pozicijos reikalauja aukšto lygio strateginio mąstymo, tarpasmeninių įgūdžių ir atsakomybės už savo gyventojus.

Konkurencingam karjeros etapui dažnai reikia puikių sėkmės įrodymų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Administravimo studijos

RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Šioje vasaros mokykloje mokiniai įsitraukia į temą "Tiekimo grandinės valdymas", nes tai baigiasi žingsnių, susijusių su žaliavomis, proceso aprašymais, gatavomis prekėmi ... [+]

Šioje vasaros mokykloje mokiniai įsitraukia į temą "Tiekimo grandinės valdymas", nes tai baigiasi žingsnių, susijusių su žaliavomis, proceso aprašymais, gatavomis prekėmis ir klientais, apžvalga. Tai yra apie tai, kaip surasti tinkamą rezultatų spragų nustatymą, naujoviškus verslo procesus ir optimizuoti tiekimo grandinę.

Pastarųjų metų tiekimo grandinės valdymas greitai tapo aukštesnės vertės ir leidžia įmonėms išlaikyti konkurencingumą savo verslo srityje. Šios vasaros mokyklos tikslas - parodyti keletą būdų pagerinti logistikos operacijas ir padidinti vadinamojo tiekimo srauto efektyvumą.

GREITI FAKTAIStudijų forma: vasaros mokyklaTrukmė: 2 savaitės (2020 m. Liepos mėn.)Taikymo sritis: 60 Mokymo vienetaiSvarbos: B.Sc./BE studentas, minimalus amžius 18 metųKursų mokestis: 1 990,00 EURKvalifikacija: pažymėjimas (kuriame yra modulių sąrašas, darbo krūvis ir ECTS kreditų patvirtinimai jūsų namų universitete).Kalba: AnglųSERTIFIKATAS UŽ DALYVAVIMĄ... [-]
Vokietija Achenas
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IAE Pau-Bayonne

Plėtoti lyderystę ir komandinį darbą - Atrasti ir apginti tarptautinius novatoriškus verslo modelius ir strategijas - Gauti priemones, skirtas spręsti pasaulinės verslo ... [+]

IAE Pau-Bayonne yra Pau Universiteto ir Pays de l'Adour vadybos magistrantūros mokykla, Magistro laipsnio viešojo mokymo pasiūlymo vadovas. Mūsų mokykla siūlo atrankinius magistro ir daktaro laipsnius. lygis, pritaikytas įmonių poreikiams, ir šeriamas naujausia pažanga valdymo mokslo srities srityje. IAE Magistro Vadybos mokykla rengia savo studentus integruoti aukšto rango darbo vietas įvairiose vadybos srityse Prancūzijoje ar užsienyje.

Apžvalga

-Pagalba vadovavimo ir komandinio darbo

- Atrasti ir apginti tarptautinius inovacinius verslo modelius ir strategijas

- Didinti įrankius pasaulinei veiklai spręsti "

-Kiekvienas išsamiai mokytis, tarptautinis mobilumas ir darbo patirtis... [-]

Prancūzija Bayonne Angletas Pau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba