close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausi vasaros kursai - Administravimo studijos

Vasaros kursai suteikia daug galimų naudos studentams, labiausiai žinomi yra tai, kad jie yra prieinami už įprastų mokslo metų ribų. Galima tikėtis rasti šiuos kursus, siūlomus bet kokiam dalykų skaičiui. Kas yra vasaros kursas administravimo tyrimuose? Administracija apskritai yra grupės kasdienės veiklos valdymas ir organizavimas. Tai yra labai bendro pobūdžio sąvoka, todėl a… Skaityti daugiau

Vasaros kursai suteikia daug galimų naudos studentams, labiausiai žinomi yra tai, kad jie yra prieinami už įprastų mokslo metų ribų. Galima tikėtis rasti šiuos kursus, siūlomus bet kokiam dalykų skaičiui.

Kas yra vasaros kursas administravimo tyrimuose? Administracija apskritai yra grupės kasdienės veiklos valdymas ir organizavimas. Tai yra labai bendro pobūdžio sąvoka, todėl akademinis šios temos tyrimas beveik visada yra orientuotas į konkretų organizacijos tipą. Pavyzdžiui, švietimo administravimo kursai bando paruošti studentus sėkmei kaip mokyklos ar universiteto lyderis. Šios temos užsiėmimai gali būti etika, ugdymo tobulinimas, bendruomenės įtraukimas ir pedagogika. Verslo administravimas taip pat yra bendras šių vasaros kursų dėmesys. Tokie dalykai kaip organizacinė teorija, finansai, verslumas ir valdymas apibūdina šią administravimo kursų specializaciją.

Organizacija dažnai yra pagrindinis įgūdis, sukurtas šiose klasėse. Taip pat galima tikėtis išnaudoti vienus tinklo įgūdžius. Šie du veiksmai gali sustiprinti studento sugebėjimą vadovauti kartu su strategijos įgūdžiais, įgytais administravimo studijoje.

Kursai paprastai turi skirtingas išlaidas iš vienos mokyklos į kitą. Patartina su kiekviena institucija patikrinti, ar mokytis yra įvertintas prieš įstojant į vasaros programą.

Išsilavinimo administravimo programos absolventai dažniausiai nustato mokyklos vadovo pareigas kaip pagrindinį karjeros tikslą. Šie asmenys valdo studentų, mokytojų ir tėvų konfliktus, veikia kaip ryšiai su bendruomene ir prižiūri institucines operacijas. Verslo administratoriai galbūt norės tapti bendrovės vadovu. Šie specialistai parengia strategiją, formuoja partnerystę ir tiesiogiai skiria lėšas. Abi šios pozicijos reikalauja aukšto lygio strateginio mąstymo, tarpasmeninių įgūdžių ir atsakomybės už savo gyventojus.

Konkurencingam karjeros etapui dažnai reikia puikių sėkmės įrodymų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
SOAS University of London
Londonas , Jungtinė Karalystė +1 Daugiau

Veiksmingas viešųjų finansų valdymas yra pagrindinė kiekvienos valdžios ir viešojo sektoriaus organizacijos funkcija.

Veiksmingas viešųjų finansų valdymas yra pagrindinė kiekvienos valdžios ir viešojo sektoriaus organizacijos funkcija. -
Vasaros kursai
Dieninės
19 dienos
Anglų
Universiteto miestelis
 
RWTH International Academy / RWTH Aachen University
Achenas , Vokietija

Šioje vasaros mokykloje mokiniai įsitraukia į temą "Tiekimo grandinės valdymas", nes tai baigiasi žingsnių, susijusių su žaliavomis, proceso aprašymais, gatavomis prekėmis ir ... +

Šioje vasaros mokykloje mokiniai įsitraukia į temą "Tiekimo grandinės valdymas", nes tai baigiasi žingsnių, susijusių su žaliavomis, proceso aprašymais, gatavomis prekėmis ir klientais, apžvalga. Tai yra apie tai, kaip surasti tinkamą rezultatų spragų nustatymą, naujoviškus verslo procesus ir optimizuoti tiekimo grandinę. -
Vasaros kursai
Dieninės
2 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia