vasaros kursų programos

Vasaros kursai yra itin geras būdas įgyti reikiamų kvalifikacijų bei kreditų vasarą, prieš prasidedant mokslo metams. Kursus studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikra kursų programa atstoja išlyginamąsias studijas, kiti - juos renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti geresnį darbą. Įvairiausi pasaulio universitetai siūlo menų, humanitarinių mokslų, biologijos, gyvosios gamtos, inžinerijos, technologijų mokslų ir daugybės kitų sričių kursus. Vasaros kursų įvairovė iš ties gali suklaidinti - neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių vasaros kursų sąrašą.

Naujai pridėti vasaros kursai

European Cultural Academy

"City Lab" Venecija: "Space - People" - "Possiblities"

Gruodis 16, 2018
Savo savaitės kurso metu mes kritiškai ir žaismingai tyrinėjame viešąją erdvę ne tik kaip "dosnumą", kurią architektūra gali pasiūlyti visuomenei, bet ir kaip politinę, socialinę bei giliai miesto sąlygą.

ISM University of Management and Economics

ISM vasaros universitetas Baltijos šalyse

Gruodis 15, 2018
ISM vasaros universitetas Baltijos šalyse leis studentams mokytis geriausiu metų laiku viename sparčiausiai besikeičiančiuose Europos regionuose.

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura

Vasaros kursas - skersinis dizainas

Gruodis 12, 2018
Šis intensyvus vasaros kursas atlieka skersinę apžvalgą, susiejant grafinę išraišką, gaminio dizainą, apdailą ir interjero stilių. Studentai dinamiškai mokysis, kaip veikia kiekviena iš šių sričių, nuo idėjos idėjos iki projekto vykdymo, profesionalių vaizdų įgijimo, norint pridėti prie jų portfelio.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra vasaros kursai?

Vasaros kursai studentams suteikia galimybę paspartinti savo studijas, tačiau dar labiau neapsunkinti įtemptos darbotvarkės. Šie kursai yra siūlomi vasaros atostogų metu. Tad vasaros kursus pasirinkę studentai gali išlaikyti vieną ar kelis rudens semestro kursus ir taip gauti daugiau laisvo laiko rudenį. Kai kurie studentai vasarą perlaiko prieš tai laikytus kursus, kurių galutinis rezultatas jų netenkina.

Kokie yra vasaros kursų privalumai?

Vasaros kursai gali pasitarnauti daugybei studentų, pavyzdžiui, tam tikrų kursų neišlaikę studentai gali juo laikyti vasaros metu, taip pasivyti savo kursą ir studijų programą pabaigti laiku. Jau dirbantys profesionalai dažnai renkasi vasaros kursus, nes juos yra paprasčiau suderinti su įtemptu darbo tvarkaraščiu. Kaip ir kitų tipų kursų vasaros kursų studentai įgyja papildomų kvalifikacijų, žinių bei įgūdžių, kuriuos jie nesunkiai gali pritaikyti realiose darbo ar gyvenimo situacijose.

Ką mokosi vasaros kursų studentai?

Įvairiausi pasaulio universitetai ir kitos aukštosios mokyklos studentams siūlo skirtingus kone kiekvieną discipliną apimančius kursus. Studentai gali rinktis kalbos, menų, verslo, inžinerijos, technologijų, humanitarinių ar tiksliųjų mokslų ar kitų sričių kursus. Pavyzdžiui studentai gali rinktis lazerių technologijų vasaros kursų Sankt Peterburge, ar mados stilisto vasaros kursus Milane.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus vasaros kursus?

Vasaros kursų studentai įgyja papildomų kvalifikacijų, kurios yra itin naudingos ieškant naujo darbo arba siekiant paaukštinimo. Nesvarbu ar esate bakalauro, magistro ar asocijuotų studijų studentas vasaros kursai gali paspartinti jūsų išsilavinimą ir prisidėti prie bendro rezultato. Vasaros kursai vyksta tuo metu, kai dauguma žmonių atostogauja, tad tai puikus būdas išsiveržti į priekį.

Kiek kainuoja vasaros kursai?

Priklausomai nuo pasirinktos studijų programos, šalies, kurioje norite studijuoti bei konkretaus universiteto vasaros kursų kaina gali labai stipriai skirtis. Todėl patariama susisiekti su pasirinktu universitetu, kolegija, akademija ar kita vasaros kursus siūlančia aukštąja mokykla tiesiogiai. Universitetų priėmimo skyriaus darbuotojai studentams taip pat gali suteikti informacijos ir apie kitas studijoms reikalingas išlaidas, pvz., jeigu norite gyventi šalia universiteto, jums bus suteikta informacija apie bendrabučių kainas ir t.t. Su jus dominančiu universitetu tiesiogiai galite susisiekti naudodamiesi šiame puslapyje esančia užklausos forma, ją rasite tinklapio informacijos apie programą skiltyje.

Kodėl rinktis vasaros kursus?

Internetiniai kursai studentams suteikia visus privalumus, kuriais gali džiaugtis ir tradicinių vasaros kursų studentai, be to, internetinius kursus pasirinkę studentai juo gali laikyti iš savo namų. Internetinius vasaros kursus siūlantys universitetai naudoja e-mokymo technologijas, kurios studentams ir dėstytojams padeda bendrauti. Studentai gali naudotis tokiomis e-mokymo technologijomis kaip forumais, web-konferencijomis, pokalbių svetainėmis ir t.t. Internetinių vasaros kursų sertifikatas savo kokybe prilygsta tradicinių vasaros kursų sertifikatui.

Šio tipo kursus, kurie apima įvairiausias disciplinas, siūlo skirtingi pasaulio universitetai. Čia rasite visą reikalingą informaciją apie vasaros kursus ir galėsite išsirinkti būtent jums tinkamiausią programą.