vasaros kursų programos

Vasaros kursai yra itin geras būdas įgyti reikiamų kvalifikacijų bei kreditų vasarą, prieš prasidedant mokslo metams. Kursus studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikra kursų programa atstoja išlyginamąsias studijas, kiti - juos renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti geresnį darbą. Įvairiausi pasaulio universitetai siūlo menų, humanitarinių mokslų, biologijos, gyvosios gamtos, inžinerijos, technologijų mokslų ir daugybės kitų sričių kursus. Vasaros kursų įvairovė iš ties gali suklaidinti - neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių vasaros kursų sąrašą.

Naujai pridėti vasaros kursai

SWISSAM Hospitality Business & Culinary Arts School

SWISSAM Vasaros Kalbos Kursai Sočyje

Birželis 2, 2018
SWISSAM mokytojai suprojektavo ir sukūrė unikalią turizmo anglų kalbą. SWISSAM vasaros kalbos kursai yra puikus pasiūlymas aukštųjų mokyklų studentams ir kolegijų studentams, taip pat visiems, kurie dirba ar nori dirbti turizmo ir svetingumo industrijoje. SWISSAM vasaros kalbos kursai yra atviri 14 metų studentams. Šiuos kursus organizuoja SWISSAM Hosp… [+]itality Business [-]

United Campus of Malta

Vasaros Mokykla Verslininkystėje

Gegužė 24, 2018
Per dviejų savaičių kursą "Verslumas" jus instruktuos treneriai, o ne profesoriai. Jūs dirbate kartu bendrai naudojamoje erdvėje, o ne klasėse, ir jūs būsite iššūkis kaip tikri verslininkai.

GISMA Business School

Skaitmeninė Firma Ir Paslaugos

Gegužė 12, 2018
Skaitmenizacija pakeitė tiek organizacijų, tiek jų klientų poreikius ir elgesį. Kadangi "Z Generation Z" išaugo, apsuptas kompiuterių ir išmaniųjų telefonų, visiškai panardintas į internetą, reikia suprasti skaitmeninimą ir jos iššūkiai nuolat didėja.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra vasaros kursai?

Vasaros kursai studentams suteikia galimybę paspartinti savo studijas, tačiau dar labiau neapsunkinti įtemptos darbotvarkės. Šie kursai yra siūlomi vasaros atostogų metu. Tad vasaros kursus pasirinkę studentai gali išlaikyti vieną ar kelis rudens semestro kursus ir taip gauti daugiau laisvo laiko rudenį. Kai kurie studentai vasarą perlaiko prieš tai laikytus kursus, kurių galutinis rezultatas jų netenkina.

Kokie yra vasaros kursų privalumai?

Vasaros kursai gali pasitarnauti daugybei studentų, pavyzdžiui, tam tikrų kursų neišlaikę studentai gali juo laikyti vasaros metu, taip pasivyti savo kursą ir studijų programą pabaigti laiku. Jau dirbantys profesionalai dažnai renkasi vasaros kursus, nes juos yra paprasčiau suderinti su įtemptu darbo tvarkaraščiu. Kaip ir kitų tipų kursų vasaros kursų studentai įgyja papildomų kvalifikacijų, žinių bei įgūdžių, kuriuos jie nesunkiai gali pritaikyti realiose darbo ar gyvenimo situacijose.

Ką mokosi vasaros kursų studentai?

Įvairiausi pasaulio universitetai ir kitos aukštosios mokyklos studentams siūlo skirtingus kone kiekvieną discipliną apimančius kursus. Studentai gali rinktis kalbos, menų, verslo, inžinerijos, technologijų, humanitarinių ar tiksliųjų mokslų ar kitų sričių kursus. Pavyzdžiui studentai gali rinktis lazerių technologijų vasaros kursų Sankt Peterburge, ar mados stilisto vasaros kursus Milane.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus vasaros kursus?

Vasaros kursų studentai įgyja papildomų kvalifikacijų, kurios yra itin naudingos ieškant naujo darbo arba siekiant paaukštinimo. Nesvarbu ar esate bakalauro, magistro ar asocijuotų studijų studentas vasaros kursai gali paspartinti jūsų išsilavinimą ir prisidėti prie bendro rezultato. Vasaros kursai vyksta tuo metu, kai dauguma žmonių atostogauja, tad tai puikus būdas išsiveržti į priekį.

Kiek kainuoja vasaros kursai?

Priklausomai nuo pasirinktos studijų programos, šalies, kurioje norite studijuoti bei konkretaus universiteto vasaros kursų kaina gali labai stipriai skirtis. Todėl patariama susisiekti su pasirinktu universitetu, kolegija, akademija ar kita vasaros kursus siūlančia aukštąja mokykla tiesiogiai. Universitetų priėmimo skyriaus darbuotojai studentams taip pat gali suteikti informacijos ir apie kitas studijoms reikalingas išlaidas, pvz., jeigu norite gyventi šalia universiteto, jums bus suteikta informacija apie bendrabučių kainas ir t.t. Su jus dominančiu universitetu tiesiogiai galite susisiekti naudodamiesi šiame puslapyje esančia užklausos forma, ją rasite tinklapio informacijos apie programą skiltyje.

Kodėl rinktis vasaros kursus?

Internetiniai kursai studentams suteikia visus privalumus, kuriais gali džiaugtis ir tradicinių vasaros kursų studentai, be to, internetinius kursus pasirinkę studentai juo gali laikyti iš savo namų. Internetinius vasaros kursus siūlantys universitetai naudoja e-mokymo technologijas, kurios studentams ir dėstytojams padeda bendrauti. Studentai gali naudotis tokiomis e-mokymo technologijomis kaip forumais, web-konferencijomis, pokalbių svetainėmis ir t.t. Internetinių vasaros kursų sertifikatas savo kokybe prilygsta tradicinių vasaros kursų sertifikatui.

Šio tipo kursus, kurie apima įvairiausias disciplinas, siūlo skirtingi pasaulio universitetai. Čia rasite visą reikalingą informaciją apie vasaros kursus ir galėsite išsirinkti būtent jums tinkamiausią programą.