Vasaros kursai - Dublino verslo akademija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

126746_2545-20191126-101010-_DSC1412.jpg

Dublino verslo akademija: išmokite skaitmeninės rinkodaros meno iš geriausių pasaulio šalių

Sėkmė šiandieninėje konkurencingoje globalioje verslo aplinkoje neįmanoma be skaitmeninio buvimo. Tačiau klasikinis verslo išsilavinimas skaitmeninę rinkodarą dažnai traktuoja kaip teorinę koncepciją ir siūlo labai ribotas praktines įžvalgas. Dublino verslo akademija keičia verslo dėmesį nuo tradicinių knygų mokymosi prie praktinės patirties realiame verslo pasaulyje. Turėdamas aiškų tikslą suteikti potencialiems verslininkams, tokiems kaip jūs, pačią galingiausią šiandien prieinamą rinkodaros įrankį: kūrybiškumą visaapimančiame skaitmeniniame pasaulyje.

Dublino verslo akademija norintiems verslininkams

Dublinas yra viena didžiausių skaitmeninio verslo sostinių pasaulyje, dar vadinama Europos Silicio slėniu. Tokios kompanijos kaip „Google“, „Facebook“, „PayPal“, „eBay“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Yahoo“ ir „Airbnb“ turi savo būstinę Europoje, Dublinas siūlo daugybę galimybių mokytis iš geriausių skaitmeninės rinkodaros.

Verslo švietimas XXI amžiuje

„ABC Academy“ Dublino verslo mokykla sujungia verslo mokymą su praktine patirtimi iš realaus verslo pasaulio. Jūs mokysitės iš kviestinių pranešėjų ir skaitmeninės rinkodaros ekspertų, kurie dirbo geriausiose įmonėse ar su jomis. Apsilankysite keliose sėkmingiausiose pasaulio įmonėse ir pamatysite, kaip jos elgiasi greitai besikeičiančiose šiuolaikinėse rinkose. Ir jūs išspręsite iššūkį, su kuriuo susiduria kiekvienas verslininkas, norėdamas išplėsti savo verslą - sukurkite perspektyvią skaitmeninės rinkodaros strategiją, naudodami visus efektyviausius šiuolaikinius kanalus ir skaitmeninius verslo modelius.

Jūsų ateitis startuoja Dublino vasaros mokykloje

Strategiją, kurią sukūrėte padedant mūsų ekspertams, galite panaudoti savo (būsimoje) įmonėje arba padėti žengti kitą sėkmingą žingsnį į esamą verslo pasaulį. Kursas taip pat apima tinklo renginius, skirtus susisiekti su kolegomis studentais ir kitais dalyviais - ir pradėti kurti savo verslo ateitį pačiame Europos skaitmeninio verslo sostinės centre.

126744_2545-20191126-101030-_DSC4769.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Skaityti daugiau

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Skaityti mažiau
Torontas , Miunchenas , San Jose , Dublinas + 3 Daugiau Mažiau