Mūsų labai populiarus tarptautinis vasaros jaunų besimokančiųjų kursas puikiai tinka paaugliams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. Jis sukurtas kaip interaktyvus ir malonus, kad užtikrintumėte, kad įsitikinsite, kad kalbate anglų kalba. Puikioje vietoje, esančioje nuo paplūdimio, studentai atvyksta iš viso pasaulio į mūsų kursus.

Anglu kalbos pamokos

Mes siūlome aukštos kokybės anglų kalbos kursus kiekvienam anglų kalbos mokymosi lygiui - nuo pradedančiųjų iki anglų kalbos. Mūsų klasės dydžiai užtikrina, kad jūs mokysite anglų kalbą su mumis individualų dėmesį ir ekspertų mokymą.

Savo pamokose jūs daugiausia dėmesio skirsite savo anglų kalbos gerinimui visose pagrindinėse kalbos, skaitymo, rašymo, klausymo ir, žinoma, gramatikos įgūdžių srityse. Mūsų nuostabūs mokytojai įsitikinę, kad dirbate sunkiai klasėje, daug laiko mokosi Loxdaloje ir linksminkitės!

Per savo pamokas jūs taip pat turėsite galimybę sužinoti šiek tiek daugiau apie JK. Kiekvieną savaitę studentai turi pamokas, kurios tyrinėja britų kultūrą, ieškodami tokių temų kaip britų festivaliai, švietimas, maistas ir vietinė istorija. Taip pat sužinosite apie vietas, kurias lankysitės per savaitgalio keliones.

Socialinė veikla

"Loxdale" siūlome jaudinančią popietinės ir vakarinės socialinės veiklos programą savo jauniesiems besimokantiesiems. Kiekvieną savaitgalį taip pat galėsite mėgautis dvi keliones į tokias vietas kaip Londonas, Batas, Portsmutas, Oksfordas, Kembridžas ir Vindzoras. Tai tikrai yra kažkas visiems.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Loxdale English Centre »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 8 savaites
Dieninės
Price
- Kaina priklauso nuo apgyvendinimo ir buvimo trukmės.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas