Vasaros mokslo ir religijos kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vasaros mokslo ir religijos kursai

Šis kursas suteikia studentams galimybę ištirti besiplečiančią mokslo ir religijos sritį. Mes išnagrinėsime (ir išbandysime) idėją, kad religija ir gamtos mokslai egzistuoja esminiuose konfliktuose, o studentams bus taikomos įvairios perspektyvos kosmologijos, psichologijos, filosofijos, biologijos ir teologijos srityse. Be vien tik istorinės mokslo ir religijos santykių apžvalgos, studentai turės galimybę spręsti tokius aktualius klausimus kaip:

  • Ar visata buvo sukurta? Ką apie Big Bang?
  • Ar evoliucija paneigia religiją?
  • Ar yra siela?
  • Ar neurologija paneigia religinį tikėjimą?
  • Ką apie blogį ir kančias gamtoje?

Be pamokų, kurias moko įvairių sričių mokslininkai, studentai dalyvaus mažų grupių pamokose ir dalyvaus grupės projektuose, skirtuose įvairiems "karštiems" temoms mokslo ir religijos srityje. Jokios išankstinės mokslines ar teologines aplinkybes nereikia - visi laukiami! Pagrindinis šio kurso tikslas yra palengvinti studentų ir mokslininkų santykius, kurie leis kūrybiškai susipažinti su pagrindiniais mokslo ir religijos klausimais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

The International Summer Programme offers the unique opportunity to experience courses taught in the Scottish academic tradition by current University faculty.

The International Summer Programme offers the unique opportunity to experience courses taught in the Scottish academic tradition by current University faculty. Skaityti mažiau