Ar manote, kad norėtumėte aplankyti Europos institucijas, studijuoti ES reikalus ir prancūzų kalbą tuo pačiu metu šią vasarą? Sveiki atvykę į " Sciences Po Lille vasaros mokyklą!

2019 m. Vasaros mokykla siūlo inovatyvią programą apie 2 takelius:

 • Tarptautiniai - ES reikalai
 • Prancūzų kalba

Profesoriai, mokantys per keturias vasaros mokyklos savaites, turės galimybę mokyti mažas studentų grupes ir pasiūlyti metodologinius ir interaktyvius metodus. Studentai skirs laiką Lille tarp modulių, kurie orientuoti į tarptautinius ir Europos reikalus, įskaitant tokius klausimus kaip Europos identitetas ir vertybės, migracija ir konfliktai. Prancūzų kalbos kursai siekia tobulinti ir tobulinti savo kalbos įgūdžius, taip pat suprasti šiuolaikinius Prancūzijos visuomenės aspektus. Sciences Po Lille " vasaros mokykla siūlo įvairias ekskursijas ir socialinius renginius.

Daugumą kursų vykdo tarptautiniai svečių profesoriai ir jie vyks 4 savaites. Visa vasaros mokyklos mokykla yra anglų kalba ir gali būti iki 40 dalyvių.

Vietos kultūriniai vizitai, studentams bus siūlomi įvairūs socialiniai renginiai, taip pat konferencijos, Lilio vizitas, kelionė į Paryžių (pasirinktinai), studijų kelionė į Briuselį ir ES institucijas, maisto ruošimo kursai ir kt.

Kurso aprašymai:

TARPTAUTINIAI - ES AFRIKOS

EUROPOS SĄJUNGOS NUTRAUKIMAS

Šiame modulyje išsamiai apžvelgiama Europos Sąjungos būklė XXI amžiuje po euro zonos krizės. Remdamasis dabartinės krizės šaltiniais, šio modulio tikslas yra kritiškai išnagrinėti jo pasekmes ir didelį poveikį Europos Sąjungai. Modulis bando apibūdinti Europos Sąjungą kaip "politinį" būdą, ištirdamas, kaip integracija išryškėjo keliose srityse. Atsižvelgiant į dabartinę krizę, aptariami tradiciniai ES integracijos ramsčiai - tapatybė, teisėtumas ir solidarumas - kyla abejonių dėl dabartinio regioninės integracijos modelio tvarumo.

POŽIŪRIAI KONFLIKTŲ VALDYMUI GLOBALIZUOTOJAME PASAULYJE?

Šis kursas pateikia įvairių būdų, kaip valdyti, spręsti ir transformuoti konfliktus įvairiose situacijose ir kontekstuose, apžvalgą. Pagrindinis šio kurso tikslas yra sudaryti sąlygas mokiniams mokytis, suprasti, išnagrinėti ir palyginti skirtingus konfliktų sprendimo būdus, modelius ir intervencijas, taip pat skatinti jų gebėjimą priimti pagrįstus pasirinkimus pasirinkdami vieną ar kelis variantus iš plačios ginčų sprendimo būdų spektro, kai sprendžiant sudėtingus ir dažnai užsitęsusius konfliktus tarpasmeniniame, grupiniame, bendruomeniniame ir (arba) visuomeniniame lygmenyje. Kaip pasaulis tampa vis globalizacijos

 • verčia mus kartu spręsti tokias problemas kaip migracija, aplinka ir saugumas,
 • turime sugebėti pasinaudoti stipresniais konfliktų sprendimo būdais.

SECULAR EUROPE IR MUSLIM IMMIGRANTS? RELIGIJOS VIETOS NAUDOJIMAS EUROPOS VIEŠOJE SRITYJE

Šiame kurse nagrinėjama socialinė ir politinė dinamika, kuri šiuo metu formuoja religijų valdymą Europos viešajoje erdvėje. Daugiausia dėmesio bus skiriama tarpusavyje susijusiam religijų ir migracijos santykiui, nes jame yra "musulmonų imigrantų", pasiekiančių "pasaulietinę Europą", sąvoka.

Šį dichotominį ir supaprastintą požiūrį neigiamai paveikė daugybės Europos krizės, kurios sustiprėja dėl "Islamo" terorizmo grėsmės atgimimo ir dešiniųjų ekstremizmo bei populistinių judėjimų augimo. Todėl kursas kritiškai tiria daugialypes "pasaulietinės", "religinės" ir "pasaulietinės visuomenės" reikšmes šiuolaikinėje Europoje.

Pateikdamas istorines palikimas ir skirtingus politinio sekuliarizmo tipus, kurie dabar yra Europos kontekste, jis atidžiai analizuoja konkrečius prieštaringus dalykus, pvz., Vilkėdamas pasirodančių religinių simbolių ir diskusijas dėl galvos apdangalų draudimo; Islamo pamokslai ir mečetų statyba; Islamo tarptautinių religinių tinklų veikla; ir halalų ekonomikos klestėjimas (leidžiamas islamo), kuris dabar apima platų sektorių spektrą, nuo seksualinių atskirų baseinų iki viešbučių, kuriuose nėra alkoholio.

FRENCH KALBA IR VISUOMENĖ

Šio modulio tikslas - ugdyti studentų gebėjimą parodyti tam tikrą prancūzų kalbos supratimą, taip pat kalbėti, skaityti ir rašyti prancūzų kalbą su santykiniu mokėjimu.

Norėdami baigti mokymą, be kalbos pamokų mes siūlome mokiniams, kad jie mokosi apie šiuolaikinę prancūzų visuomenę ir kultūrą, tirdami savo produktus, praktiką ir perspektyvas per teminius tyrimus.

Naudojant autentiškus šaltinius, tokius kaip laikraščiai ir žurnalai, filmai, muzika, pasakojimai ir literatūros ištraukos, studentai tobulins kalbos įgūdžius ir bendravimo įgūdžius realiame gyvenime.

Visi kursai parodys kultūros, istorijos, politikos svarbą, taip pat aptars Prancūzijos šiuo metu iškilusius iššūkius: globalizaciją, europietiškumą, sekuliarizmą, komunitarizmą ir išnagrinėja centrinės valstybės vaidmenį ir tt

Profesoriai padės mokiniams tobulinti bendravimo įgūdžius per įprastas diskusijas, pokalbius "vienas su vienu", vaidmenis ir žodinius pristatymus su bendraklasiais.

Šio kurso tikslas yra tai, kad studentai sklandžiai mokysis prancūzų kalba, tuo pačiu didinant savo žinias apie Prancūziją.

Dalyviai gaus kreditų pažymėjimą (ECTS):

" Sciences Po Lille siūlome pritaikomą darbo krūvį, reikalingą kreditų skaičiui.

 • 3-6 kreditai tarptautiniams ir ES reikalams
 • 3-6 kreditai prancūzų kalbos ir visuomenės

Trukmė ir datos - 4 savaitės:

 • Birželio 24 d. (Pirmadienis) / Orientacija, konferencija ir ekskursija po Lilję
 • Liepos 5 d. (Penktadienis) / Ekskursija į Paryžių
 • Liepos 12 d. (Penktadienis) / Kelionė į Briuselį
 • Liepos 19 d. (Penktadienis) / Paskutinė kursų diena / Atsisveikinimo kokteilis

Mokesčiai už mokslą:

 • 2 takeliai: 2 000 € (Mokymas) 650 € (Apgyvendinimas) 50 € (Negrąžinamas paraiškos mokestis)
 • 1 takelis: 1 200 € (Mokestis) 650 € (Apgyvendinimas) 50 € (Negrąžinamas paraiškos mokestis)

Paraiška:

 • Registracija prasideda: pirmadienis, sausio 29, 2019
 • Paraiškos pateikimo terminas: 2019 m. Gegužės 20 d
Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 8, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 savaites
Dieninės
Price
2,000 EUR
2 takeliai: 2 000 € (Mokestis) 650 € (Apgyvendinimas) 50 € (Negrąžinamas paraiškos mokestis); ... 1 takas: 1 200 € (Mokestis) 650 € (Apgyvendinimas) 50 € (Negrąžinamas paraiškos mokestis)
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Summer Programme - UE Affairs

SCIENCES PO LILLE