Vasarą filmavimui programa

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Mūsų vasaros programos siūlo atitinkantiems studentams iš viso pasaulio galimybę užsiimti sudėtingas akademinio darbo bendraamžių, kurie dalijasi savo išskirtinius gebėjimus ir meilę mokymosi bendrovė. Viskas ne Esra fakultetas pripažįstami mokytojams ir darbo profesionalai. Mūsų tikslas yra griežtų akademikų ir mokymosi, bet ir socialinės patirties, kuri gaunama iš kviesti tarptautinius studentus kartu.

Ši programa pristato studentų režisūros, šaudymo ir redaguoti trumpą filmą (nuo 3 iki 5 minučių ilgio).

Studentai mokosi rašyti savo scenarijų, kaip naudotis skaitmeninės filmų įrangos dirbtuvių sesijų metu ir eiti į gamybą.

Jame pristatoma studentus kiekviename žingsnyje iš kūrybinę idėją į trumpą filmo projekto užbaigimo.

Per pirmąsias dvi savaites nuo programos, kursai apima teorinį požiūrį Pasakojimų ir pasakojimo struktūrą, vaizdo gramatikos, šviesos ir vaizdo ir studentams plėtoti savo scenarijų dirbtuvių sesijų metu.

Per paskutines dvi savaites programą, studentai tiesioginis, šaudyti ir redaguoti nuo trijų iki penkių minučių trumpą filmą. Ši programa siūlo paskaitas, nešmenis ir aptarimas klasikinių filmų, praktinių seminarų ir lauko patirtimi.

Programa trunka 4 savaites ir gali būti suskirstyti į dvi dalis 2 savaites, kad gali būti atskirai paimtų per liepos mėnesį.
Ji yra išversta į Paryžių ir Nicoje Prancūzijoje ir Briuselio Belgijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

ESRA is a French Film School, created in 1972, it is the only private school entitled by the French government to issue and deliver a State degree (French bachelor).

ESRA is a French Film School, created in 1972, it is the only private school entitled by the French government to issue and deliver a State degree (French bachelor). Skaityti mažiau
Paryžius , Malonu , Renas , Briuselis + 3 Daugiau Mažiau