Dovanos integruotą požiūrį į marketingo strategija ir sprendimų priėmimo dėl vartojimo prekių ir services.You išmoks įvertinti rinkodaros galimybes efektyviau, apsvarsto reikiamas naudoja rinkodaros tyrimų, ir išanalizuoti, įvertinti ir dizainas nuoseklią rinkodaros strategiją.

Įgyjame įžvalgų apie vartotojų vartojimo įpročius ir tikslus sukurti aiškiai apibrėžtą rinkodaros strategijos konkurencinis pranašumas. Vyresniesiems nariams Kellogg School of Management pasaulyje žinomų rinkodaros fakultetas, kartu su pagrindiniais rinkodaros ekspertų, vadovauti šiam intensyviam ir interaktyvios seminaras, siejanti pažangiausius teorija su garso rinkodaros praktika teikti laimėjusios strategiją ir taktiką.

Per diskusijas, tyrimai ir pratimai jums bus sukurti aiškiai apibrėžtą rinkodaros strategiją nustatyti patrauklias tikslus ir efektyviai pozicionavimo produktų ir paslaugų prie šių tikslų ir versti savo strategiją į atitinkamus taktiką ženklų, paslaugų teikimo, komunikacijų, kainas ir kanalai .Kas turėtų dalyvauti

Ši programa yra naudinga produkto vadybininkai, viduryje-į aukštesnio lygio prekybos vadovų, atsakingų už vartotojų produktų ir paslaugų, asmenų, kurie neseniai prielaidą, prekybos įsipareigojimus, ir tiems, kurie nori sukurti rinkodaros mentaliteto, kad jie galėtų efektyviau dirbti su prekybos žmonėmis .

Daugelis kompanijų rasti ypač naudinga rėmėjas dalyvių komandos programą. Dalyvavimas kaip komanda gamina bendrą žodyną ir mokymosi patirtį, kuri skatina naujų idėjų ir minčių, taikymu įmonės problemas. Specialūs tyrimo grupes, kainų nustatymo ir kitų priemonių galima bendrovių rėmimo grupių, ne mažiau kaip keturi dalyviai.


Pagrindiniai privalumai


Per šį kursą, Jūs:

  • Įvertinti galimybes rinkoje
  • Išanalizuoti konkurencijos strategijų
  • Sukurti produktą / paslaugą pozicionavimo ir rinkodaros strategija, kuri
    pasinaudojama labiausiai patrauklias galimybes
  • Sužinokite, kaip kurti ir sverto prekės ženklo vertė savo pranašumą
  • Versti Marke Ting strategiją į garso rinkodaros taktika
  • Gauti išsamią instrukciją informacijos apie programą medžiagų, kurios bus vertingas šaltinis jums ir ateityje


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 43 daugiau kursų Kellogg School of Management at Northwestern University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
5 dienų
Price
8,850 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date