Read the Official Description

Vadybos studijos (Universiteto pažymėjimas)

&nbsp

Ši programa yra derinama Marymount Švietimo partnerysčių programos teikti individualų kliento bendrovės ar organizacijos darbuotojų išsilavinimą. Universitetas gali suteikti klases svetainėje kliento buvimo vietą.


Šeši kursai, kurių vadybos studijų sertifikatą atrenkami įmonių arba organizacinių, kokios siūlomos ir verslo administravimo mokyklos rėmėjas. Šie kursai ypač turėtų būti parinktos, kad atitiktų individualios organizacijos poreikius, tačiau turi būti patvirtintas ir verslo administravimo mokyklos dekanas.


Studentai gali gauti perėjimo prie mokyklos verslo administravimo studijų programą baigus šio sertifikato programa

&nbsp

&nbsp

Marymount universitetas

&nbsp

Tegul Marymount universitetas yra jūsų langas į pasaulį! Located in Arlington, Virginia - vos kelios minutės nuo Washington, DC - Marymount suteikia jums galimybę gyventi ir mokytis arti vienas įdomiausių ir įtakingiausių pasaulio miestų. Jei ieškote labai švietimo kapitalo vietą, tai vieta bus!


Įkurta 1950 metais Šventosios Marijos Širdžiai Religinė Marymount yra nepriklausoma, coeducational katalikų universitetas. MV siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius įvairių disciplinų.


Marymount yra įvairus ir draugiška su maždaug 3600 studentų, atstovaujančių maždaug 40 valstybių ir 70 šalių akademinė bendruomenė.


Studentai rasti įdomių dalyvavimo, paslaugų ir vadovavimo galimybes bent Marymount. Čia kiekvieno asmens įmokos, idėjos ir talentai yra vertinami, ir kiekvienas padeda Marymount puiki vieta gyventi ir mokytis.

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Marymount University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline