Vakarinės anglų kalbos pamokos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Jei mūsų Flexi anglų kalba netinka jūsų poreikiams, galite prisijungti prie mūsų savarankiškų vakarinių anglų kalbos kursų. Klasės yra suplanuotos skirtingomis dienomis per savaitę, todėl būtinai perskaitykite žemiau pateiktą grafiką. "Classe" laikai yra nuo 6.30 iki 8.30 val. Ir baigiasi 10 val. Programa mūsų mokytojai atliks nemokamą praktikos testą ir poreikių analizę, kad patikrintų jūsų lygį. Mūsų Gimtoji anglų kalbos darbuotojai stebės jūsų pažangą kiekviename žingsnyje, kad įsitikintumėte, kaip pasiekti savo tikslus.

Klasės apima:

  • Kembridžo pirmasis pažymėjimas
  • IELTS egzamino rengimas
  • Verslo anglų kalbos ir rašymo kursai
  • Bendra anglų kalba

Gimtoji anglų kalba

Mūsų darbuotojai yra visi kvalifikuoti gimtoji anglų kalbos mokytojai, turintys patirties, mokantys bet kokio amžiaus ir profesines mokyklas.

Kodėl mokytis BWE?

Puiki įranga, puikūs mokytojai, centrinė vieta ir prieinamos kainos. " Birchwater Education mes kitaip elgiamės. Mūsų virtualioji mokymosi platforma padeda pagerinti studentų ir dėstytojų bendravimą, stebėti pažangą ir leidžia 24 valandoms patekti į mokymosi medžiagą, kurią mes naudojame klasei, todėl jūs galite daugiau kontroliuoti savo mokymąsi.

Vakarinis planas

Anglų kalbos kursai skirti sutelkti dėmesį į pagrindinius kalbos įgūdžius, reikalingus jūsų pasitikėjimui stiprinti ir nuolat tobulėti.

"Class Times": nuo 18.30 iki 20.30 val

Valandos per savaitę: 2

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Birchwater Education is an Institute of Education specialising in English language and business studies programmes both in house and on line. Located in Limerick City Ireland

Birchwater Education is an Institute of Education specialising in English language and business studies programmes both in house and on line. Located in Limerick City Ireland Skaityti mažiau