Apžvalga

Jei mūsų Flexi anglų kalba netinka jūsų poreikiams, galite prisijungti prie mūsų savarankiškų vakarinių anglų kalbos kursų. Klasės yra suplanuotos skirtingomis dienomis per savaitę, todėl būtinai perskaitykite žemiau pateiktą grafiką. "Classe" laikai yra nuo 6.30 iki 8.30 val. Ir baigiasi 10 val. Programa mūsų mokytojai atliks nemokamą praktikos testą ir poreikių analizę, kad patikrintų jūsų lygį. Mūsų Gimtoji anglų kalbos darbuotojai stebės jūsų pažangą kiekviename žingsnyje, kad įsitikintumėte, kaip pasiekti savo tikslus.

Klasės apima:

  • Kembridžo pirmasis pažymėjimas
  • IELTS egzamino rengimas
  • Verslo anglų kalbos ir rašymo kursai
  • Bendra anglų kalba

Gimtoji anglų kalba

Mūsų darbuotojai yra visi kvalifikuoti gimtoji anglų kalbos mokytojai, turintys patirties, mokantys bet kokio amžiaus ir profesines mokyklas.

Kodėl mokytis BWE?

Puiki įranga, puikūs mokytojai, centrinė vieta ir prieinamos kainos. " Birchwater Education mes kitaip elgiamės. Mūsų virtualioji mokymosi platforma padeda pagerinti studentų ir dėstytojų bendravimą, stebėti pažangą ir leidžia 24 valandoms patekti į mokymosi medžiagą, kurią mes naudojame klasei, todėl jūs galite daugiau kontroliuoti savo mokymąsi.

Vakarinis planas

Anglų kalbos kursai skirti sutelkti dėmesį į pagrindinius kalbos įgūdžius, reikalingus jūsų pasitikėjimui stiprinti ir nuolat tobulėti.

"Class Times": nuo 18.30 iki 20.30 val

Valandos per savaitę: 2

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Birchwater Education »

Šis kursas yra Campus based
Duration
10 savaites
Ištęstinės
Price
200 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas