Vaizdo įrašų gamyba

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

Jei jums patinka viskas apie vaizdo įrašų gamybą ir fotografavimą ir norėtumėte dirbti šioje srityje, tada šis 3 lygio kursas yra puikus būdas pasirengti universitetams ar kūrybams.

PLANAS, SHOOT

Planuokite ir scenarijų vaizdo koncepcijas bendradarbiaudami su klientais, kai to reikia. Tiesioginiai vaizdo įrašai, dirbantys su aktoriais / populiariausi žmonės, kad gautų geriausius rezultatus. Redaguokite ir sukurkite vaizdo įrašą "Adobe Premiere", pridėdami grafiką ir efektus "Adobe After Effects".

BUVO FOTOGRAFINIS PORTFELIS

Sukurkite akį traukiančių vaizdų, naudodamiesi DSLR fotoaparatais ir manipuliacijų vaizdais / organizacija, portfelį naudodami "Adobe Photoshop" ir "Lightroom". Taikykite šias žiniatinklio programas.

VYKDYTI VERSLO ĮGŪDŽIUS

Sužinokite apie vaizdo ir fotografijos sektorių bei kūrybinę verslo praktiką.

START YOUR CREATIVE CAREER

Nurodykite šį 3 lygio vaizdo įrašų gamybą

Kūrybinis sektorius yra viena iš sparčiausiai augančių JK ekonomikos sričių ir puiki ir įdomi vieta, kurioje dirbti.

Ši vaizdo įrašų gamyba

 • Kūrybinis laipsnis universitete, kuriame jūs galite įgyti tolesnių įgūdžių pasiruošti darbui. Tai gali būti vaizdo / fotografijos ar skaitmeninės terpės / meno / dizaino laipsnis arba kitas dalykas, kuris patenka į jūsų išgalvotas vietas. Jums reikės baigti abiejų metų kursą, kad gautumėte UCAS taškus, reikalingus universitetui atvykti. Prieiga sukuria naują kūrybinių laiptelių spektrą, kuris užtikrins tobulą pažangą nuo 2019 m.
 • Užimtumas ar savarankiškas darbas kūrybinėse pramonėje. Tai gali būti vaizdo įrašų gamintojas ir (arba) fotografas, arba jis gali būti į kitą kūrybinių industrijų sritį.
 • Kūrybinis pameistrystės darbas.

Gauk PRAMONĖS PATIRTIS

"Access" yra daug daugiau nei tik kursas. Jūs turėsite galimybę iš karto gauti žiniasklaidos ir kūrybinės pramonės patirtį.

Štai keletas galimybių, kurias galite pasinaudoti:

 • RENGINIAI: turėsite unikalias galimybes demonstruoti savo darbą per parodas.
 • MASTERCLASSES: Prieiga skatina pramonės žiniasklaidos specialistų meistriškumo kursus. Tai leis jums gauti patarimų ir patarimų dirbant praktikantus.
 • TWINE: visi mūsų studentai gauna nemokamą "Twine membership", kuri yra internetinė platforma, leidžianti kūrybingiems žmonėms bendradarbiauti projektuose ir užsidirbti pinigų!

Gauti kvalifikaciją

Sėkmingai baigę jūs gausite pripažintą kvalifikaciją, kurią galite pridėti prie savo kūrybinio CV:

 • Dvejų metų BTEC 3 lygio išplėstinis kūrybinės skaitmeninės žiniasklaidos gamybos diplomas. Tai gali pagaminti iki 168 UCAS taškų 2017 m. Tarifo. Atkreipkite dėmesį, kad šie UCAS taškai skiriami * ir žemesnio laipsnio taškai sukuria žymiai mažiau taškų.
 • Išplėstinis diplomas atitinka trijų A lygių.

DURATION

 • 3 lygio vaizdo įrašų gamyba
 • Paprastai ji teikiama per 3-5 dienas per savaitę nuo rugsėjo iki birželio (dienos metu). Kiek laiko esate kolegijoje, priklausys nuo to, kokių papildomų anglų ir matematikos sesijų jums reikia dalyvauti.
 • Jei nuo 2018 m. Rugpjūčio 31 d. Esate 16-18 metų amžiaus ir (arba) savo vaizdo įrašų gamybos pradžioje
 • Jei esate 19 metų amžiaus 2018 m. Rugpjūčio 31 d. Ir (arba) savo vaizdo įrašų gamybos pradžioje

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Taikymas šiai vaizdo įrašų gamybai

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą, ir mes vėl susisieksime su kai kuriomis siūlomomis datomis, kai galime susitikti, kad galėtume aptarti tolesnius veiksmus.

 • ĮGŪDŽIŲ ĮGŪDŽIAI: mes vertiname jūsų kūrybinę aistra ir įgūdžius. Tačiau jūs taip pat turėsite įrodyti, kad galite dirbti 3 lygiu (A lygio standartas). Mokyklos netekusiems asmenims turėsime įrodymų apie jūsų numatytus ir faktinius lygius, paremtus mokyklos nuoroda. Atkreipkite dėmesį, kad negalėsite prisiregistruoti, jei rugpjūčio 31 d. Jums bus sulaukę 16 metų. Programos iš šio amžiaus žmonių vis dar laukiamos, tačiau jos bus atidėtos iki kitų metų.
 • INTERVIU: būsite pakviesti į pokalbį. Prašau būk pasiruošę kalbėti apie vaizdo įrašus ir fotografiją ir parodyti bet kokį darbą, kurį galbūt sukūrėte. Tai gali būti internete arba kaip dizaino darbų portfelis. Idealiu atveju turėtumėte paaiškinti, kaip ir kodėl sukūrėte šį darbą ir nustatykite, kokius naujus įgūdžius norėtumėte išmokti.
Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well.

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well. Skaityti mažiau
Shoreditchas , Birmingamas , Mančesteris , Norwich , Bristolis , Linkolnas , Jorkas + 6 Daugiau Mažiau