Apžvalga

Vadovavimo vystymo programa (PMD) Barselonoje yra jūsų greitas žingsnis į aukštąjį vadovavimą. Inovatyvus dizainas, programa nuves jus į mokymosi kelionę, kuri teigiamai paveiks jūsų karjerą ir jūsų organizaciją.

Programa yra 6 mėnesių nepertraukiamo mokymosi kelionė, kurioje derinami 3 gyvenamieji moduliai, surengti „IESE“ Barselonos miesteliu, kuris suteikia jums akis į akį patirties su fakultetais ir bendraamžiais, ir 3 internetiniai moduliai, skirti įgyti mokymąsi ir įgyvendinti naujus požiūrius į savo darbą.

5 priežastys, dėl kurių reikia imtis valdymo valdymo (PMD) programos

 1. Padarykite geresnius, labiau pasitikinčius sprendimus, paremtus platesne perspektyva, giliau suprasdami kryžminį funkcinį dinamiką.
 2. Sukurkite priemones, kaip efektyviau valdyti savo komandą, įgalinti ir suderinti kitus vairuoti vykdymą ir našumą.
 3. Valdymo plėtros programa (PMD) atskleidžia jus pažangiausiam pasaulinio verslo valdymo mąstymui ir suteikia jums prieigą prie pasaulinio lygio fakulteto.
 4. Investuokite į savo lyderystę savo tempu nesumažindami savo profesinių ar asmeninių įsipareigojimų.
 5. Pasidalinkite idėjomis ir perspektyvomis atvirai su patikimais bendraamžiais. Sukurkite būsimų verslo lyderių tinklą.

Dalyvio profilis

Valdymo plėtros programa (PMD) yra sukurta užpildytiems funkciniams direktoriams, kurie parodė stiprų vadovavimo potencialą.

Kandidatai yra strategiškai atrenkami iš įvairių funkcijų, pramonės šakų, kultūrų ir profesinės patirties, kad prisidėtų prie įvairios, pasidalytos mokymosi patirties. Paprastai programos dalyviai turės vidutiniškai 10 metų funkcinę vadovavimo patirtį.

 • 10 metų vadovavimo patirtis
 • 20 tautybių
 • 36% moterų

Ką mokysi?

Valdymo plėtros programa (PMD) yra ne tik kitas valdymo metodų kursas. Jūs atsirasite su visais pirmaujančiais vadovavimo pajėgumais. Paruošta vadovauti. Paruošta nedelsiant veikti.

Turinys

Valdymo plėtros programa (PMD) suteikia įvairių funkcijų perspektyvas įvairiose valdymo srityse. Programa remia jūsų žinias ir praplečia jūsų požiūrį, kad padėtų jums pasiruošti vadovauti generalinio vadovo pareigoms.

Pasiruošimas kelionei

Prieš pradedant programą, susisieksite su bendraamžiais, kad pamatytumėte vykdomosios grupės darbą, ir jūs naudosite savęs vertinimo metodus, kad pasiruoštumėte kelionei.

Pastatų pamatai

Ištirti lyderystę - sau ir kitiems -, kaip jūs plečiate savo supratimą apie pagrindines verslo funkcijas bendrojo valdymo ir pasaulio ekonomikos kontekste.

Nustatykite lankytinas vietas

Padarykite naują įžvalgą ir žinias, susijusias su jūsų asmeniniais ir profesiniais iššūkiais ir tikslais, ir pradėkite ruoštis strategijos modeliavimui, kuris suteiks naujų įgūdžių dirbti.

Persikėlimas į sparčius vandenis

Sukurkite savo 100 dienų planą - ateities planą, pagrįstą gilesniu pasaulio lyderystės supratimu ir platesniu, integruotesniu mąstymu.

Įgūdžių ir supratimo stiprinimas

Pateikite teoriją praktikoje. Įdiegdami naujus įgūdžius, sustiprindami kritinį mąstymą ir vadovaudamiesi bendru valdymo metodu verslo iššūkiams, kartu su savo komanda išbandykite strategiją.

Vairavimas į visą srautą

Suderinkite viską kartu, pritvirtindami savo 100 dienų planą, pristatydami savo komandos vykdomąjį projektą ir dalyvaudami 360 laipsnių debate. Įgaliota sustiprinti organizacinio vadovavimo iššūkius.

Transformacija veiksme

Įtraukite savo 100 dienų planą į savo darbo vietą, visapusiškai palaikydami tarpusavio mokymą ir dėstytojus. Jūs turėsite naują supratimą, mąstyseną, perspektyvas ir požiūrį ir būkite pasirengę nedelsiant, galingai ir ilgai paveikti.

Mokymosi patirtis

Kolegai

Išplėskite savo perspektyvą ir pasidalinkite su pasaulinės klasės bendraamžiais iš įvairių pramonės šakų ir organizacijų.

Mišrus formatas

Naujoji vadybos plėtros programa (PMD) leidžia dalyviams mokytis savo tempu ir iš bet kurios vietos. Vykdytojai ateis į klasę, aprūpintą būtiniausiomis priemonėmis ir įrankiais, kurių reikia norint išnaudoti savo akis į akį tarpusavio sąveiką miesteliu.

Fakultetas

Patirkite „vienas su vienu“ mokymąsi su kai kuriais geriausiais protais, kurie yra verslo inovacijų priešakyje.

Trys trumpi žingsniai į jūsų ateitį

Norėdami užtikrinti, kad pasirinkta programa visiškai atitiktų jūsų poreikius ir tikslus, atliksime tris paprastus veiksmus:

 • Asmeninis pokalbis siekiant nustatyti jūsų tikslus.
 • Jūsų paraiška dėl vietos programai.
 • Priėmimo komiteto patvirtinimas apie jūsų vietą.

IESE, mes norime, kad jūs būtumėte tinkamos programos centre.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų IESE Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta May 22, 2019
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Vas. 2020
Duration
6 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
30,790 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
End Date
Liepa 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Kov. 2020

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 2020