Read the Official Description

Vadovavimas (Universiteto pažymėjimas)

&nbsp

Šis sertifikatas rengia praktika vadovams, siekiant užtikrinti veiksmingą ir novatorišką lyderystę keičiant organizacijos aplinką.


Užsiima verslo ir valdymo, vadovavimo gebėjimus holistiniu požiūriu į naujos galimybės nustatyti, pirmaujanti veiksmingų komandas, ir strategines iniciatyvas integruoti į praktiškai yra apibrėžtas ir sustiprintas.


Kritinės įgūdžiai įgyjami su priskirtu, patyrusių dėstytojų ir bendraamžių kolegų bendros mokymosi aplinkos, pavyzdžiui, vairavimo esminius pokyčius, kuriant pasitikėjimą, priimti verslo sprendimus, ir koreguojamąsias sprendimas.


Priėmimo reikalavimai: Verslo administravimo mokykla reikalauja, kad kandidatai turi bent trejų metų vadovavimo patirtį (arba lygiavertis).


Minimalus Įvertinimas ir kursų baigimą Reikalavimai: Studentai šio sertifikato programa turi atitikti akademinius standartus Universiteto doktorantams ir pasiektų minimalų kiekvieno kurso reikalaujama sertifikato B klasę. Nr kursas gali būti kartojamas daugiau negu vieną kartą.

Liudijime,

&nbsp

18 kreditų


Kursai yra išvardyti rekomenduojama seka įregistruojate.

  • Organizacinė elgsena MBA 515
  • MGT 502 inovacijų valdymo
  • MGT 507 Lyderystė
  • MGT 515 Vedantis ir valdymas. Komandos
  • MGT 560 Etikos problemos verslui ir visuomenei
  • Vienas (1) kursas taip LA 561 įstatymas ir verslo aplinka, MGT 585 Pasaulinis verslo vadyba, OT 521 organizacijos plėtros ir pokyčių valdymas, OT 523 vykdomasis Coaching
Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Marymount University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline