VIRŠUTINIS ŠEŠTAS

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aukštasis šeštasis kursas tinka 13 ir A2 lygio studentams.

Aukštasis šeštasis yra antri dvejų metų A lygio kurso metai, kurie baigiasi viešų egzaminų serija. Studentai toliau mokosi specifikacijų turinio ir vis daugiau laiko praleidžia praktikuodami praeities darbus ir tobulindami egzaminų techniką. Siekdami paremti savo studijas, studentai kiekvieną savaitę imsis savarankiškų studijų užsiėmimų, kad užtikrintų pakankamą savarankišką mokymąsi pagal savo akademinius tikslus ir nustatytą darbą. Aukštasis šeštasis kursas skatina kritinius įgūdžius, tokius kaip samprotavimai, tyrimai ir savarankiška mintis.

Asmeninis tobulėjimas yra neatsiejama kurso dalis. Studentai sužinos daugybę temų, įskaitant, bet neapsiribojant, sveiką gyvenimo būdą, finansų valdymą ir streso valdymą. Vykdydami programą „Mąstymas į charakterį“ (TiC), studentai skatinami pakeisti savo mąstyseną, kad įveiktų kliūtis ir pasisektų. Be to, kolegija supažindins studentus su karjeros tema, kad padėtų jiems nustatyti būsimus tikslus ir, dar svarbiau, kelią jiems pasiekti.

SUBJEKTAI

ART

BIOLOGIJA

VERSLO STUDIJOS

CHEMIJA

EKONOMIKA

MATEMATIKA

FIZIKA

PSICHOLOGIJA

Kiti dalykai yra konsultuojami: sociologija, istorija, anglų literatūra, tolesnė matematika, vyriausybė ir politika. IKT teikimas ir socialinės, moralinės, dvasinės ir kultūrinės temos bus įtrauktos į dalykines programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Acorn House College offers an education that empowers each student to unlock and reach their potential. Acorn House College provides expert support programs helping students in applying to university ... Skaityti daugiau

Acorn House College offers an education that empowers each student to unlock and reach their potential. Acorn House College provides expert support programs helping students in applying to university. Skaityti mažiau