Universiteto Pathway programa

Išnagrinėkite vokiečių kalbos programą ir gaukite specialistų pagalbą su savo paraiška Vokietijos valstybiniams universitetams / studienkollegs.

Su universitetu Pathway programas GISMA , jūs gaunate galimybę išmokti vokiečių vokiečių-kalbančių aplinkos ir pasiekti reikiamą lygį būtinų įgūdžių studijuoti studijų programą Vokietijoje.

GISMA naudodama savo specializuotą universitetų įdarbinimo tarnybą, padeda studentams kreiptis į daugelį Vokietijos valstybinių universitetų bakalaurams arba magistro programoms per vieną teikėją. Ši įdarbinimo paslauga taip pat padeda studentams tiesiogiai patekti į universitetą ir dalyvauti viešuose „Studienkolleg“ fondo kursuose studentams, turintiems netiesioginę prieigą prie universiteto.

Studentai gauna visapusiškus nurodymus dėl paraiškų teikimo proceso, reikalingų dokumentų ir bet kokios kitos informacijos iki to momento, kai išleistas pasirinkto Vokietijos universiteto / Studienkolleg pasiūlymas.

GISMA studentai GISMA į šiuos universitetus ir „Studienkollegs“:

 • „Leibniz Universität Hannover“
 • „Hochschule Hannover“
 • Technische Universität Clausthal,
 • Hochschule Kiel,
 • Technische Hochschule Braunschweig,
 • Hamburgo universitetas,
 • Studienkolleg Hannover,
 • Studienkolleg Karlsruhe,
 • Studienkolleg Kaiserslautern.119856_43-UPP-ThinkstockPhotos-652555588.jpg

Kodėl GISMA ?

 • „Boutique“ verslo mokykla - pritaikytas požiūris į studentus
 • AMBA akreditacija nuo 2011 m. Su trimis akredituotais partneriais, kuriuos gauna tik 1% pasaulio elito verslo mokyklų
 • Programos su geriausiais pasaulio reitingais - 2017 m. „Economist“ pasaulyje užima 20 vietą MIB
 • Tarptautinė studentų grupė, kurioje atstovaujama daugiau kaip 40 tautybių
 • Stipendijos, lankstūs mokėjimo planai ir ankstyvos paukščių nuolaidos
 • Puikios miesto centro vietos Berlyne
 • Nemokamos vokiečių kalbos ir 100% anglų kalba

Kodėl Vokietija?

 1. Vokietija turi antrąjį geriausią nedarbo lygį ES - 3,4% *
 2. 4-oji geriausia absolventų darbo užmokesčio mokestis - 40 650 svarų sterlingų Europoje.
 3. Vokietija yra populiariausias pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti Europoje; Jis yra pripažintas dėl aukštos kokybės išsilavinimo ir jūs galite tai patirti naudodamiesi GISMA ***.
 4. Berlynas, Vokietijos sostinė yra Europos pradžios technologijų sostinė
 5. Berlynas yra antras pagal dydį miestas ES ir turi klestinčią verslo sritį, siūlanti daugybę galimybių jauniems specialistams ir absolventams.

Vokietija yra gerai žinoma dėl savo turtingos kultūros ir meno istorijos, siūlanti studentams praturtinančią tarptautinę patirtį, derinant pasaulinio lygio švietimą iš mūsų visame pasaulyje įsitraukusių partnerių institucijų.

* Statista

** Verslo informacija

*** Pagal statistiką ir duomenis iš ICEF stebėtojo.

Atsiliepimai

Shakhrom iš Dušanbės, Tadžikistano

„Vokiškas kursas buvo puikus. Aš pasiekiau B2.2 lygį per 9 mėnesius. Man patiko šis kursas! Jei turėjote klausimų, jie visada buvo labai naudingi. Jie taip pat padėjo mums, kai mums reikėjo paramos organizaciniais klausimais. organizuota socialinė veikla, kuri nuvedė mus pamatyti ir pažinti miestą ir parodė mums miesto lankytinas vietas, esu labai dėkingas mokytojams ir darbuotojams, ypač už tai, kad suteikiau man galimybę greitai išmokti kalbą.

Didelė pagalba siekiant mano tikslų buvo Universitetų įdarbinimo tarnyba. Aš gavau neįtikėtiną paramą visomis savo studienkolleg ir universiteto paraiškomis. Universitetų įdarbinimo tarnybos komanda yra labai patyrusi pritaikydama studienkollegus ir universitetus visoje Vokietijoje. Tai man padėjo sėkmingai pritaikyti mechanikos inžinerijos bakalauro programą įvairiuose universitetuose ir padėjo man sutikti su visais jais. TLG ir GISMA man labai padėjo pasiekti šį tikslą arčiau.

Maria iš Valensija, Venesuela

„Tai buvo labai nuostabi ir produktyvi patirtis. Aš pasiekiau vokiečių kalbos lygį, kurio man reikėjo, kad galėčiau priimti Pramonės inžinerijos magistro programą Stralsundo taikomųjų mokslų universitete.

Mokytojai yra nuostabūs. Jie man labai padėjo adaptuotis Vokietijoje ir vokiečių kultūroje. Jie labai palengvino mano viešnagę čia. Mokykla man padėjo nuo visko, pradedant gydytojų paskyrimais, baigiant administravimo reikalais ir prisitaikant prie gyvenimo čia, Vokietijoje.

Visų pirma Universiteto padėties tarnyba man labai padėjo siekti savo akademinių tikslų. Jie buvo labai naudingi teikiant paraiškas universitetuose, kad galėčiau priimti magistro programą.

Esu labai dėkingas už šią nuostabią patirtį ir kad sutikau ne tik specialistus, bet ir gerus draugus! Esu dėkingas, kad turėjau galimybę susipažinti su puikiais žmonėmis ir puiki kultūra. "

Reikalavimai kursui

Norėdami gauti daugiau informacijos arba sužinoti, kaip užsisakyti kursą, susisiekite su patarėju šiandien arba užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime, kad suteiktume jums daugiau informacijos ir patarimų dėl tolesnių veiksmų.

Programa mokoma:
 • Vokiečių
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 22, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
44 - 48 savaites
Dieninės
Price
9,950 EUR
UPP Pathway Studienkolleg - 9 950 EUR; UPP Pathway universitetas - 10 950 eurų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Adrian Verdejo, Student Testimonial, University Pathway Programme

Meet Gabriel: University Pathway Program, Student Testimonial