Universiteto Pathway programa

Išnagrinėkite vokiečių kalbos programą ir gaukite specialistų pagalbą su savo paraiška Vokietijos valstybiniams universitetams / studienkollegs.

Su universiteto Pathway programomis GISMA gausite galimybę mokytis vokiečių kalbos vokiškai kalbančioje aplinkoje ir pasiekti reikiamą lygį, turint reikiamų įgūdžių mokytis studijų programos Vokietijoje.

GISMA, naudodama specialųjį universiteto padalinių aptarnavimo tarnybą, padeda studentams kreiptis į daugelį Vokietijos valstybinių universitetų, teikiančių bakalauro ar magistro programas per vieną teikėją. Be to, ši įdarbinimo tarnyba padeda studentams, turintiems tiesioginę universitetinę prieigą, ir viešiems Studienkolleg fondo kursams studentams, turintiems netiesioginę universitetinę prieigą.

Studentai gauna visapusiškus nurodymus dėl paraiškų teikimo proceso, reikalingų dokumentų ir bet kokios kitos informacijos iki to momento, kai išleistas pasirinkto Vokietijos universiteto / Studienkolleg pasiūlymas.

GISMA studentai pereina prie šių universitetų ir Studienkollegs:

 • „Leibniz Universität Hannover“
 • „Hochschule Hannover“
 • Technische Universität Clausthal,
 • Hochschule Kiel,
 • Technische Hochschule Braunschweig,
 • Hamburgo universitetas,
 • Studienkolleg Hannover,
 • Studienkolleg Karlsruhe,
 • Studienkolleg Kaiserslautern.

Kodėl GISMA?

 • AMBA akreditacija nuo 2011 m. Su trimis akredituotais partneriais, kuriuos gauna tik 1% pasaulio elito verslo mokyklų
 • Programos su geriausiais pasaulio reitingais - 2017 m. „Economist“ pasaulyje užima 20 vietą MIB
 • Tarptautinė studentų grupė, kurioje atstovaujama daugiau kaip 40 tautybių
 • Stipendijos, lankstūs mokėjimo planai ir ankstyvos paukščių nuolaidos
 • Puikios miesto centro vietos Berlyne
 • Nemokamos vokiečių kalbos ir 100% anglų kalba

Kodėl Vokietija?

1. Vokietija turi antrąjį geriausią nedarbo lygį ES - 3,4% *

2. 4-oji geriausia absolventų pradinė darbo užmokestis - 40 600 svarų sterlingų Europoje, didėjančia ekonomika **

3. Vokietija yra populiariausia alternatyva studentams, norintiems studijuoti Europoje; Jis yra pripažintas aukštos kokybės švietimu ir tai galite patirti su GISMA ***.

4. Berlynas, Vokietijos sostinė yra Europos pradžios technologijų sostinė

5. Berlynas yra antras pagal dydį ES miestas, turintis klestinčią verslo sritį, siūlanti daugybę galimybių jauniems specialistams ir absolventams.

Vokietija yra gerai žinoma dėl savo turtingos kultūros ir meno istorijos, siūlanti studentams praturtinančią tarptautinę patirtį, derinant pasaulinio lygio švietimą iš mūsų visame pasaulyje pripažintų partnerių institucijų.

* Statista

** Verslo informacija

*** Pagal statistiką ir duomenis iš ICEF stebėtojo.

Atsiliepimai

Shakhrom iš Dušanbės, Tadžikistano

„Vokiškas kursas buvo puikus. Aš pasiekiau B2.2 lygį per 9 mėnesius. Man patiko šis kursas! Jei turėjote klausimų, jie visada buvo labai naudingi. Jie taip pat padėjo mums, kai mums reikėjo paramos organizaciniais klausimais. organizuota socialinė veikla, kuri nuvedė mus pamatyti ir pažinti miestą ir parodė mums miesto lankytinas vietas, esu labai dėkingas mokytojams ir darbuotojams, ypač už tai, kad suteikiau man galimybę greitai išmokti kalbą.

Didžioji pagalba siekiant mano tikslų buvo Universiteto padėties tarnyba. Gavau neįtikėtiną paramą visoms „Studienkolleg“ ir universitetų programoms. Universiteto padalinių aptarnavimo komanda yra labai patyrusi su paraiškomis Studienkollegs ir universitetuose visoje Vokietijoje. Tai padėjo man sėkmingai kreiptis į bakalauro programą, skirtą mechanikos inžinerijai įvairiuose universitetuose, ir padėjo man priimti visus juos. TLG ir GISMA padėjo man artimiau pasiekti šį tikslą. "

Maria iš Valensija, Venesuela

„Tai buvo labai nuostabi ir produktyvi patirtis. Aš pasiekiau vokiečių kalbos lygį, kurio man reikėjo, kad galėčiau priimti Pramonės inžinerijos magistro programą Stralsundo taikomųjų mokslų universitete.

Mokytojai yra nuostabūs. Jie padėjo man prisitaikyti prie Vokietijos ir vokiečių kultūros. Jie čia palengvino mano buvimą. Mokykla man padėjo viską nuo gydytojo paskyrimo iki administracinių reikalų ir prisitaikyti prie gyvenimo Vokietijoje.

Visų pirma Universiteto padėties tarnyba man labai padėjo siekti savo akademinių tikslų. Jie buvo labai naudingi teikiant paraiškas universitetuose, kad galėčiau priimti magistro programą.

Esu labai dėkingas už šią nuostabią patirtį ir kad sutikau ne tik specialistus, bet ir gerus draugus! Esu dėkingas, kad turėjau galimybę susipažinti su puikiais žmonėmis ir puiki kultūra. "

Reikalavimai kursui

Norėdami gauti daugiau informacijos arba sužinoti, kaip užsisakyti kursą, susisiekite su patarėju šiandien arba užpildykite užklausos formą. Netrukus susisieksime, kad suteiktume jums daugiau informacijos ir patarimų dėl tolesnių veiksmų.

Programa mokoma:
Vokiečių
Paskutinį kartą atnaujinta April 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
44 - 48 savaites
Dieninės
Price
9,950 EUR
UPP Pathway Studienkolleg - 9 950 EUR; UPP Pathway universitetas - 10 950 eurų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date