Viešųjų ryšių ir renginių organizavimas (2170) 1 metai - 2 semestrus Ontarijo Magistras sertifikatas

Programos apžvalga

Programa jungia pagrindinius įgūdžius ir praktinę patirtį tiek viešųjų ryšių ir renginių valdymo veiklą. Ji turi padidinti savo įsidarbinimo galimybes su privataus ir viešojo sektoriaus organizacijos ieško gerai apmokyti viešųjų ryšių specialistų, kurie pridėtinę įgūdžių rinkinį įvykis valdymo patirties potencialą.

Per aštuonis trumpus mėnesius, studentai šioje programoje išmoksite sėkmingai viešųjų ryšių strategijas ir mokomi žiniasklaidos santykius, pristatymo įgūdžiai, klausimai valdymą ir veiksmingą rašymo instrukcija. Ryšiai su visuomene mokymai bus derinama su ekspertų mokymu visų planavimo aspektų, vykdyti ir analizuoti verslo ir lėšų rinkimo renginius. Svečių garsiakalbiai, kurie gerai žinomi jų atitinkamų kompetencijos sričių toliau stiprinti programą taikoma. Darbo vietas artėja prie programos pabaigoje bus suteikti studentams praktinės patirties realiame pasaulyje viešųjų ryšių ir valdyti įvykius, toliau baigia savo studijas iki baigimo. Potencialūs darbdaviai pripažįsta nuomos Baigusių šią programą, kurie gali užpildyti svarbias dvigubą vaidmenį viešųjų ryšių ir renginių valdymo per savo organizaciją vertę.

Studijų programa

1 semestras

 • PEM101 - 4 Profesinė etika
 • PEM103 - 4 ryšių su visuomene Rašymas - laboratorijos 1
 • PEM105 - 6 Įvykio Logistikos ir Specialūs renginiai
 • PEM106 - 4 ryšių su žiniasklaida / Socialinė žiniasklaida
 • PEM107 - 4 ryšių su visuomene strategijos

2 semestras

 • PEM200 - 4 Rinkodara Renginiai
 • PEM201 - 4 Analizė kaip PR ir renginių įrankis
 • PEM202 - 4 Rėmimas ir Kapitalo pritraukimas
 • PEM203 - 6 Viešųjų ryšių Rašymas - Lab "2
 • PEM205 - 3 lauko Talpinimo
 • PEM206 - 4 Bendrijos ir suinteresuotųjų šalių santykiai

Kai jums dirbti

Absolventai Viešųjų ryšių ir renginių vadybos programos galės pateikti potencialiems darbdaviams su dviem į pareikalavimą įgūdžių rinkinių stipri rinkoje.

Absolventai vaidmenys gali apimti įmonių atstovas spaudai, santykiai su žiniasklaida, klausimai valdymą, bendruomenės santykius, Renginių organizavimas, vyriausybės reikalus, viešumo ir skatinimą, rėmimą ir lėšų pritraukimo. Naujausi tyrimai viešųjų ryšių pramonės rodo nuolatinį poreikį per ateinančius keletą metų PR darbuotojų verslo, labdaros ir pelno nesiekiančių organizacijų ir Vyriausybės visais trimis lygmenimis. Tai vyksta paklausa kartu su tuo, daugelis vyresniųjų PR specialistai bus išėjimo iš pramonės per ateinančius penkerius metus kuriančių naujas darbo vietas. Absolventai bus gerai pasiruošę siekti profesinės akreditacijos iš Kanados Viešųjų ryšių visuomenės (CPR) arba Tarptautinės asociacijos verslo komunikatorius (IABC) Dėl papildomos informacijos kreipkitės į kitą "Fact Sheet" Prašome atkreipti dėmesį mokslą kainos šiame lape yra vidaus studentams, o ne tarptautinių studentų Žiemos Pradėti http://www.saultcollege.ca/FactSheets/Program%20Fact%20Sheet%20-%20Public%20Relations%20and%20Event%20Management%20-%20Winter%20Intake.pdf sumažėjimas Pradėti http: //www.saultcollege .ca / atmintinėse / programa% 20Fact% 20Sheet% 20-% 20Public% 20Relations% 20and% 20Event% 20Management% 20-% 20Fall% 20Intake.pdf

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Sault College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
17,447 CAD
16.844 $
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date