Read the Official Description

Į žinių ekonomiką, sėkmė priklauso nuo organizacijos sugebėjimo suprasti tendencijas savo duomenis ir panaudoti ją generuoti žvalgybos įgyti arba išlaikyti konkurencinį pranašumą. Universiteto pažymėjimas Verslo Intelligence (BI) Programa yra sukurta siekiant patenkinti didžiąją poreikį pramonės transformuoti neapdorotus duomenis ir informaciją į verslo analitikos, kuris yra naudojamas vairuoti efektyvumą, padidinti investicijų į technologijas ir stiprinti ryšius su klientais.

Šis sertifikatas programa leidžia vadovams ir sistemos / verslo analitikai suprasti, kaip informacija gali būti prieinama iš įmonių duomenų bazes ir duomenų saugyklų, ir kaip modeliai gali būti pastatytas pačių įvairiausių sprendimų problemoms spręsti. Modeliavimo metodų, kurie, kuriai taikoma programa svyruoja nuo tradicinių statistinių modelių ir optimizavimo modelių pažangiausius metodus.

Programos Reikalavimai

Universiteto pažymėjimas programa susideda iš 6 kursų (18 kreditų valandos) be užprogramuoti prielaidas. Studentai bus keturis pagrindinius kursus (12 kredito valandos) ir pasirinkti du pasirenkant (6 kredito valandos). Universiteto pažymėjimas gali būti baigtas per du semestrus ir kursai yra prieinami tiek miesteliu ir internete.

Privalomos kursai

Visi nauji studentai Šis sertifikatas programa reikia tam tikrų pagrindinių įgūdžių, kol jie gali stoti į šią programą. Studentai, kurie neturi reikiamos fone verslo administravimo ir informacinių technologijų reikia imtis kai kurių arba visų būtinųjų kursus, kol jie pradeda studijuoti kursus programoje. Kai kuriais atvejais, programa prielaida kursai gali turėti kurso prielaidos turi būti imtasi prieš įtraukiant į programą išankstinius kursus.

Programos tikslai

Baigusių šią programą galės:

  • Suprasti verslo analitikos svarbą.
  • Nustatyti veiksnius, kurie gali turėti įtakos organizacinės konkurencinį pajėgumą.
  • Aptarti, kaip efektyviau valdyti informaciją nei konkurentų.
  • Nustatyti informacinių kokybės ir savalaikiškumo svarbą.
  • Naudokite verslo analizės, siekiant pagerinti verslo procesus.
Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by Virginia International University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
2 semestrus
Dieninės
Price
13,068 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016

Rgp 2019

Location
Application deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016
End Date