Read the Official Description

Graduate Management Admission Test arba Universiteto pažymėjimas informacinių sistemų (IS) yra skirta parengti studentus pozicijas informacinių sistemų srityje. Mokymo programa yra orientuota į vis geresnį supratimą apie informacinių sistemų naudojimo, siekiant padidinti verslo procesai ir sprendimų priėmimo procesas, susijęs su jais. Informacinės sistemos specialistai dizainas, įgyvendinti ir įdiegti programinės įrangos sprendimus, kurie yra varomoji jėga kiekvienoje organizacijoje. Ši programa talpina studentai tik pradeda tyrinėti sąlygas ir tiems, su išsamų supratimą apie kompiuterizuotas informacines sistemas. Praktinis taikymas akcentuojamas visoje programoje. Viso peržiūrėjimų anketa Magistras sertifikatas YRA yra informacinių sistemų, įskaitant jų projektavimo, kūrimo, diegimo ir naudojimo įvairiose organizacijose tyrimas. Moksliniai tyrimai šioje srityje apima platų temų, įskaitant dizaino ir architektūros, diegimo ir vykdymo ir valdymo informacinių sistemų ir pagrindinių technologijų organizacijose.

Programos Reikalavimai

Šis sertifikatas bus uždirbo užbaigiant programą kurso reikalavimus 18 kredito valandos, pasibaigus programos išankstinius kursus.

Privalomos kursai

Visi nauji studentai universiteto pažymėjimas YRA programą reikia tam tikrų pagrindinių įgūdžių, kad galėtų sėkmingai programą. Studentai, kurie neturi reikiamos fone verslo administravimo ir informacinių technologijų reikia imtis kai kurių arba visų būtinųjų kursus, kol jie pradeda studijuoti pagrindinius kursus. Kai kuriais atvejais, programa prielaida kursai gali turėti kurso prielaidos turi būti imtasi prieš įtraukiant į programą išankstinius kursus.

Programos tikslai

Viso peržiūrėjimų anketa Magistras sertifikatas informacinių sistemų moko studentus veiksmingos informacinės sistemos svarbą bet kuriai organizacijai ir kūrimo ir vykdymo informacinę sistemą siekiant sukurti organizacijos tikslų. Studentai galės naudoti technologiją kaip konkurencinio pranašumo ir suprasti, kaip technologijos padeda pasiekti svarbiausius tikslus verslo organizacijos. Po programos baigimo, studentai galės:

  • Kad ji procesų automatizavimo nuo problemos nustatymo per rezoliucijoje;
  • Pasirinkite ir įgyvendinti metodikas ir metodus, siekiant išspręsti verslo problemas;
  • Palaikymo organizacinę sprendimų priėmimo procesą;
  • Įvertinti technologijas tinkamumą verslo kontekste;
  • Integruoti technologijas, produktus ir paslaugas į darnią sistemą.

Baigusių šią programą gali numatyti šių tipų karjeros:

  • Sistemos / programuotojas / analitikas verslo
  • duomenų bazės dizaineris
  • sistemos vadybininkas
  • Informacinės sistemos direktorius

Viso peržiūrėjimų anketa Magistras sertifikatas YRA programos paprastai yra baigtas per dvejus metus nuo dieninių studijų. Jis susideda iš keturių (4) pagrindinių kursų (12 kreditų valandos) ir du (2) Pasirenkamieji dalykai (6 kredito valandos).

Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by Virginia International University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
2 semestrus
Dieninės
Price
13,068 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016

Rgp 2019

Location
Application deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016
End Date