Filter
Bakalauro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro sertifikato programos - Tarptautiniai santykiai

Studentai siekia bakalauro pažymėjimą yra veikiami tam tikra tema įgyti bendrą supratimą apie temą. Šis sertifikatas yra linkęs sutelkti dėmesį į pamatinių temų srityje, suteikiant studentams platų supratimą apie tam tikrą temą ir jos pamatai.

Kas yra bakalauro sertifikatas tarptautiniuose santykiuose? Šis sertifikatas tyrinėja įvairias temas ir teikia juos pasauliniu mastu. Studentai paprastai imtis užsienio kalbą kaip viena iš svarbiausių reikalavimų, ir siūlomos kalbos priklauso nuo mokyklos studentas pasirenka. Nors Konkrečios klasės gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą, kai kurie pavyzdžiai JAV užsienio politikoje, etninių ir rasinių Politika, ekonomika besivystančiose šalyse, išteklių ir aplinkos ekonomika, istorija ekologija, ir pranešimus tarptautiniam saugumui.

Kaip studentai eiti apie savo klases, jie gali rasti, kad jie sukurti įgūdžius už šios konkrečios disciplinos.Šie įgūdžiai gali padėti studentams Patekę į darbo aplinką ir gali apimti geresnį žinių apie tarptautinės politikos, savidisciplina ir kritinį mąstymą.

Studentai gali tikėtis maždaug vienerių metų studijų užpildyti tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimą. Nesvarbu, ar studentai pasirenka vietos arba tarptautinis universitetas, susijusios išlaidos skiriasi tarp jų. Studentai turėtų kreiptis į savo mokyklą pasirinkimo tiesiogiai išsamią informaciją apie finansinius aspektus.

Karjera tarptautiniuose santykiuose gali rasti visame pasaulyje pramonės šakų, pavyzdžiui, politikos, finansų ir verslo, medicinos ir sveikatos, ir įvairių sričių tyrimus įvairovė. Studentai, turintys šį bakalauro sertifikato tipo gali rasti save didesnę paklausą dėl karjeros galimybių. Darbo antraštines absolventai gali siekti galėtų apimti užsienio paslaugų profesionalų, tarptautinį verslo partneris, ir politinis kalbos raštu.

Atsižvelgdama tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimą gali padėti studentams, kurie vykdo su karjeros įvairovė. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautiniai santykiai

European College for Liberal Studies

Bakalauro sertifikatas Tarptautinių santykių (30 kreditai) ... [+]

Bakalauro sertifikatas Tarptautinių santykių (30 kreditai) Kursai

Bakalauro kursai skirstomi į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus (susijusius su pagrindine ar nepilnametis). Pasirenkant galima pasirinkti iš bet kurios siūlomų pakopos reguliaraus kursus. Specializuoti kursai planuojama remiantis mokinių ir negali būti prieinama visuose universitetuose. Specializuoti kursai reguliaraus yra prieinami visiems studentams ir kaip pasirenkant. Studentai rekomenduojama užbaigti kursus ir uždirbti kreditus aukščiausiu lygiu įmanoma.

programos reikalavimus Iš viso 30 kreditų Kursai (smulkūs) 20 kreditų / 4 kursai Pasirenkant 10 kreditų / 2 kursai

Pereiti prie kitos programos, kai pradėjo tyrimai yra įmanoma tol, kol programa reikalavimai yra įvykdyti iki studijų pabaigos. Todėl sprendimą pereiti turėtų būti kuo anksčiau, kad būtų išvengta neatitinka programos reikalavimų per nustatytą paskirtį programos trukmę.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba