close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios bakalauro sertifikato programos - Tarptautiniai santykiai

Studentai siekia bakalauro pažymėjimą yra veikiami tam tikra tema įgyti bendrą supratimą apie temą. Šis sertifikatas yra linkęs sutelkti dėmesį į pamatinių temų srityje, suteikiant studentams platų supratimą apie tam tikrą temą ir jos pamatai. Kas yra bakalauro sertifikatas tarptautiniuose santykiuose? Šis sertifikatas tyrinėja įvairias temas ir teikia juos pasauliniu mastu.… Skaityti daugiau

Studentai siekia bakalauro pažymėjimą yra veikiami tam tikra tema įgyti bendrą supratimą apie temą. Šis sertifikatas yra linkęs sutelkti dėmesį į pamatinių temų srityje, suteikiant studentams platų supratimą apie tam tikrą temą ir jos pamatai.

Kas yra bakalauro sertifikatas tarptautiniuose santykiuose? Šis sertifikatas tyrinėja įvairias temas ir teikia juos pasauliniu mastu. Studentai paprastai imtis užsienio kalbą kaip viena iš svarbiausių reikalavimų, ir siūlomos kalbos priklauso nuo mokyklos studentas pasirenka. Nors Konkrečios klasės gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą, kai kurie pavyzdžiai JAV užsienio politikoje, etninių ir rasinių Politika, ekonomika besivystančiose šalyse, išteklių ir aplinkos ekonomika, istorija ekologija, ir pranešimus tarptautiniam saugumui.

Kaip studentai eiti apie savo klases, jie gali rasti, kad jie sukurti įgūdžius už šios konkrečios disciplinos.Šie įgūdžiai gali padėti studentams Patekę į darbo aplinką ir gali apimti geresnį žinių apie tarptautinės politikos, savidisciplina ir kritinį mąstymą.

Studentai gali tikėtis maždaug vienerių metų studijų užpildyti tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimą. Nesvarbu, ar studentai pasirenka vietos arba tarptautinis universitetas, susijusios išlaidos skiriasi tarp jų. Studentai turėtų kreiptis į savo mokyklą pasirinkimo tiesiogiai išsamią informaciją apie finansinius aspektus.

Karjera tarptautiniuose santykiuose gali rasti visame pasaulyje pramonės šakų, pavyzdžiui, politikos, finansų ir verslo, medicinos ir sveikatos, ir įvairių sričių tyrimus įvairovė. Studentai, turintys šį bakalauro sertifikato tipo gali rasti save didesnę paklausą dėl karjeros galimybių. Darbo antraštines absolventai gali siekti galėtų apimti užsienio paslaugų profesionalų, tarptautinį verslo partneris, ir politinis kalbos raštu.

Atsižvelgdama tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimą gali padėti studentams, kurie vykdo su karjeros įvairovė. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
European College for Liberal Studies
Barselona , Ispanija +5 Daugiau

Tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimas (30 kreditų).

Tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimas (30 kreditų). -
Bakalauro studijų sertifikatas
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia