Filter
Bakalauro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro sertifikato programos - Tarptautinės administracijos studijos

Bakalauro pažymėjimų programa skirta tiems studentams, kurie nori trumpesnio studijų, nei asocijuotas ar bakalauro laipsnis. Šios programos paprastai susideda iš susijusių klasių ir skiriasi nuo standartinių studijų programų. Studentai gali pasirinkti dirbti bakalauro pažymėjimo programą, dirbdami tradiciniu laipsniu.

Kas yra bakalauro diplomas tarptautinėje administracijoje? Šis pažymėjimas gali būti tiltas tarp baigiamojo bakalauro laipsnio ir magistro laipsnio pradžios. Programa paprastai trunka pusmetį ar dvi užbaigti. Tarptautinio administravimo studijoje daugiausia dėmesio skiriama administravimui visame pasaulyje. Dirbdami su šia programa, studentai gali dalyvauti tokiose klasėse kaip praktika ir teorija, politikos formavimas, pasaulinis finansavimas, pasaulinė sveikata ir žmogaus teisės.

Dėl dalyvavimo bakalauro pažymėjimų programoje studentai dažnai įgijo karjeros įgūdžių. Pavyzdžiui, žinios apie pasaulinę ekonomiką gali pagerinti studentų finansinį patrauklumą ir investavimo įgūdžius. Kiti įgūdžiai gali būti susiję su gebėjimu dirbti orientuotos, griežtos aplinkos ir gebėjimo spręsti akademines problemas.

Natūralu rasti sertifikavimo programas, susijusias su tarptautiniais klausimais, esančiais visame pasaulyje. Dėl šio pasaulinio buvimo ir kitų veiksnių atsiranda daugybė išlaidų ir susijusių mokesčių. Dėl šios priežasties geriausia, kad mokiniai susisiektų su konkrečiomis dominančiomis mokyklomis, kad sužinotų daugiau apie registracijos ir kitus mokesčius.

Baigus bakalauro diplomą tarptautiniame administravime, absolventai dažnai įdarbina įvairiose ekonomikos srityse vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Kai kurie iš darbo vietų, įgytų baigus studijas, galėtų būti paramos integracijos pareigūnas, projekto koordinatorius tarptautinėje pardavimo ir produktų valdymo grupėje, administracinių operacijų koordinatorius, finansų transformacijos PMO projektai ir ryšių analitikas bei tarptautinės prekybos specialistas, valdantis pasaulines programas.

Visame pasaulyje yra daugybė švietimo įstaigų, kuriose siūlomos įvairių formatų pamokos. Pavyzdžiui, internetinės klasės gali suteikti lankstumo, reikalingo programoms užbaigti dirbant su kitais profesiniais ir akademiniais užsiėmimais. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Tarptautinės administracijos studijos

European College for Liberal Studies

Bakalauro sertifikatas Liberalų studijų (30 kreditai) ... [+]

Bakalauro sertifikatas Liberalų studijų (30 kreditai) Kursai

Bakalauro kursai skirstomi į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus (susijusius su pagrindine ar nepilnametis). Pasirenkant galima pasirinkti iš bet kurios siūlomų pakopos reguliaraus kursus. Specializuoti kursai planuojama remiantis mokinių ir negali būti prieinama visuose universitetuose. Specializuoti kursai reguliaraus yra prieinami visiems studentams ir kaip pasirenkant. Studentai rekomenduojama užbaigti kursus ir uždirbti kreditus aukščiausiu lygiu įmanoma.

programos reikalavimus Iš viso 30 kreditų Pasirenkant 30 kreditai / 6 kursai

Pereiti prie kitos programos, kai pradėjo tyrimai yra įmanoma tol, kol programa reikalavimai yra įvykdyti iki studijų pabaigos. Todėl sprendimą pereiti turėtų būti kuo anksčiau, kad būtų išvengta neatitinka programos reikalavimų per nustatytą paskirtį programos trukmę.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba