close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios bakalauro sertifikato programos - Socialinių mokslų studijos

Pelningiausi bakalauro pažymėjimą gali būti idealiai tinka studentams, kurie nori geriau ištirti tam tikrą temą. Studentai siekia šio sertifikato natūra gauti specialiu švietimu apie jų pasirinktą studijų srities pagrindų. Kas yra bakalauro sertifikatas socialinių mokslų? Šis sertifikatas liudija išsamią informaciją, naudojant mokslinių tyrimų rezultatus ir teorines perspek… Skaityti daugiau

Pelningiausi bakalauro pažymėjimą gali būti idealiai tinka studentams, kurie nori geriau ištirti tam tikrą temą. Studentai siekia šio sertifikato natūra gauti specialiu švietimu apie jų pasirinktą studijų srities pagrindų.

Kas yra bakalauro sertifikatas socialinių mokslų? Šis sertifikatas liudija išsamią informaciją, naudojant mokslinių tyrimų rezultatus ir teorines perspektyvas. Klasės ištirti tiek makro lygiu ir mikro lygio temas kaip jie susiję su socialiniais aspektais bendruomenių, individų ir visuomenių. Nors klases skiriasi tarp kolegijų, kai kursų studentams pavyzdžiai gali užtrukti įtraukti socialinių mokslų tyrimų metodus, įvadas į socialinių mokslų įvadas į antropologija, įvadas į psichologiją Įvadas į statistiką, pasaulio ir tarptautinės sociologijos, socialinių problemų ir viešajai tvarkai, nelygybės ir įvairovė ir verslo, organizacijos ir ekonomika.

Nors studentai siekti socialinių mokslų bakalauro pažymėjimą, jie gali mokytis įgūdžius, pavyzdžiui, kultūrų dėkingi, organizavimo ir laiko valdymas. Tokie įgūdžiai gali būti naudinga studentams vietoje ir savo asmeninį gyvenimą.

Bakalauro sertifikatas šioje srityje trunka apie vienerius metus užbaigti už dieninių studentų. Tai tiesa, nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio studentas pasirenka studijuoti. Svarbu kreiptis į mokyklą daugiau sužinoti apie konkrečius finansinius reikalavimus, nes visos mokyklos ir šalys labai skiriasi.

Tie, su socialinių mokslų fone yra vertinga pramonės šakų, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros, švietimo, verslo, konsultavimo, finansų skaičius. Yra galimybių karjeros visame pasaulyje dėl to, tiems, su socialinių mokslų išsilavinimą paklausa.Studentai gali užtikrinti darbo vietų pavadinimai, tokie kaip konsultanto, socialinio darbuotojo, vadovo, žmogiškųjų išteklių specialistas, pardavimų ir rinkodaros vadybininkas, atitikties pareigūnas, sveikatos priežiūros paslaugų vadybininkas, ir operacijų vadovas.

Atsižvelgdama Socialiniai mokslai bakalauro pažymėjimą gali padėti varyti asmens karjerą, suteikiant jiems specialių žinių. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
European College for Liberal Studies
Barselona , Ispanija +5 Daugiau

Europos studijų bakalauro pažymėjimas (30 kreditų).

Europos studijų bakalauro pažymėjimas (30 kreditų). -
Bakalauro studijų sertifikatas
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 
European College for Liberal Studies
Barselona , Ispanija +5 Daugiau

Tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimas (30 kreditų).

Tarptautinių santykių bakalauro pažymėjimas (30 kreditų). -
Bakalauro studijų sertifikatas
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 
European College for Liberal Studies
Barselona , Ispanija +5 Daugiau

Liberalinių studijų bakalauro pažymėjimas (30 kreditų).

Liberalinių studijų bakalauro pažymėjimas (30 kreditų). -
Bakalauro studijų sertifikatas
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia