Filter
Bakalauro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro sertifikato programos - Dizaino studijos

Įvairios pasaulio prekybos ar technikos kolegijos studentams gali pasiūlyti pirmosios pakopos sertifikato studijas, kurias studentai dažnai gali rinktis studijuoti dieniniu grafiku arba internetu. Šio tipo studijos taip pat gali būti labai naudingos tiems studentams, kurie vis dar ieško tikrojo savo pašaukimo.

Gerai savo darbą išmanantys dizaino specialistai yra ypatingai paklausūs tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose. Kadangi dizaino sritis yra tokia plati, jos profesionalai yra reikalingi tiek mažose bendrovėse, tiek didelėse korporacijose, švietimo įstaigose, vyriausybinėse institucijose bei pelno nesiekiančiose organizacijose. Tad nesvarbu, kokią dizaino sritį nepasirinktumėte jos jums gali atverti daugybę karjeros galimybių.  

Prašyti daugiau informacijos apie bakalauro sertifikato programas - Dizaino studijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Dizaino studijos

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Grafinio dizaino programa (mokoma ispanų kalba) yra panaši į universitetinį bakalauro laipsnį (240 ECTS), kuris leidžia studentams tapti dizaineriais, galinčiais pasiekti ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Grafinio dizaino programa (mokoma ispanų kalba) yra panaši į universitetinį bakalauro laipsnį (240 ECTS), kuris leidžia studentams tapti dizaineriais, galinčiais pasiekti veiksmingą vizualinį bendravimą ir reaguoti į tikslinę auditoriją.

Grafikos dizaineriai dirba su tekstu (tipografija), spalva ir vaizdais (fotografija ir video), simboliais (logotipais, vaizdais ir piktogramomis) ir iliustracijomis. Jų užduotis - kurti koncepcijas ir idėjas, kurios gali būti pateikiamos popieriuje ar kitose medžiagose, skaitmeniniu formatu, internetu arba per garso ir vaizdo priemones.

Šis kursas buvo sukurtas gaminti grafinius dizainerius, kurie daro skirtumą, laužo pelėsius ir įkvepia socialines vertybes, skatinančias atsakingą vartojimą, tvarumą ir gerumą. Tikslas - formuoti verslininkus ateityje dirbančius profesionalus, kurie dirba kaip laisvai samdomi darbuotojai arba kaip organizacijos meno vadovas, kūrybinis direktorius ar strateginis direktorius.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Produkto dizainas, transporto planavimo maršrutas (240 ECTS) rengia specialistus, galinčius kurti ne tik transporto priemones, bet ir transporto sistemas bei priedus, sus ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Produkto dizainas, transporto planavimo maršrutas (240 ECTS) rengia specialistus, galinčius kurti ne tik transporto priemones, bet ir transporto sistemas bei priedus, susijusius su sektoriumi. Transporto priemonių vidaus ir išorės dizaineriai, galintys susidurti su komerciniais, psichologiniais ir socialiniais veiksniais, susijusiais su mobilumu.

Šis kursas suteikia studentams reikalingas žinias apie fizines ir funkcines produkto gamybos savybes. Geresnis gebėjimas spręsti problemas ir poreikius, atsirandančius rengiant procesus, taip pat gebėjimas nustatyti produkto kokybę ir jos įvedimą į rinkas.

„IED Dizainas traukia dizainerius, kad jie galėtų numatyti ir patenkinti visuomenės ir individų poreikius, susijusius su jų sąveika su objektais ir erdvėmis.“... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba