Turizmo vadybos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Turizmo pramonė yra karšta - pradėkite savo karjerą čia.

Mūsų turizmo vadybos programa paruošia jums kurortų, viešbučių ir kitų turizmo operacijų karjerą. Galite rinktis iš vienerių metų pažymėjimo arba baigti dvejų metų diplomo programą. Programa apima turizmo, verslo vadybos ir susijusių specialybės kursų kursus.

Ši programa yra prieinama tik internete. Jūs taip pat galite imtis daugelio kursų asmeniškai mūsų „Cranbrook“ universitete. „Rockies“ yra tiesiai už durų, suteikiant jums galimybę derinti gyvenimo būdą ir mokymąsi vienoje įspūdingiausių vietų Žemėje - ir vieną iš karščiausių BC turizmo vietų!

Kodėl verta rinktis turizmą kaip karjerą?

  • Turizmas yra vienas Kanados pramonės - 20 mln. Keliautojų kasmet pasirenka Kanadą.
  • BC, turizmas yra 15 milijardų dolerių pramonės - beveik 20 000 su turizmu susijusių įmonių veikia BC.
  • Yra daugiau darbo vietų nei darbo ieškantys asmenys - nuo 2013/14 m. BC turizmo pramonės darbuotojų paklausa gerokai viršijo pasiūlą.

Programos parinktys

Galite pasirinkti vienerių metų sertifikato programą arba dvejų metų diplomo programą. Jei pasirenkate dvejų metų diplomo programą, galite baigti pažymėjimą po visų pirmųjų metų reikalavimų.

Programos apžvalga

  • Galite pasirinkti, ar pažyma ar diplomas yra visiškai internete, ir dirbti, kol eisite į mokyklą - arba galite asmeniškai pasiimti programą „Cranbrook“ universitete.
  • Pramonės pripažintos programos sertifikatai apima „Foodsafe“, „Worldhost“, „CPR-C“, 1-ojo lygio profesinę pagalbą ir „Tinkamas darbas“.
  • Ši programa apima platų kursų spektrą, tiesiogiai susijusį su turizmo pramone, taip pat į valdymą orientuotus kursus, tokius kaip apskaita, ryšiai, verslo valdymas, programavimas ir rinkodara.
  • Turėsite galimybę dalyvauti darbo vietoje, kad įgytumėte praktinės patirties turizmo srityje.

Perdavimo parinktys

Turizmo vadybos diplomo programa grindžiama BC provincijos turizmo vadybos diplomo programa: standartizuotas pagrindinio mokymo programos vadovas, 4-asis leidimas (2016 m. Lapkričio mėn. Projektas).

Be tiesioginio darbo Pathway , dviejų metų diplomo programa suteikia absolventams kreditų perkėlimą į turizmo vadybos studijų programą kitose institucijose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in the Kootenay Rocky Mountains of southeastern BC, we offer you lifestyle and learning opportunities to match our spectacular setting.

Located in the Kootenay Rocky Mountains of southeastern BC, we offer you lifestyle and learning opportunities to match our spectacular setting. Skaityti mažiau