Įsivaizduokite, kad galėtumėte pažvelgti į įmonės atskleidimą aplinkosaugos požiūriu ir įgyti supratimą apie įmonės strategiją ir spąstus tokiu pačiu prasme, kokią galėtumėte įgyti žiūrėdami į bendrovės finansines ataskaitas.

Tai iš tiesų yra įmanoma.

106701_Picture1.png

Nors daugelis iš 100 didžiausių JSE Limited listinguojamų bendrovių jau apskaičiavo anglies pėdsakus, tai tik ledkalnio viršūnė.

Anksčiau kiekviena bendrovė turės apskaičiuoti anglies pėdsaką ir stengtis jį sumažinti. Netrukus visos listinguojamos bendrovės bus įgyvendinamos ir įgyvendins anglies (ir vandens) pėdsaką.


Centrinės dėmesio zonos bus:

  • Kaip apskaičiuoti anglies pėdsaką.
  • Kaip analizuoti anglies pėdsaką ir veikti jai.
  • Kaip išanalizuoti kitus aplinkos pėdsakus, pvz., Vandens pėdsakus.
  • Kaip būti pasirengusiam įstatymų leidžiamiems vidaus atskleidimams.
  • Kaip parengti "Gazette" vidaus anglies mokesčius.

Kai kurios perspektyvos bus svarstomos anglies pramonės spragų ir kaip galima išvengti. Atsižvelgiant į tai, kad anglies pėdsakai yra naujas ir besivystantis mokslas, jai reikia atvirų ir apgalvoto požiūrio.

Dalyvaudami šiame trumpajame Sustainability Institute ugdymo Sustainability Institute kurse, visa erdvė yra mokymosi patirties dalis. Ateik ir mokykitės aplinkoje, kuri yra įdomi ir protinga, kur diskusijas galima pasimėgauti įvairiomis žmonių grupėmis, kūrybiškumas atnaujinamas per panardinimą, kur mes mokomės kartu su gamta ir užtikrinsime, kad ateities veiksniai būtų palaikomi generatyviai.

106700_Picture.png


Šis kursas yra idealus

Žmonės skaičiuoja anglies pėdsakus organizacijose, kurios pateikia ataskaitą vyresniesiems vadovams. Šis kursas labai pagerins įgūdžius, kaip atlikti anglies pėdsaką. Tai taip pat puikiai tinka vyresniajam vadovui, kuris turi veikti pagal apskaičiuotą anglies pėdsaką. Šis segmentas bus panašus į valdymo apskaitininką, kuris nesudaro finansinės atskaitomybės, tačiau turėtų veikti pagal ataskaitų rezultatus.

Sertifikatas

Trumpieji kursų dalyviai, kurie atitinka minimalius etikos reikalavimus, t. Y. Viso 6 dienų kursų lankymas, įnašas į klasę, grupinius projektus ir individualios užduoties užbaigimas, bus apdovanotas USB-ED dalyvavimo pažymėjimu.


Data

2019 m. Kovo 13-16 d

Jis vyks nuo trečiadienio iki penktadienio nuo 08:15 iki 17:15, o šeštadienį - nuo 09:00 iki 13:00

Vieta

Sustainability Institute , Lynodoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Kaina

4 dienų kursas: R12 500 vienam asmeniui

Į kainą įeina pietų ir arbatos pertraukėlės (trečiadienis - penktadienis).


Taikyti

Trumpalaikių kursų paraiškos griežtai užbaigiamos likus 10 darbo dienų iki kurso pradžios, kartu mokant kursinį mokestį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į Nicole Adams adresu nicolette.adams@usb-ed.com arba 27 21 918 4207.

Trumpus kursus pristato Viešosios lyderystės mokykla bendradarbiaudama su " Sustainability Institute ir administruoja USB-ED.

Programa mokoma:
Anglų
Sustainability Institute

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sustainability Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta December 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 dienų
Dieninės
Price
12,500 ZAR
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
End Date