Išsamiau apibūdinkite tvarumo, ypač tvaraus vystymosi, iššūkį. Išnagrinėkite iššūkius, kuriuos kelia gamtinių išteklių apribojimai, kokiais būdais gamyba ir vartojimas šiuo metu yra struktūrizuoti ir valdomi visame pasaulyje, kuris smarkiai suskirstytas tarp turtingųjų (daugiausia pasaulio šiaurėje) ir neturtingųjų (daugiausia pasaulio pietuose).

106689_Picture1.png

Šiandieniniame pasaulyje kylantis iššūkis yra ne tik išteklių perskirstymas siekiant užtikrinti didesnį socialinės lygybės lygį, bet ir tai, kaip pertvarkyti šių išteklių gavybą, naudojimą ir šalinimą siekiant užtikrinti ilgalaikį ekologinio ūkininkavimo išlikimą, sistemos, kurios palaiko visą gyvenimą.

Šis kursas leis kursų dalyviams apžvelgti svarbiausius pasaulinius aplinkos, socialinius ir ekonominius iššūkius, su kuriais susiduria žmonija, ir suprasti sprendimus, kuriuos siūlo universalus tvarios plėtros įsipareigojimas. Paskaitų ir diskusijų metu vadovaus keturi klausimai:

  • Ką reiškia tvarumas ir ypač tvarus vystymasis?
  • Koks yra ryšys tarp nelygybės ir nestabilumo? Arba alternatyviai, koks yra ryšys tarp strategijų, skirtų nelygybei mažinti (skurdo mažinimui ir turtingųjų vartojimo mažinimui) ir tvariam vystymuisi?
  • Kokia yra perėjimo į darnesnio pasaulio dinamika?
  • Kokie yra žmogaus gyvenimo ir visų gyvenimo formų santykiai, ir kaip šie santykiai laikui bėgant vystėsi? Kaip žmonės gali susigrąžinti intymius santykius su gamta?

Dalyvaudami šiame trumpajame Sustainability Institute ugdymo Sustainability Institute kurse, visa erdvė yra mokymosi patirties dalis. Ateik ir mokykitės aplinkoje, kuri yra įdomi ir protinga, kur diskusijas galima pasimėgauti įvairiomis žmonių grupėmis, kūrybiškumas atnaujinamas per panardinimą, kur mes mokomės kartu su gamta ir užtikrinsime, kad ateities veiksniai būtų palaikomi generatyviai.

106712_Picture1.png


Šis kursas yra idealus

Antrosios pakopos studijų studentai, specialistai ir specialistai, dirbantys vyriausybės, verslo ar pilietinės visuomenės sektoriuose ir norintys suprasti pasaulinio masto tvarumo iššūkius, bet ir ištirti, ką tai reiškia iš vietos ir asmeninės perspektyvos dalyvaujant diskusijose ir refleksija per klasę. Jokios ankstesnės patirties ar žinių apie tvarų vystymąsi nereikia.


Sertifikatas

Trumpieji kursų dalyviai, kurie atitinka minimalius mokymo kursus, t. Y. Viso 6 dienų kursų lankymą, įnašas į klasę, grupinius projektus ir individualios užduoties užbaigimas, bus apdovanoti "Nuosavybės pažymėjimu" (NQF 8 lygis).


Data

2019 m. Vasario 18-23 d

Jis dirbs nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:15 iki 17:15, o šeštadienį - nuo 09:00 iki 13:00

Vieta

Sustainability Institute , Lynodoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Kaina

6 dienų kursas: R10 800 vienam asmeniui

Į kainą įeina pietų ir arbatos pertraukėlės (nuo pirmadienio iki pietų).


Taikyti

Trumpalaikių kursų paraiškos griežtai užbaigiamos likus 10 darbo dienų iki kurso pradžios, kartu mokant kursinį mokestį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į Nicole Adams adresu nicolette.adams@usb-ed.com arba 27 21 918 4207.

Trumpus kursus pristato Viešosios lyderystės mokykla bendradarbiaudama su " Sustainability Institute ir administruoja USB-ED.

Programa mokoma:
Anglų
Sustainability Institute

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sustainability Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta December 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
6 dienų
Dieninės
Price
10,800 ZAR
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
End Date