Ar ieškote būdų, kaip pakelti savo veiklą ir padaryti savo požiūrį labai vertinamą bet kurioje profesinėje aplinkoje?

2019 m. „TRANSFERSKILLS“ ( www.transferskills.be ) yra dviejų savaičių vasaros mokykla, organizuota Gento universitete (Belgija) nuo 2019 m. Liepos 8–19 d., Siūlanti perduodamų įgūdžių rinkinį, kuris nustato, kaip dirbate, o ne techninius įgūdžius , nustatydami, ką darai.

2019 m. TRANSFERSKILLS siūlo mokymą komandinio darbo ir motyvacijos, susitikimo įgūdžių, pristatymo ir (populiarių) rašymo įgūdžių, reliacinio elgesio, konfliktų sprendimo, tarpkultūrinio intelekto, projektų valdymo, darbo paieškos, CV rašymo ir interviu įgūdžių, mokslinių tyrimų etikos ir kt. Mokymo moduliai leis jums padaryti daugiau mažiau laiko ir sukurti sveiką ir malonų darbo aplinką.

Šie įgūdžiai bus naudingi per visą savo profesinį gyvenimą, taip pat jūsų CV, kai ieškote darbo.

Mokymo moduliai yra pasirenkami, todėl galite pasirinkti, ką labiausiai vertinate. Juos papildo visa grupei organizuota socialinė veikla.

Viešbutyje yra pigūs apgyvendinimai universiteto rezidencinėse salėse. Tiesiog po vasaros mokyklos pasaulinio garso gento šventės ( https://gentsefeesten.stad.gent/) jus laukia nepamirštama atmosfera!

Vietos yra ribotos, todėl tikimės, kad netrukus pamatysite jus!

Daugiau informacijos rasite www.transferskills.be

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 21, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 savaites
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date