Teologijos, ministerijos ir misijos fondo apdovanojimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis naujas vienerių metų vakarinis kursas yra specialiai skirtas tiems, kurie anksčiau neišsilavinę į universiteto lygį. Tai patvirtina Durham universitetas kaip bendrosios apdovanojimų schemos dalis ir yra 4 lygmens įvadas į teologijos, tarnybos ir misijos bakalauro studijas.

Mes žinome, kad daugelis potencialių studentų turi mažai akademinį išsilavinimą ar ne, ir ieško kurso, kuris yra prieinamas ir įdomus. Šiame apdovanojime mes užtikriname, kad raktiniai žodžiai ir sąvokos yra paaiškintos, ir nėra jokio išankstinio teologinio mokymosi.

Visa studijų medžiaga pateikiama internete, taigi reikia tam tikrų IT įgūdžių. Jūs dirbate su savo paskirtu asmeniniu dėstytoju ir turėsite galimybę bendrauti su kitais moksleiviais internetu, todėl šį kursą galėsite atlikti bet kurioje pasaulio vietoje tuo laiku ir greičiu, kuris jums tinka. Be to, priklausomai nuo kursų skaičių, mes siūlome kai kurias studijų sesijas vakare arba savaitgaliais tiems, kurie gali lankytis - tai nėra reikalavimas, bet galimybė sustiprinti mokymąsi.

Pasibaigus studijoms, studentai gali nuspręsti pereiti prie HE arba jo diplomo ir galiausiai BA (Hons) diplomo. Apdovanojimas idealus tiems, kurie nori pradėti tyrinėti krikščioniškąją teologiją kaip akademinį dalyką, tiesiogiai pritaikytą gyvenimui.

Jei norite aptarti šio kurso turinį ar tinkamumą, kreipkitės į Revd Dr John Tomlinson, studijų direktorių.

Fondo apdovanojimo moduliai

Fondo apdovanojimui studijuosite tris modulius. Pagrindiniai Biblijos studijų ir ministerijos bei misijos kontekste moduliai yra pagrindiniai krikščioniškų įsitikinimų ir praktikos pristatymai. Jums bus pristatyta mokslinė biblinė interpretacija ir patirtis, kaip tekstai susiję su šiuolaikiniu gyvenimu. Jūs tyrinsite bendruomenę ar bendruomenę ir atsižvelgsite į misijos patirtį ir praktiką kontekste. Tuomet tu gali pasirinkti modulį apie krikščionišką doktriną arba žmogaus vystymąsi, mokydamasis kritiškai susieti šiuolaikines koncepcijas su krikščioniškąja tradicija.

Vertinimas skiriasi priklausomai nuo modulio ir apima užduotis, išteklių kūrimą, refleksijas ir portfelius. Jūsų asmeninis dėstytojas padės jums pasirengti šiems dalykams ir pasiūlys patarimų, kaip plėtoti mokymąsi. Kiekvienas modulis bus pažymėtas ir prisidės prie bendros premijos ženklo.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie modulius ar vertinimą, susisiekite su mumis.

Kaip taikyti

Prašymai įstoti į šį kursą priimami bet kuriuo metu, tačiau kiekvienais metais rudenį įregistruojate naujų mokinių. Anksčiau reikalaujama kvalifikacija apima 1 A lygį arba lygiavertę arba tinkamą gyvenimo patirtį. Kai jūsų paraiška bus priimta, jums bus paskirtas dėstytojas, kuris padės jums atlikti savo studijas. Be to, turėsite prieigą prie mūsų Moodle interneto svetainės su mokomosiomis medžiagomis, forumuose, atsiliepimų formomis ir detalėmis apie kiekvieno modulio įvertinimą. Tiesiog užpildykite paraiškos formą ir grąžinkite ją elektroniniu paštu registry@stjohns-nottm.ac.uk.

Paraiškų teikimo proceso metu užsienio studentai turės pateikti įrodymų, kad bet koks ankstesnis užsienio studijas / išsilavinimą galima palyginti su JK kvalifikacija. Tai galima padaryti naudojant NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC taip pat gali pateikti įrodymų, kad anglų kalbos vertinimas yra Durham universiteto reikalavimas visiems, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba. Reikalavimai bakalauro ir magistrantūros programoms href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Mokesčiai 2018/19

Mes išlaikome savo mokesčius konkurencingus, nes norime, kad daugumoje būtų prieinami visi mūsų kursai. 2018-1919 m. Fondo premijos metinis mokestis yra 1860 svarų sterlingų. Tai apima jūsų nuotolinio dėstytoją, visas klases ar grupes, internetines medžiagas ir universiteto patvirtinimą.

Mes siūlome 5% nuolaidą visiems tiems, kurie kreipiasi ir moka metinį mokestį iki rugpjūčio 31 d. Tai sumažina metinį mokestį nuo £ 1860 iki £ 1767.

Tiems, kuriems taikomas griežtesnis biudžetas, mes siūlome mokėjimą dalimis. Fondo premijai iki rugpjūčio 31 d. Mokėsite 620 svarų sterlingų, 620 svarų sterlingų iki gruodžio 31 d. Ir 620 svarų sterlingų iki kovo 31 dienos.

Deja, mes negalime pasiūlyti grąžinimo, jei paliksite kursą per metus. Tačiau specialiomis aplinkybėmis įmanoma nutraukti savo studijas, atsižvelgiant į atidėjimo mokestį £ 80 ir grįžti į kursą kitais metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our vision here at St John’s is to equip Christians for mission in a world of change. For more than 150 years we’ve pioneered innovation in ministerial training, and we continue to form disciples for ... Skaityti daugiau

Our vision here at St John’s is to equip Christians for mission in a world of change. For more than 150 years we’ve pioneered innovation in ministerial training, and we continue to form disciples for front-line leadership through programmes that are context-based, integrated and relevant. Skaityti mažiau